sinirli nine oyna

Dinazor Treni Dinazor Treni Dinazor treni oyunu severek izlenen dinazor trenine benzer bir oyundur. bu oyundaki amaç arılar sizi yakalamadan tüp yumurtaları toplamaktır. oyunboz olarak sizlere keyifli oyunlar dileriz.

Kızgın Nine Kızgın Nine Kızgın nine , sinirli nine aynı angry bird benzeri güzel bir oyun oyunun orjinal adı angry gran toss olarak geçmektedir. Kızgın Nine hapsedildi ve bu yüzden oldukça öfkelenmiş durumda. Eğer istersen onu özgürlüğüne kavuşturabilirsin.Bu yüzden mouse ile nişan al ve onu özgürlüğüne kavuştur. Ne kadar uzağa atarsan o kadar puan kazanırsın ve değişik eşyalar alırsın.Mouse ile o yere düşmeden ona ateş edip havada tutabilirsin. oyunboz keyifli oyunlar diler.

Sinirli ateş ve su Sinirli ateş ve su Sinirli ateş ve su Ateş ve suyu mouseniz ile fırlatarak bölüm içerisindeki ateş ve su canavarlarına çarpmalarını sağlayınız. Bölüm içerisinde 10 adet atış yapma hakkınız bulunuyor. Haklarınızı tüketmeden önce tüm canavarları yok etmelisiniz. Oynadığınız bölümü başarılı bir şekilde tamamlayıp yeni bölümlere geçebilirsiniz.

Sinirli Savunma Sinirli Savunma Sinirli Savunma Yön tuşları - Hareket et. Space - Zıpla. A S D F - Dövüş. Sinirli bir dövüşçü olan adamı yöneterek engellerle dolan tehlikeli sokaklarda ilerle ve kısa süre içerisinde bitişe ulaşmaya çalış, engellere takılmamaya dikkat et ve karşına çıkan dövüşçülere karşı dikkatli olarak onları yere indir.