salyangoz bob 5

2 kişilik sünger bob 2 kişilik sünger bob 2 kişilik sünger bob oyunumuzda keyif veren bir macera sizi bekliyor. bu oyunda denizaltında yaşayan sevimli sarı sünger ile prensesi kurtarmak için kale şövalyeleri ile savaşacaksınız.

53. Bölge 53. Bölge 53. Bölge aksiyon oyunumuza başlamak için Play ve Continue ikonlarına tıklamanız yeterli olacaktır. Bu aksiyon oyunumuzda, hedefte saldırgan zombiler var. 53. bölgeyi temizlemek sizin elinizde ve bunu başarmak için elemanımızı W,A,S,D tuşları ile yönlendirin, 1,2,3,4,5,6 tuşları ile de silah değişimi yapın, Space tuşu ile şarjör değiştirin. Mouse ile saldırgan zombilere hedef alın ve mouse sol tuş ile de silahınızı ateşleyip onları yok edin. Aksiyon oyunlarının kaynağı silahoyunlari.org dan ayrılmayın.

Akıllı Salyangoz 3 Akıllı Salyangoz 3 Akıllı Salyangoz 3 oyununda diğer serilerde olduğu gibi evinin yolunu bulamayan salyangoza yardım edip evine götürün kolay gelsin.

Akıllı Salyangoz 4 Akıllı Salyangoz 4 Akıllı Salyangoz 4 oyununda sizde akıllı salyongoz ile uzayda ilerleyin şimdiden iyi eğlenceler dileriz.

Amiral Battı Amiral Battı Öncelikle bize verilen 5 adet gemiyi istediğimiz yere yerleştiriyoruz. Ok tuşları ile geminin yönünü belirle, İlk hamleyi biz yapıyoruz ve bilgisayara ait olan tablodan bir yeri tıklıyoruz. Amacımız sırayla hamle yaparak gemileri bulmak.

Ateş ile buz adam Ateş ile buz adam Ateş ile buz adam 2 kişilik ateş ile buz adam isimli bu oyunumuzu play seçeneğine tıklama yaparak oyunu başlatınız. Oyunda toplam 25 bölüm bulunuyor. Birinci bölümden oyuna başlayarak tüm bölümleri geçene kadar durmayınız. W,A,S,D tuşlarıyla ateş adamı ve yön tuşlarıyla ise buz adamı kontrol ediniz. Eğer ateş adam ve buz adamdan herhangi biri yanarsa bölümü baştan oynamak zorunda kalabilirsiniz. Bu yüzden oyunu dikkatli bir şekilde oynayınız. Hepinize iyi eğlenceler dileriz.

Bebek bakıcısı suzi Bebek bakıcısı suzi Bebek bakıcısı suzi suzi sizden kreşe bırakılan bebekler ile ilgilenmenizi ve istediklerini vermenizi istiyor. Oyunun ilk bölümünde bebeklerin sevdiği biberon ve su ihtiyaçlarını hızla karşılayınız. Bebeklerin istediklerini her verdiğinizde 50 puan kazanacaksınız. Zamanın dolmadan istenilen puanı toplamamız halinde bir üst seviyeye geçersiniz. Bebek bakıcısı suzi oyununda geçtiğiniz her yeni seviye ile birlikte bebeklerin istedikleri nesneler çoğalacaktır.

Bombacı Robot 6 Bombacı Robot 6 Bombacı robot 6 oyunu yanı sıra bu linkten direkt olarak bombacı robot 1-2-3-4-5-6 oyununu da aynı anda oynayabilirsiniz. Bu oyunda amaç diğer versiyonlarını oynayanlar bilir. karşı rakiplerini önce patlatan oyunu kazanır. Oyun tanıtım videosunda ayrıntılı olarak oyun oynanması anlatılmıştır. oyun boz iyi oyunlar diler.

