sara yemek sınıfı

Atları Besle Atları Besle Atları Besle Ahırda yanınıza gelen atlara Space(boşluk) tuşuna basarak yemlerini vermelisiniz.

Ben 10 taksi sürme Ben 10 taksi sürme Ben 10 taksi sürme erkeklerin sevdiği çizgi film karakteri ben 10 ile taksiyi sürerken ters çevirmemeye dikkat ediniz. Yoksa oyuna yeniden başlamak zorunda kalırsınız. Taksini hareket ettiremezseniz sağ üst köşedeki tekrar oyna işaretine basarak oyuna yeniden başlayabilirsiniz. Taksi sürme oyunu ile bütün seviyeleri geçerek oyunu en yüksek puanla bitirebilirsiniz.

Candy crush Candy crush Candy crush Karşınıza çıkan şekerlemeleri yok etmek istiyorsanız hemen play tuşuna basarak oyuna başlayın. Şekerci dükkanındaki tüm şekerleri yok etmeye çalışıyoruz. Oyunun en önemli kuralı 23 adet şekeri yanyana getirerek onları yok etmelisiniz. Her yok ettiğimiz her şekerler için puan kazanıyoruz. Kazanmış olduğumuz puanlar ile bir sonraki bölüme geçiyoruz. Oyun içinde zorlandığınız noktalarda bize hangi şekerin yerini değiştirilmesi için bize uyarıyı veriyor sistem.

Çılgın Anne Çılgın Anne Çılgın Anne Karnı açıkan çocukların yemeklerini vermeniz gerekiyor.

Dora Çilek Diyarında Dora Çilek Diyarında Dora Çilek Diyarında Dora ile çilek dünyasında çilekleri toplamaya başlayın. Yön tuşları ile Dorayı hareket ettirin. Odalara girebilmek için Space tuşunu kullanabilirsiniz. Etraftaki hayvanlar Doraya zarar verebilir. Hayvaların üstlerine basarak onları öldürebilirsiniz.Çilekleri toplayarak puanlarınız artırın.

Evcil Hayvan Besleme Evcil Hayvan Besleme Evcil Hayvan Besleme Yapmanız gereken önünüze gelen hayvanların üstlerinde çıkan kutucuktaki yiyeceğin aynısını hayvanın önüne koyarak bitirmesini sağlamak. Bunun için yemek tabağını sürüklemeniz yeterli olacaktır.

Fırında Patates: Sara Aşçılık Sınıfı Fırında Patates: Sara Aşçılık Sınıfı sara aşçılık sınıfı oyunlarından çok güzel bir oyun daha aşçılık sınıf oyunlarını sevenler için oynanması gereken güzel bir oyun. oyunboz eğlenceli oyunlar diler

Fransız mutfağı yemekleri Fransız mutfağı yemekleri Fransız mutfağı yemekleri fransız mutfağı yemekleri oyunu yüklenince play kısmına tıklayınız. Daha sonra gelen pencerede fransız havuç çorbası tarifi ve malzemelerine dair bilgiler yer alıyor. Ardından start butonuna tıklayarak oyuna başlıyoruz. Size söylenilenleri yerine getirerek yemeği hazırlamaya çalışıyorsunuz. Fare yardımıyla oyunu kolay ve rahat biçimde oynayabilirsiniz.

Hamster dondurma dükkanı Hamster dondurma dükkanı dondurma hazırla ve ikram et hadi kolay gelsin. yemek hazırlama oyunu sevenlere idare eder bir oyun. oyunboz iyi oyunlar diler.

Hazel Bebek Mutfakta Hazel Bebek Mutfakta Hazel bebek mutfakta oyununda ilk olarak süpermarketten alışveriş yapıyorsunuz. Hazel bebeğin isteklerini ne kadar çabuk yerine getirirseniz o kadar çok puan kazanırsınız.Daha sonra ise aldığınız ürünlerle hazel bebeğe mutfakta yemek hazırlamasına yardım edin. oyunboz keyifli oyunlar diler.

Hırsız Polis Yakalama Hırsız Polis Yakalama Hırsız Polis Yakalama Hırsız polis yakalama oyunda polis arabası ile otobanda ilerlerken size anons edilen hırsızları yakalayarak etkisiz hale getirmeye çalışıyorsunuz. Sizin bulunduğunuz yola giren hırsızları etkisiz hale getirebilmek için arabalara çarparak yolun dışına itmelisiniz. Yol boyunca yakalamanız gereken arabaların üzerinde kırmızı ışıklar yanmaktadır. O arabaları bu şekilde tanıyarak hızlı bir şekilde üzerilerine giderek çarpmalı ve yoldan çıkarmalısınız. Hırsızları yakalamayı başaramaz ve yoldan çıkaramazsanız oyun kısa bir süre içerisinde sona ermektedir. Başarısız olmamak için hırsızları iyi takip etmeli ve hepsini etkisiz hale getirmelisiniz. Polis arabasının kontrolünü sağlayabilmek için klavyenizdeki yön tuşlarını kullanmanız gerekmektedir. Oyuna giriş yapabilmek için yüklenmesinin ardından play butonuna basınız. İyi eğlenceler dileriz.

iki kişilik mario savaşları iki kişilik mario savaşları 2 kişilik mario savaşları oyununda Mario ile birlikte oyun içerisinde bulunan düşmanlar ile savaşarak etkisiz hale getirmeye çalışınız. Birinci oyuncu kontrol için w,a,s,d tuşlarını kullanmalı. Ateş etmek için boşluk tuşunu kullansın. İkinci oyuncu ise hareket için yön tuşlarını ve ateş etmek için de enter tuşunu kullanmalı. Bölüm içerisinde başarılı olup yeni seviyelere geçebilmek için düşmanların tamamını etkisiz hale getiriniz. Düşmanlardan kurtulmak için ateş ettikten sonra baygın durumda iken üzerlerine gidip yok edebilirsiniz.

