mario savaşları

Binici Mario Binici Mario iyi eğlenceler diler arkadaşlar

Çete Çatışmaları 2 Çete Çatışmaları 2 Çete çatışmaları 2 oyununda sizde çete reisi olmak için bir numaralı adaysınız öncelikle kendisinizi ilk bölümde geliştirin sonrasında gerçek çete savaşlarına başlayın. Şimdiden iyi eğlenceler.

Çiftçi Mario Çiftçi Mario marionun mantar çiftliğinde traktör sürmeye hazır mısınız? mantarı çok seven mario kendine mantar çiftliği kurmuş, çiftlikteki işler marioyu bekliyor, traktörü ile yola çıkan marioya eşlik etmek için yön tuşlarını kullanın. çiftlikte özenle toplanan mantarları traktörüne yükleyen mario ile pazara doğru ilerleyin ve pazar yolunu başarı ile tamamlayın. Sitemiz ile en eğlenceli oyunlar sizi bekliyor.

Domuz Savaşları Domuz Savaşları Domuz savaşları oyununda kaçırılan dişi domuzu kurtarmanız gerekiyor. Şişman domuz ve deli domuza yardım edin ve tüm anahtarları toplayın. Bu sayede kilitli olan diş domuzu kurtarabilirsiniz. Bu oyun eğlenceli ve iki kişilik bir oyundur.

Hayalet Mario Hayalet Mario Bu oyunda marioyu hiç böyle görmediniz. ölen mario hayalet olarak dünyada sıkışıp kalır ve bazı insanlar onu rahatsız eder sizin amacınız onu rahatsız eden insanları yoketmek ve bir daha hayalet marioyu rahatsız etmemelerini sağlamak. Bu oyunu oynamak için Ok tuşlarını kullanıyorsunuz. hayalet çarpması yapıp insanları yok etmek için ise Boşluk tuşunu kullanıyorsunuz. oyunboz iyi eğlenceler diler.

iki kişilik mario savaşları iki kişilik mario savaşları 2 kişilik mario savaşları oyununda Mario ile birlikte oyun içerisinde bulunan düşmanlar ile savaşarak etkisiz hale getirmeye çalışınız. Birinci oyuncu kontrol için w,a,s,d tuşlarını kullanmalı. Ateş etmek için boşluk tuşunu kullansın. İkinci oyuncu ise hareket için yön tuşlarını ve ateş etmek için de enter tuşunu kullanmalı. Bölüm içerisinde başarılı olup yeni seviyelere geçebilmek için düşmanların tamamını etkisiz hale getiriniz. Düşmanlardan kurtulmak için ateş ettikten sonra baygın durumda iken üzerlerine gidip yok edebilirsiniz.

Jel Şavaşları Jel Şavaşları Jel savaşları oyununda kırmızı korsan jeller mavi jellere saldırı ve onları ele geçirmeye çalışır ama mavi jeller onları püskürtüyor. sizin göreviniz eğer kabul ederseniz kırmızı jeller mavi jelleri ele geçirmeden onları yok etmektir. oyunun Başlangıçtaki ilk bölümlerinde oyun kısaca örnekli olarak anlatılmıştır. Ama gene biz sizlere anlatalım Oyun Mouse ile oynanıyor. Her jelin belli bir boya kapasitesi var siz karşı jele ateş etiğinizde bu kapasitenin yarısına yakınını karşıya gönderiyor ve sizin gönderdiğiniz boya ondan fazla ise onu ele geçiriyorsunuz. oyunboz iyi eğlenceler diler.

Kamyon Savaşları Kamyon Savaşları Savaş aracınızı seçin ve sizi yok etmek isteyen diğer sürücülerin araçlarını yok edin. Aracınızı sürmek için yön, zıplatmak için Z, silah açmak için X tuşlarını kullanıyorsunuz. İyi eğlenceler.

Klon savaşları Klon savaşları Klon savaşları oyununda mouse ile ateş edin WASD veya Ok tuşları ile ilerleyiniz. Bu oyunda amaç düşman silahlarını yok etmek ve kuleye ulaşmaktır. Silahı 1.2 tuşları ile değiştirebilirsiniz. oyunboz keyifli oyunlar diler.

Mario Arabası Mario Arabası iyi eğlenceler diler arkadaşlar

Mario Gökyüzü Mario Gökyüzü iyi eğlenceler diler arkadaşlar

Mario Kamyonu 2 Mario Kamyonu 2 iyi eğlenceler diler arkadaşlar

Mario Macerası Mario Macerası Mario Macera oyununda mario ile maceradan maceraya atılın şimdiden iyi eğlenceler dileriz.

Mario Motor Sürüyor Mario Motor Sürüyor iyi eğlenceler diler arkadaşlar

Mario oyunları Mario oyunları Mario oyunları serisinin en güzel ve sevilen oyunu olan bu mario oyunları ok tuşları ile oynanıyor. Oyunda ilk olarak Mario veya Luici seçiyorsunuz ve oyunu bu iki kahramanımızdan biri ile oynuyorsunuz. oyunda amaç prensesi kurtarmak,Mario oyunları olarak güzel bir oyun , oyunboz olarak iyi eğlenceler dileriz.

Mario Traktör Yarışı Mario Traktör Yarışı Mario traktör oyununa hoş geldiniz.İnternet ortamında sıklıkla karşınıza çıkan mario oyunları ile kendinizi sürekli geliştirme fırsatı yakalayabilirsiniz.Mario traktörünü kullanmak için yön tuşlarını kullanmanız gerekiyor.Zorlu yolda bulunan puanları toplayarak iyi bir yarış çıkarmaya çalışacaksınız.Yolda topladığınız altınları traktörün römorkuna yükleyerek dikkatli bir şekilde ilerlemeye çalışacaksınız.Traktörün arkasında bulunan altınları çok dikkatli bir şekilde taşıyarak yere düşürmemeye özen göstereceksiniz.Altınları yere düşürdüğünüz an yarışı kaybederek son sıralarada bitirme riski ile karşı karşıya kalabilirsiniz.