kırmızı top 2

2 kişilik sünger bob 2 kişilik sünger bob 2 kişilik sünger bob oyunumuzda keyif veren bir macera sizi bekliyor. bu oyunda denizaltında yaşayan sevimli sarı sünger ile prensesi kurtarmak için kale şövalyeleri ile savaşacaksınız.

2 Kişilik Totem Çiftlik 2 Kişilik Totem Çiftlik Totem Village adındaki bu oyunda iki küçük kaharamanız mevcuttur. Bu iki çiftçimizin biri iyi huylu diğeri kötü huyludur. Peki Sen kimzin iyimi kötümü. Bu harika totem köyünü kurtarmak sana kalmış oyun hem 2 iki kişilik hemde tek kişilik oyunlar kategorisinden olup istediğiniz şekilde oyanayabilirsiniz. Oyun 2 seçenekli dilden oluşmakta olup ingizilizce seçeneği ile daha rahat oynanmaktadır.

2012 Yarışı 2012 Yarışı 2012 Yarışı O da ney yeryüzünde olmadık şeyler oluyor acaba kıyametmi kopacak.Bu oyunda yıl 2012 olarak alınmış ve kaçmanız gerekiyor heryer yanıp yıkılıyor.Çok dikkatli olmalısınız.2012 oyunu yüklenince play diyerek büyük kaçış oyununa başlayacaksınız.Oyunda karşınıza bir çok heyecanlı yer çıkacak özellikle yıkılan ollar köprüler ve evler sizi dahada heyecanlandırıcak.2012 yarış oyununda amacınız yol bitene kadar kaçmak ve diğer bölümlere geçmeye hak kazanmak bakalım kaçıncı bölümde nasıl heyecanlar yaşayacaksınız ve en önemlisi 2012 oyununda kaçabilecek misiniz ve kurtulabilecekmisiniz bu afetten.

299 Sıpartalı 299 Sıpartalı tusu ile kalkan tusu ile mızrak, ok tuslari ile hareket edin.İyi eğlenceler.

3 boyutlu yılan 3 boyutlu yılan 3 boyutlu olan bu yılan oyununda yön tuşları ile elmaları toplayarak puan kazanıyorsunuz. Çiftlik Oyunları İyi oyunlar diler...

53. Bölge 53. Bölge 53. Bölge aksiyon oyunumuza başlamak için Play ve Continue ikonlarına tıklamanız yeterli olacaktır. Bu aksiyon oyunumuzda, hedefte saldırgan zombiler var. 53. bölgeyi temizlemek sizin elinizde ve bunu başarmak için elemanımızı W,A,S,D tuşları ile yönlendirin, 1,2,3,4,5,6 tuşları ile de silah değişimi yapın, Space tuşu ile şarjör değiştirin. Mouse ile saldırgan zombilere hedef alın ve mouse sol tuş ile de silahınızı ateşleyip onları yok edin. Aksiyon oyunlarının kaynağı silahoyunlari.org dan ayrılmayın.

A Takımı A Takımı A Takımı oyununda Help ikonunda tuşlar açıklanmış ama kısaca bende yazayım. W,A,S,Dyönlendirme tuşları, 1,2,3,4 silah değiştirme tuşları, mouse ile hedef alıp mouse sol tuşu ile ateş ediyorsunuz. Bu oyunu beğeneceğinize eminim.

Aile Çiftliği Aile Çiftliği Farm Mania, Aile Çiftliği oyunu, Nesillerdir ailenize ait topraklarda çiftçilik yapıyorsunuz, tohumlarınızı ekin, sulamayapın, bitkilerinizi hasat edip satın para kazanın, ineklerinizi besleyin sütlerini sağıp satarak aile çiftliğinizi işletip para kazanmaya çalışın. Oyunu mouse ve soltıklamayla oynayabilirsiniz İyi eğlenceler..