Gazete dağıtma Gazete dağıtma Gazete dağıtma Bakkalın yanına yeni işe girmiş olan bakkalın çırağını yönetiyorsunuz. Oyunda bakkalın çırağı ufak bir çocuktur. Bakkalda ki görevi bakkaldan günlük gazeteyi isteyen kişilere gazetelerini sorunsuz bir şekilde ulaştırmaktır. Her gün bakkal size bir liste verecektir. Bu liste üzerinde gazete isteyen kişilerin kapı numaraları yazmaktadır. Siz bu kapı numaralarını gördüğünüz zaman hemen oradan geçerken gazeteyi atacaksınız. Gazeteyi kapının önüne atmak için oradan geçerken space tuşuna basıyorsunuz. Space bastığınız anda eğer doğru yerdeyseniz gazete atılacaktır. Gazetelerin tümünü bu şekil atarak günün görevini tamamlayacaksınız. Bakkalın söylediği görevleri iyi bir şekilde yerine getirdikçe size daha zor görevler verecektir. Her geçen gün daha fazla eve gazete ulaştırmaya başlayacaksınız. Gazeteleri ulaştırmak için bisikletle ilerlerken düşmemek için dikkatli olmanız gerekiyor. Bazı evlerin önünde ki köpek size saldıracaktır. Onlara karşı dikkatli davranınız. Bunun yanı sıra cadde üzerinde yer alan arabalara ve kaykaylara dikkat ediniz. Eğer araba veya kaykay size çarparsa yere düşersiniz. 5 Kez yere düşmeniz halinde bakkal sizi yanından gönderecektir. Yön tuşları ve space dışında hiç bir tuşa ihtiyacınız olmayacaktır. Şimdiden eğlenceli bir oyun dileriz.

Hırsız Bob 2 Hırsız Bob 2 haydut Hırsız bob 2 ile kimseciklere yakalanmadan hızlı bir şekilde tüm paraları toplayın. sessiz ve hızlı olmak zorundasınız en çok puanı siz toplayın şimdiden iyi eğlenceler

Kim milyoner olmak ister Kim milyoner olmak ister Kim milyoner olmak ister Yarışma duygusunu yüksek heyecanıyla yaşamak isteyen, soru cevap tutkunları için özenle şeçilmiş genel kültür sorularından oluşan toplam 15 soru var ve bu soruların toplam değeri 1 milyon TL yapıyor. Bu güzel yarışmada sorulara doğru cevaplayarak toplam 1 milyon TL kazanabilmeniz mümkün. Herhangi bir soruda takıldığınızda kullanmak üzere 3 joker hakkınızı bulunmaktadır. Bu joker haklarını şöyle sıralayabiliriz : Bunlardan ilki telefonla herhangi bir yakınınıza soruyu sorabilme şansınız iken diğeri yarı yarıya joker hakkınız ile yanlış olan iki seçenekten birini eleyebilmeniz ve son olarak izleyicilere sorma hakkınız ile izleyicilerin seçtiği cevap şıklarının yüzdesini görebilmenizden ibarettir. 3 joker hakkını dilediğiniz soruda kullanabilirsiniz.

Minik Maymunlar 2 Minik Maymunlar 2 Zekanızı kullanarak kayıp 15 bebek maymunu bulun ve onları sepete bırakın. Bir sonraki maymuna ulaşabilmek için çevredeki ipuçlarını toplayın ve doğru yerlerde kullanın. İyi eğlenceler.

Minik Maymunlar 3 Minik Maymunlar 3 Minik Maymunlarımız bu kez bir korsan gemisinde. Onları bulmak her zaman olduğu gibi size düşüyor. İpuçlarını bulun ve doğru bir şekilde kullanarak yaramaz 15 maymunun hepsini bulun. İyi eğlenceler.

Salyangoz Bob Salyangoz Bob Salyangoz bob oyunu asıl ası snail bob olarak geçmektedir. Bu oyunda amaç salyangoz bob'a yardım etmek ve verilen görevleri yerine getirmektir. Bu oyun özellikle anaokulu çağındaki çocukların zihinsel, sorun çözme yeteneğinin gelişmesinde faydalı bir oyundur. Her yaş grubu için uygundur.

Son Savunmacı Son Savunmacı Kasabanıza doğru yaklaşan zombiler var ve işgal altında kasabayı korumak sizin elinizde. Yaklaşan zombileri vurmaya çalışın tüfeğinizi mouse ile yönlendiriyor ve zombilerin üzerine tıklayarak ateş ettirebilirsiniz ayrıca A,W ve 5 tuşunu da kullanabilirsiniz.

sünger bob bisiklet sünger bob bisiklet Eğlenceli bir çiftlikte Sünger Bob bisikleti ile eğlenceli bir gezintiye çıkıyor.

sünger bob eğlenceli kartlar sünger bob eğlenceli kartlar Rengarenk gülen yüzlü eğlenceli sünger bob ve arkadaşlarının bulunduğu sihirli kartları eşleyin. iyi eğlenceler dileriz.

Sünger Bob Gizli Nesneler Sünger Bob Gizli Nesneler Sünger Bob Gizli Nesneler; Sünger Bob Gizli Objeler oyununda saklanmış nesneleri hızlı bir şekilde bulmaya çalışacağız.