saranın yemek sınıfı

Çılgın Anne Çılgın Anne Çılgın Anne Karnı açıkan çocukların yemeklerini vermeniz gerekiyor.

Evcil Hayvan Besleme Evcil Hayvan Besleme Evcil Hayvan Besleme Yapmanız gereken önünüze gelen hayvanların üstlerinde çıkan kutucuktaki yiyeceğin aynısını hayvanın önüne koyarak bitirmesini sağlamak. Bunun için yemek tabağını sürüklemeniz yeterli olacaktır.

Fırında Patates: Sara Aşçılık Sınıfı Fırında Patates: Sara Aşçılık Sınıfı sara aşçılık sınıfı oyunlarından çok güzel bir oyun daha aşçılık sınıf oyunlarını sevenler için oynanması gereken güzel bir oyun. oyunboz eğlenceli oyunlar diler

Fransız mutfağı yemekleri Fransız mutfağı yemekleri Fransız mutfağı yemekleri fransız mutfağı yemekleri oyunu yüklenince play kısmına tıklayınız. Daha sonra gelen pencerede fransız havuç çorbası tarifi ve malzemelerine dair bilgiler yer alıyor. Ardından start butonuna tıklayarak oyuna başlıyoruz. Size söylenilenleri yerine getirerek yemeği hazırlamaya çalışıyorsunuz. Fare yardımıyla oyunu kolay ve rahat biçimde oynayabilirsiniz.

Hamster dondurma dükkanı Hamster dondurma dükkanı dondurma hazırla ve ikram et hadi kolay gelsin. yemek hazırlama oyunu sevenlere idare eder bir oyun. oyunboz iyi oyunlar diler.

Hazel Bebek Mutfakta Hazel Bebek Mutfakta Hazel bebek mutfakta oyununda ilk olarak süpermarketten alışveriş yapıyorsunuz. Hazel bebeğin isteklerini ne kadar çabuk yerine getirirseniz o kadar çok puan kazanırsınız.Daha sonra ise aldığınız ürünlerle hazel bebeğe mutfakta yemek hazırlamasına yardım edin. oyunboz keyifli oyunlar diler.

Sara\'nın mutfağı Sara\'nın mutfağı sara'nın mutfağında yemek yapmayı öğreneceksiniz. yemek oyunları oynamak için sitemiz size yeter.

Sevimli Ejderhalar Sevimli Ejderhalar Sevimli Ejderhalar Ejderhaları yemeklerine ulaştırmak için zekice planlar yapmalıyız.Oyundaki denge ve taşların sayesinde doğru ayarlamalar yaparsak ejderhaları yemeklerine ulaştırıp mutlu edebiliriz.Oyuna başlarken PLAY yazan yere tıklayınız.Ardından Play Game ve kilidi açık olan ilk bölümü seçiniz.Oyun sadece fare(mause) ile tıklamayla oynanmaktadır.Düşünürken eğleneceğiniz bir oyundur.

Sevimli Hemşire Sevimli Hemşire Sevimli Hemşire Sevimli hemşirenin hastanesine gelen yıldızların sağlıklı bir bakıma ihtiyaçları vardır. Minik hemşireyi kontrol ederek gelen hasta yıldızların sağlık, yemek ve içecek gibi ihtiyaçlarını karşılayın. Mouse kontrolü ile gelen hasta yıldızları odadaki yataklara alabilir ve gerekli bakımlarını yapabilirsiniz.

Tatlı Kedim Tatlı Kedim Tatlı Kedim Oyun panelinin üzerindeki derecelere göre kedinizin ihtiyacını karşılacaksınız.Yukarıdaki ihtiyaçların hangisi bitmek üzereyse kedinizi mause(fare) ile gitmesi gereken yere tıklayarak oraya yönlendiriniz.Kedi banyo ister,kedi yemek yemek ister,uyumak ister,tuvalet ihtiyacı olur bunların hepsini yapmalısınız.