mario yıldız peşinde

9 Ninja Savaşçısı 9 Ninja Savaşçısı Size saldıran ninjaları attığınız yıldızlarla durdurun. Ok tuşları ile yön verin, yıldız bitince üst ve alt ok tuşuna basın, space tuşu ile ateş edin.İyi eğlenceler.

Balonlu kirpi Balonlu kirpi Balonlu kirpi Bu oyuna play yazan butona tıklayarak başlıyoruz. Fare ile etrafta bulunan cisimleri ya da balon haklarımızı kullanarak bütün elmaları toplamalıyız. Bölüm içerisinde başarılı olmak isterseniz yıldızları toplamayı unutmayınız.

Binici Mario Binici Mario iyi eğlenceler diler arkadaşlar

Çiftçi Mario Çiftçi Mario marionun mantar çiftliğinde traktör sürmeye hazır mısınız? mantarı çok seven mario kendine mantar çiftliği kurmuş, çiftlikteki işler marioyu bekliyor, traktörü ile yola çıkan marioya eşlik etmek için yön tuşlarını kullanın. çiftlikte özenle toplanan mantarları traktörüne yükleyen mario ile pazara doğru ilerleyin ve pazar yolunu başarı ile tamamlayın. Sitemiz ile en eğlenceli oyunlar sizi bekliyor.

Çıplak Düşman Çıplak Düşman Çıplak Düşman A D - Hareket et. W - zıpla. S - Topla. Fare ile nişan al ve ateş et. Çıplak düşmanlara karşı mücadele eden minik kahramanımıza yardım etmek istersen miniği kontrol et ve karşına çıkan bütün çıplakları silahla öldürmeye çalış, onların sana zarar vermesine izin verme ve mermilerinden kaçın. Platformların üzerinde bulunan silahları toplayarak işini kolaylaştırabilirsin. Yıldızları ve diğer puan kazandıracak nesneleri toplayarak daha çok skor toplayabilirsin. Oyun yüklenince, oyun modunu seçerek oynamaya başlayabilirsin.

Dünya Kupası Zombileri Dünya Kupası Zombileri Devam eden Brezilya 2014 Dünya Kupası'nda Uruguaylı yıldız Suarez'in İtalyan futbolcu Giorgio Chiellini'yi maç sırasında ısırması sonrasında yaşanan bu olaydan esinlenerek sizleri Dünya Kupası Zombileri adlı oyunla karşı karşıya getiriyoruz. Oyunda zombi karakteri ile futbolcuları ısırarak onları zombiye çevirmek. Futbol Oyunları kategorisinde yer alan bu oyun hem klavye hemde fareyle oynanmaktadır. Oyunda ki yönlendirmeleri fare ile takip ederek klavyenin yön tuşlarıyla da futbolcuları takip edip futbolcuları ısırın.

Hayalet Mario Hayalet Mario Bu oyunda marioyu hiç böyle görmediniz. ölen mario hayalet olarak dünyada sıkışıp kalır ve bazı insanlar onu rahatsız eder sizin amacınız onu rahatsız eden insanları yoketmek ve bir daha hayalet marioyu rahatsız etmemelerini sağlamak. Bu oyunu oynamak için Ok tuşlarını kullanıyorsunuz. hayalet çarpması yapıp insanları yok etmek için ise Boşluk tuşunu kullanıyorsunuz. oyunboz iyi eğlenceler diler.

iki kişilik mario savaşları iki kişilik mario savaşları 2 kişilik mario savaşları oyununda Mario ile birlikte oyun içerisinde bulunan düşmanlar ile savaşarak etkisiz hale getirmeye çalışınız. Birinci oyuncu kontrol için w,a,s,d tuşlarını kullanmalı. Ateş etmek için boşluk tuşunu kullansın. İkinci oyuncu ise hareket için yön tuşlarını ve ateş etmek için de enter tuşunu kullanmalı. Bölüm içerisinde başarılı olup yeni seviyelere geçebilmek için düşmanların tamamını etkisiz hale getiriniz. Düşmanlardan kurtulmak için ateş ettikten sonra baygın durumda iken üzerlerine gidip yok edebilirsiniz.

Kuzuyu Kurtar Kuzuyu Kurtar Kuzuyu Kurtar Peşinden kovalayan ve sayıları gittikçe artan kurt köpeklerine yakalanmadan kaçabildiğin kadar kaç. Yön tuşlarıyla kuzuyu hareket ettir. Oyuna başlamak için Boşluk(SPACE) tuşuna basabilirsin.

Mario Arabası Mario Arabası iyi eğlenceler diler arkadaşlar

Mario Gökyüzü Mario Gökyüzü iyi eğlenceler diler arkadaşlar

Mario Kamyonu 2 Mario Kamyonu 2 iyi eğlenceler diler arkadaşlar

Mario Macerası Mario Macerası Mario Macera oyununda mario ile maceradan maceraya atılın şimdiden iyi eğlenceler dileriz.

Mario Motor Sürüyor Mario Motor Sürüyor iyi eğlenceler diler arkadaşlar

Mario oyunları Mario oyunları Mario oyunları serisinin en güzel ve sevilen oyunu olan bu mario oyunları ok tuşları ile oynanıyor. Oyunda ilk olarak Mario veya Luici seçiyorsunuz ve oyunu bu iki kahramanımızdan biri ile oynuyorsunuz. oyunda amaç prensesi kurtarmak,Mario oyunları olarak güzel bir oyun , oyunboz olarak iyi eğlenceler dileriz.

Mario Traktör Yarışı Mario Traktör Yarışı Mario traktör oyununa hoş geldiniz.İnternet ortamında sıklıkla karşınıza çıkan mario oyunları ile kendinizi sürekli geliştirme fırsatı yakalayabilirsiniz.Mario traktörünü kullanmak için yön tuşlarını kullanmanız gerekiyor.Zorlu yolda bulunan puanları toplayarak iyi bir yarış çıkarmaya çalışacaksınız.Yolda topladığınız altınları traktörün römorkuna yükleyerek dikkatli bir şekilde ilerlemeye çalışacaksınız.Traktörün arkasında bulunan altınları çok dikkatli bir şekilde taşıyarak yere düşürmemeye özen göstereceksiniz.Altınları yere düşürdüğünüz an yarışı kaybederek son sıralarada bitirme riski ile karşı karşıya kalabilirsiniz.