yeni tembellik oyunları

Adventure time Adventure time Adventure time Ormanda size zarar vermek isteyen bir sürü canavar olacaktır. Onlar ile baş etmek için elindeki silahını ustaca kullanmalısınız. Düşmanlara saldırı yaparken uzaktan yapınız ve onlara yaklaşırsan size zarar vermelerine izin vermeyiniz. Oyunda üç hakkınız bulunuyor. Hakkınız biterse oyuna yeniden başlamak zorunda kalırsınız.

Ajan Kadın Ajan Kadın Ajan Kadın W A S D ile saldırı yapın. Space ile saldırıyı iptal et. Fare ile silah ve bıçak kullan. Gizli bir ajan kadın ile birlikte verilen görevleri tamamlamak istersen onu kontrol ederek düşmanların bulunduğu binaya gizlice gir ve bütün kötü adamları gizlice öldürerek gizli belgelere ulaş ve binadan dışarı çık, ilerleyen seviyelerde yeni görevler çıkacak, onları tamamlayarak seviye atlayabilirsin. Oyun yüklenince, start game butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz.

Akrobat Traktör Akrobat Traktör akrobat traktör ile engelli yollarda eğlenceli bir sürüş keyfi sizi bekliyor, oyunumuza katılın yön tuşları ile traktörü başarı ile kullanıp yolları aşın ve yeni level ile eğlenceye devam edin. Sitemiz iyi eğlenceler diler.

Altıncı Traktör Altıncı Traktör en yeni traktör oyunumuz ile eğlenceli bir oyun sizi bekliyor, siz de traktörün altın yüklenmesini bekleyin ve yön tuşları ile traktörü kullanıp yolda başarı ile ilerleyin. traktörü bekleyen tehlikeli köprüleri hızlıca geçin ve parkuru tamamlayın. Sitemiz en yeni oyunlarına sizi de bekliyor.

Atlı Mızrak Atlı Mızrak Eski çağlarda atın üzerinde uzun mızraklarla yapılan dövüşlerden esinlenen oyunda yenilene kadar mücadele veriyorsunuz. Sadece boşluk tuşunu kullanarak rakibe vuruş hızınızı ve vuracağınız noktayı belirleyebilirsiniz.Boşluk tuşu ile oynanıyor.İyi eğlenceler.

Balonları vur Balonları vur Balonları vur Hayvanlara bağlanmış olan balonları vurmanız gerekiyor. Sizin sayenizde hayvanlar özgür kalacak. Dikkat etmeniz gereken nokta ise iyi nişan almanız ve hayvanları değil balonları vurmanız gerekiyor. Hayvanların özgürlüğü için bütün balonları isabetli bir şekilde vurmalısınız.

Bebek bakıcısı suzi Bebek bakıcısı suzi Bebek bakıcısı suzi suzi sizden kreşe bırakılan bebekler ile ilgilenmenizi ve istediklerini vermenizi istiyor. Oyunun ilk bölümünde bebeklerin sevdiği biberon ve su ihtiyaçlarını hızla karşılayınız. Bebeklerin istediklerini her verdiğinizde 50 puan kazanacaksınız. Zamanın dolmadan istenilen puanı toplamamız halinde bir üst seviyeye geçersiniz. Bebek bakıcısı suzi oyununda geçtiğiniz her yeni seviye ile birlikte bebeklerin istedikleri nesneler çoğalacaktır.

Bebek kliniği Bebek kliniği Bebek kliniği Klinikte çalışan doktorun yönlendirerek bebeklerin ihtiyaçlarını karşılamaya ne dersiniz? İlk olarak iyileştirmeniz için karşınıza aynı anda birden en fazla iki bebek gelecek. Bebeklerin ihtiyaç durdukları işlemler başlarının üzerinde çıkan resimler ile belirtilmektedir. Bebeklerin ihtiyaçlarını zaman kaybetmeden hızlı bir şekilde gerçekleştirmeniz halinde oyunda seviye atlayarak yeni bölümlerde oynamaya hak kazanırsınız.

Ben 10 taksi sürme Ben 10 taksi sürme Ben 10 taksi sürme erkeklerin sevdiği çizgi film karakteri ben 10 ile taksiyi sürerken ters çevirmemeye dikkat ediniz. Yoksa oyuna yeniden başlamak zorunda kalırsınız. Taksini hareket ettiremezseniz sağ üst köşedeki tekrar oyna işaretine basarak oyuna yeniden başlayabilirsiniz. Taksi sürme oyunu ile bütün seviyeleri geçerek oyunu en yüksek puanla bitirebilirsiniz.

Bratz Öpüşme 2 Bratz Öpüşme 2 Bratz kızlarını kim öpmek ister? Bu oyundaki tek kuralımız kimseye yakalanmamak :) En güzel ve en yeni Bratz Oyunları Türkiye nin en iyi oyun sitesi ..

