,temple run rekor

9 Ninja Savaşçısı 9 Ninja Savaşçısı Size saldıran ninjaları attığınız yıldızlarla durdurun. Ok tuşları ile yön verin, yıldız bitince üst ve alt ok tuşuna basın, space tuşu ile ateş edin.İyi eğlenceler.

Adventure time Adventure time Adventure time Ormanda size zarar vermek isteyen bir sürü canavar olacaktır. Onlar ile baş etmek için elindeki silahını ustaca kullanmalısınız. Düşmanlara saldırı yaparken uzaktan yapınız ve onlara yaklaşırsan size zarar vermelerine izin vermeyiniz. Oyunda üç hakkınız bulunuyor. Hakkınız biterse oyuna yeniden başlamak zorunda kalırsınız.

Akıllı Salyangoz 3 Akıllı Salyangoz 3 Akıllı Salyangoz 3 oyununda diğer serilerde olduğu gibi evinin yolunu bulamayan salyangoza yardım edip evine götürün kolay gelsin.

Alev Traktör Alev Traktör alev traktör ile hızlı bir oyun sizi bekliyor. oyunu yön tuşları ile oynayın alev traktörü başarı ile kullanıp oyunu başarı ile tamamlayın. alev traktörün hızı sizi şaşırtacak ve eğlenmenize oldukça yardımcı olacak. en eğlenceli oyunların adresi olan sitemize hepinizi bekliyoruz Sitemiz iyi eğlenceler diler.

Altıncı Traktör Altıncı Traktör en yeni traktör oyunumuz ile eğlenceli bir oyun sizi bekliyor, siz de traktörün altın yüklenmesini bekleyin ve yön tuşları ile traktörü kullanıp yolda başarı ile ilerleyin. traktörü bekleyen tehlikeli köprüleri hızlıca geçin ve parkuru tamamlayın. Sitemiz en yeni oyunlarına sizi de bekliyor.

Aptallık Testi Aptallık Testi Aptallık testi arkadaşlarınıza bu soruları çözdürün bakalım ne kadar aptalsınız. Bu oyun size saçma gelebilir gerçekten de saçma ama arkadaşlarınızla güzel vakit geçirmek için idare eder bir oyun. oyunboz keyifli oyunlar diler

Ateş ile buz adam Ateş ile buz adam Ateş ile buz adam 2 kişilik ateş ile buz adam isimli bu oyunumuzu play seçeneğine tıklama yaparak oyunu başlatınız. Oyunda toplam 25 bölüm bulunuyor. Birinci bölümden oyuna başlayarak tüm bölümleri geçene kadar durmayınız. W,A,S,D tuşlarıyla ateş adamı ve yön tuşlarıyla ise buz adamı kontrol ediniz. Eğer ateş adam ve buz adamdan herhangi biri yanarsa bölümü baştan oynamak zorunda kalabilirsiniz. Bu yüzden oyunu dikkatli bir şekilde oynayınız. Hepinize iyi eğlenceler dileriz.

Barbie bak ve iyileştir Barbie bak ve iyileştir templerun1.org iyi eğlenceler diler arkadaşlar :)

Barbie bebek Barbie bebek Barbie bebek Herkes tarafından bilinmektedir. Barbie bebeklerinizin küçüklüklerini merak ediyorsanız barbie bebek oyunu size barbie kızın küçüklüğünü gösterecektir. Bu oyunda yapmanız gerekenler çok basittir. Ekranın sağında ve solunda bulunan oklar sayesinde barbie kızına giydirmek istedikleriniz seçmelisiniz. Oyunu fare yardımı ile çok rahat bir şekilde oynayabilirsiniz. Oyuna başladığınız zaman ilk olarak barbie için uygun bir saç seçmelisiniz. Saç seçiminizi tamamladıktan sonra etek ve ayakkabı seçimlerinizde yapmalısınız. Daha sonra ise aksesuarların seçimini yapmalısınız. Tüm bu seçimleri yaptıktan sonra barbie bebeğinizin nasıl göründüğüne bakabilirsiniz. Sizde bebek giyimi konusunda kendinize güveniyorsanız bu oyunu oynayarak yeteneklerinizi kontrolden geçirebilirsiniz. Hem bu oyun sayesinde de oldukça eğlenmiş olacaksınız.