Kahraman Şovalye Kahraman Şovalye Kahraman Şovalye Hava karlı ve ağır kış şartları şovalyemizi etkiledi. Yolu üzerinde önce bilgeler ile karşılaşacak. X tuşuna basarak devam edin. Sonra dövüş başlayacak. SPACE tuşunu kullanın.

Kahramanlik Savaşı Kahramanlik Savaşı Sizde savaş alanının tam ortasındasınız ve savaş alanında karşınıza çıkan tüm düşmanları öldürün. play tusuna ve ardindan skip tusuna basin.Continue tusuna basarak ilerleyin ve oyuna baslayin.w a s d tuslariyla hareket edin mausenizle düsmanlariniza ates açin.

Kirli Adam Hapiste Kirli Adam Hapiste Kirli Adam Hapiste Zorluğunu seçin ve oyuna başlayın. Oyuna başladıktan sonra oyun içerisinde hapishanede bulunduğunuzdan dolayı hapishane içerisindeki mahkumları ve gardiyanları öldürerek oyun içerisinde ilerlemeniz gerekmektedir. Oyun içerisinde klavyenizin yön tuşlarını kullanarak ilerleyebilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde bulunan gardiyanları ve mahkumları klavyenizin A, S, D tuşlarını kullanarak öldürebilirsiniz. Oyun içerisinde ilerledikten sonra eğer bölüm geçmeyi başarabilirseniz ilerleyen bölümlerde adamınıza yeni hareketler eklemenmektedir ve bu hareketler ile gardiyanları ve mahkumları daha kolay öldürebilmektedir. Ayrıca oyun içerisinde klavyenizin sağ yön tuşuna iki kere basarak hızlı koşabilirsiniz.

Kırmızı araba Kırmızı araba Kırmızı araba Çok sevimli ve çekingen olan bu arabayla maceralara katılarak ilerleyin ve bölümleri geçiyorsunuz. Her bölümde kırmızı elmasları toplayarak puan kazanın. Bitiş noktasına kadar en çok puanı toplamanız lazım. Yoldaki engelleri aşarak kırmızı araba ile ilerler ve elmasları toplayınız. Yön tuşlarıyla arabayı kontrol eder ve Z tuşuyla turbo alabilirsiniz. Turbonuz bittiğinde ise yoldaki yuvarlak sembolleri toplayarak turbo enerjinizi doldurabilirsiniz. Bu şekilde turboyu daha çok kullanma imkanınız olur. Rampalardan uçarken turboya basarak kırmızı arabayı uçurabilir ve yükseklerdeki puanlarıda toplayabilirsiniz. Her bölümde toplayabildiğiniz en çok puanı toplayın ve bitiş noktasına varın. Ramplardan uçarken yön tuşlarıyla arabaya taklalar attırarak akrobasi de yapabilirsiniz. Kırmızı arabanın eğlenceli macerasına sizde ortak olun ve onunla puanları toplayınız.

Kırmızı traktör Kırmızı traktör Kırmızı traktör Traktörünün arkasına bağladığımız römork ile çiftlikte üretilen malları taşıyacaksınız. Yön tuşlarını kullanarak kontrol ettiğimiz traktörümüz ile önce römorku alıyoruz. Daha sonra yükleme işleminin yapılacağı noktaya götürerek, kısa bir süre taşıyacağımız malların yüklenmesini bekliyoruz. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra ışığın yeşile döndüğünü göreceksiniz. Bu traktör ile hareket edebileceğiniz anlamına gelmektedir. Yeşil ışık yandıktan sonra traktörümüz ile ilerliyor ve markete ulaşmaya çalışıyoruz. Fakat bu pek de kolay değil. Yol oldukça engebeli bu yüzden traktörü kontrol etmekte güçlük çekebilirsiniz. Bu yüzden dikkatli olmalı ve traktörü devirmemeye çalışmalısınız. Ayrıca dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise zaman. Oyunda kısıtlı süreniz bulunmaktadır. Bu süre içerisinde traktörü markete ulaştırmalısınız. Başaramazsanız oyunu kaybedebilirsiniz. Bölüm sonunda kazandığınız altınlar ile yeni bir traktör alabilirsiniz. Kırmızı traktör oyununda iyi eğlenceler dileriz.

Kovan savunması Kovan savunması Kovan savunması oyununda uğraşarak elde ettikleri ballar ayılar tarafında çalınmak istenmektedir. Burada sizin göreviniz ballarınızı çalmaya çalışan ayılardan kovanınızı korumaktır. arı topu A-D tuşları ile hareket etmektedir. Mouse ile ise ateş etmektedir. ilk etap öğretici olarak hazırlanmıştır.Oyunun orjinal ingilizce adı Hive defender olarak geçmektedir. Oyunboz iyi oyunlar diler.