Bratz Stili Bratz Stili En yeni ve en güzel bratz oyunları

Cadı Traktörü Cadı Traktörü cadılar bayramını kutlamak için traktörü ile yola çıkan cadı ile eğlenceye hazır mısınız? oyunu yön tuşları ile oynayın cadı ile beraber engebeli yolda başarı ile ilerleyin, cadıyı bekleyen zorlu yolları aşmak için dikkatli bir şekilde ilerleyin ve oyunu tamamlayın. en yeni oyunlarımız sitemizde sizlerle buluşmaya devam edecek Sitemiz iyi eğlenceler diler.

Call Of Justin Bieber Call Of Justin Bieber Call Of Justin Bieber Call Of Justin Bieber Çoğu insanın hayranı olduğu Justin Bieberın filminden bir sahne olan oyununu oynamak için New Game butonuna basınız.Ardından oyun kontrol tuşlarını gördükten sonra Lets Go butonuna basınız.Oyun kontrol tuşları klavyenizdeki A,S,D,W,Space(boşluk),Mouse(fare) tuşlarıdır. SPACE tuşuna merminiz bittiğinde basınız.Mouse ile nişan alıp ateş edebilirsiniz.Oyunun bazı kısımlarından Justin bieber İn gerçek film sahnelerinden alıntılar vardır.

Caveman Run Caveman Run Caveman Run (Mağara adamı koşusu) temple run benzeri bir oyundur. Bu oyundaki amaç yanardağ patlamadan yuvanıza varmanız. Ama yuvanıza varmadan karşınıza çıkan dinozorları yok etmeniz gerekiyor yoksa size çarpan kayalar ve dinozorlar sizin canınızı alır. Ne kadar fazla dinozor öldürürseniz o kadar çok puan alırsınız. Ok tuşları ile oynanıyor mouse ile ateş ediliyor. oyunboz iyi eğlenceler diler. Oyunboz farkı ile Dünyadan sonra Türkiye de ilk oyunlar sizlerle. Her gün yeni oyunlarla sizlerleyiz.

Çaylak Hemşire Çaylak Hemşire Çaylak Hemşire Çaylak hemşire işe yeni başladı.Bebeklerin hepsinin ihtiyaçlarını zamanında karşılaması gerekiyor.

Çılgın ATV Motor Offroad Yarışı Çılgın ATV Motor Offroad Yarışı Çılgın ATV Motor Offroad Yarışı Yine mükemmel bir ATV yarış oyunu daha.Oyunda ki amacınız belirlenen puanı çeşitli hareketler yaprak toplamak.Ayrıca süreninde aşmamasını sağlamak.Aksi halde bölümü tekrar oynamak zorunda kalabilirsiniz.Şuan tahminim piyasadaki en iyi ATV yarış oyunlarından birtanesi Çılgın ATV Offroad Yarışı. Oyunu yön tuşları, yardımıyla rahatça oynayabilirsiniz.Çeitli hareketleride klavyenin üstündeki rakamlarla yapabilirsiniz. İyi eğlenceler

Çöp Kamyonu 2 Çöp Kamyonu 2 Çöp Kamyonu 2 Çöp kamyonu oyununun 2. versiyonu karşınızda.Oyunda diğerine göre daha yenilikçi bir hava ve dış katmanlar var.Kısaca oyunun özetini, ana fikrini ve nasıl oynanacağını anlatacak olursak: İlk önce oyununm yüklenmesini bekleyin.Daha sonra karşınıza PLAY yazısı çıktında ona tıklayın.Daha sonrasında START yazan yere tıklayarak oyun bölümünü seçin eğer oyunu ilk defa oynayacaksanız sadece 1. bölüm açılacağı için 1. bölümü seçerek oyuna başlayın.Çöp Kamyonu 2 oyununda toplam sekiz adet bölüm var ve bölümler gittikçe zorlaşıyor. Oyun başladıktan sonra geri giderek kamyonunuzun kasasına çöpleri doldurun.Büyük makinenin altına gelin ve SPACE (boşluk) tuşuna basın.Daha sonra kamyonu bitiş noktasına içindekileri devirmeden götürmeye çalışın.Götürdüğünüzde de Z ve X tuşlarıyla kamyonun kasasını havaya kaldırıp kasadaki herşeyi boşaltın ve puanları kapın.Cerezoyun.com çöp kamyonu 2 oyununda iyi eğlenceler diler...

Dağda ATV Yarışı Dağda ATV Yarışı Dağda ATV Yarışı En yarışcı çocuklar ne güzel en yeni ATV yarışına hazır olun bu oyunda atv yarışı yapacaksınız ve büyük heyecanlı yarış dakikaları sizi bekliyor bu yarış oyununda.oyun yüklenince Start Game yazan yere tıklayın daha sonra yarışcı atv dağ yarışı oyunu açılacak.Hemen START deyin daha sonra 1. Bölümü seçerek oyuna başlayın.Diğer bölümler yarışları bitirdikçe açılacak.Oyun gördüğünüz gibi tamamen dağlarda ve atmosfer çok heyecanlı.Oyunu her motor atv yarışında olduğu gibi yön tuşları ile oynayacaksınız.Oyunda dik tepeler dağlar sizi bekliyor hepsini en hızlı şekilde aşın ve dağ yarışını geçerek atv motorlarındaki en iyi skoru kaydedin.