Bebek kliniği Bebek kliniği Bebek kliniği Klinikte çalışan doktorun yönlendirerek bebeklerin ihtiyaçlarını karşılamaya ne dersiniz? İlk olarak iyileştirmeniz için karşınıza aynı anda birden en fazla iki bebek gelecek. Bebeklerin ihtiyaç durdukları işlemler başlarının üzerinde çıkan resimler ile belirtilmektedir. Bebeklerin ihtiyaçlarını zaman kaybetmeden hızlı bir şekilde gerçekleştirmeniz halinde oyunda seviye atlayarak yeni bölümlerde oynamaya hak kazanırsınız.

Ben 10 taksi sürme Ben 10 taksi sürme Ben 10 taksi sürme erkeklerin sevdiği çizgi film karakteri ben 10 ile taksiyi sürerken ters çevirmemeye dikkat ediniz. Yoksa oyuna yeniden başlamak zorunda kalırsınız. Taksini hareket ettiremezseniz sağ üst köşedeki tekrar oyna işaretine basarak oyuna yeniden başlayabilirsiniz. Taksi sürme oyunu ile bütün seviyeleri geçerek oyunu en yüksek puanla bitirebilirsiniz.

Bratz Bebekleri Sürünüyor Bratz Bebekleri Sürünüyor iyi eğlenceler diler

Burun Ameliyatı Burun Ameliyatı Doktor! Bu hastanın acilen ameliyata alınması gerekiyor, hem de hemen. Derhal ameliyathaneye git ve operasyona başla.

Caveman Run Caveman Run Caveman Run (Mağara adamı koşusu) temple run benzeri bir oyundur. Bu oyundaki amaç yanardağ patlamadan yuvanıza varmanız. Ama yuvanıza varmadan karşınıza çıkan dinozorları yok etmeniz gerekiyor yoksa size çarpan kayalar ve dinozorlar sizin canınızı alır. Ne kadar fazla dinozor öldürürseniz o kadar çok puan alırsınız. Ok tuşları ile oynanıyor mouse ile ateş ediliyor. oyunboz iyi eğlenceler diler. Oyunboz farkı ile Dünyadan sonra Türkiye de ilk oyunlar sizlerle. Her gün yeni oyunlarla sizlerleyiz.

Çekici Traktör Çekici Traktör Arızalanmış ve yolda kalmış olan araçalrı çekmek için kullanılan çekici traktör oyununda çekilmeye ihtiyacı olan araçalrı size verilen sürede garaja çekmek zorundasınız. ve kesinlikle kaza yapmadan ilerlemelisiniz. iyi oyunlar

Çiflikte Traktör Yarışı Oyna Çiflikte Traktör Yarışı Oyna Köydeki çiftlikte düzenlenen ve genelde çiftçilerin traktörleriyle katıldıkları bu yarışta sizlerde kendi traktörünüzü sürecek ve diğer çiftlik traktörlerini geçmek için yarışacaksınız. Traktörleri geçmek için stratejiniz şöyle olmalıdır; Kenarlara takılmadan yani çarpmadan ilerlemeli ve rakiplerinizi egale etmeli isiniz. Rakiplerinizi devre dışı bırakmanın tek yolu onları tarlanın için sürüklemektir. İki etaptan oluşan yarışların ilk bölümünde bunu yaparsanız diğer traktörler olmadan yarışı siz kazanabilirsiniz. Fakat bunu diğer traktörler de sizin için yapmaya çalışacaktır. İyi oyunlar

Çiftçi Mario Çiftçi Mario marionun mantar çiftliğinde traktör sürmeye hazır mısınız? mantarı çok seven mario kendine mantar çiftliği kurmuş, çiftlikteki işler marioyu bekliyor, traktörü ile yola çıkan marioya eşlik etmek için yön tuşlarını kullanın. çiftlikte özenle toplanan mantarları traktörüne yükleyen mario ile pazara doğru ilerleyin ve pazar yolunu başarı ile tamamlayın. Sitemiz ile en eğlenceli oyunlar sizi bekliyor.

Çiftlik Kamyonu Çiftlik Kamyonu Çiftlik Kamyonu oyununda çiflikte yetiştirilen ürünleri hızlı bir şekilde yerine ulaştırın size iyi eğlenceler dileriz.