Ali Babanın Çiftliği Ali Babanın Çiftliği Ali Babanın Çiftliği oyunu, Ali Babanın Çiftliğinde koyunlar inekler atlar ve diğer nesneler biraz dağınık halde. Onları toparlamaya çalışın.. çiftlik ve çiftlik kurma oyunları, çiftçi oyunları

Altın Maden Yeri Altın Maden Yeri Büyük ve kacaman bir vinçle altın madeninden büyük parçalar halinde altınları toplamak oyundaki amacınızdır. Sağa ve sola hareket eden kancayı öyle bir noktada aşağıya salınki en büyük altın madenini sırtlansın gelsin yukarıya. Ayrca verilen süreyide çok iyi kullanın ve tüm parçaları toplamaya çalışın.

Ateş ile buz adam Ateş ile buz adam Ateş ile buz adam 2 kişilik ateş ile buz adam isimli bu oyunumuzu play seçeneğine tıklama yaparak oyunu başlatınız. Oyunda toplam 25 bölüm bulunuyor. Birinci bölümden oyuna başlayarak tüm bölümleri geçene kadar durmayınız. W,A,S,D tuşlarıyla ateş adamı ve yön tuşlarıyla ise buz adamı kontrol ediniz. Eğer ateş adam ve buz adamdan herhangi biri yanarsa bölümü baştan oynamak zorunda kalabilirsiniz. Bu yüzden oyunu dikkatli bir şekilde oynayınız. Hepinize iyi eğlenceler dileriz.

Ateş ve su son Ateş ve su son Ateş ve su son oyunlarından olan bu oyunu beğenerek oynayacağınızı düşünüyoruz. Bu oyunda amaç oyunun sonunda bulunan çıkış kapısına ulaşmaktır.Ateş ve su oyununda aynı diğer ateş ve su oyunlarında olduğu gibi 1. oyuncu WASD 2. oyuncu ok tuşları ile oynar. İyi oyunlar.

Atla Atlama 2 Atla Atlama 2 Atla Atlama 2 Atalam atlama oyununun 1. versiyonundan sonra 2. versiyonuda karşımıza çıktı.Oldukça etkileyici ve sürükleyici sahnelerle dolu olan oyunda amacınız karşınıza çıkan bariyer veya diğer bir değişler engelleri aşmak üzerilerinden hoplama ve zıplamak.Oyunda bir çok renk at bulunuyor.Oyun yüklendikten sonra SKIP yazan yere tıklayın dha sonra New game diyerek isminizi yazın ve OK deyin.Select your hourse kısmından atınızın rengini rahatlıkla değiştirebilirsiniz.Alt kısımda bulunan medium ve hard seçenekleriylede oyunun zorluk seviyesini ayarlayabilirsiniz.Eğer ilk defa oynayacaksanız oyunu Medium seviyede oynamanızı tavsiye ediyorum.Kontorller şu şekilde olacak: Atı sağ sol yapmak için yön tuşlarını kullanın, zıplanmasını sağlamak içinde boşluk tuşu işinize görecektir. Atla Atlama 2 oyununda iyi eğlenceler diler...

Bacak Ameliyatı 2 Bacak Ameliyatı 2 Orjinal ismi: Leg Surgery. Basketbol oynarken düşüp bacağını kıran gencin ameliyatını acilen gerçekleştirmelisiniz. Tabi bunu yaparken tedaviyi doğru şekilde yapmalısınız.

Balon Avı Balon Avı Balon avı oynamak için en doğru adrese geldiğiniz aynı renkte bulunan balonları bir araya toplayın ve yok edin şimdiden size iyi eğlenceler dileriz.

Balon patlatıcısı Balon patlatıcısı Balon patlatıcısı nişancılık konusunda iyi olduğunuzu düşünüyorsanız farenizi kullanarak en az 3 benzer nesneyi bir araya toplayın ve en kısa zamanda oyunu tamamlamayı deneyiniz. Topları ne kadar kısa sürede yok ederseniz kazanacağınız puan bir o kadar da fazla olur.

Balon patlatma yarışı Balon patlatma yarışı Balon patlatma yarışı Göreviniz karakterinizin diğer karakterden daha kısa sürede balonunu şişirip patlatmaya çalışmaktır. Oyun yüklendikten sonra dilinizi seçip 1 player ya da 2 player butonlarına basıp oyuna başlayınız. Karakterinizi kontrol etmek için enter butonuna basıp balonları şişirmek için çalışıyorsunuz. Hepinize iyi eğlenceler dileriz.