kapış kapış oyunu oyna

Ateş ve su son Ateş ve su son Ateş ve su son oyunlarından olan bu oyunu beğenerek oynayacağınızı düşünüyoruz. Bu oyunda amaç oyunun sonunda bulunan çıkış kapısına ulaşmaktır.Ateş ve su oyununda aynı diğer ateş ve su oyunlarında olduğu gibi 1. oyuncu WASD 2. oyuncu ok tuşları ile oynar. İyi oyunlar.

Çiftlik Taşımacılığı Çiftlik Taşımacılığı Oyunumuza hoş geldiniz arkadaşlar. Traktörümüzün kasasına yüklediğimiz yükleri hızlı ama dikkatli bir şekilde bitiş çizgisine ulaştırmalıyız. Oldu ya yarı yolda kasamızı bırakmak istedik o halde boşluk tuşunu kullanmalıyız. Boşluk tuşu oyunumuzda 2 şeye yarar. Kasa bırakma ve malları teslim edeceğimiz yerin kapısını açmaya. Oyunumuzun diğer kontrollerini ise yön tuşları sayesinde yapabiliriz. Oyunumuzda etapları kısa sürede ve malları eksik getirmememiz doğrultusunda daha fazla puan kazanırız.

Kapış Kapış Kapış Kapış Kapış Kapış Oyununda sizde dart atarak eğlenin Kapış kapış oyunları arasında en aksiyon dolu olan oyun olan kapış kapış dart oyunu yarışmacıların belinden bağlanarak fırlatılması ve karşıda bulunan dart tahtasına elindeki maymunları yapıştırması şeklinde oynanıyor. Bizim kapış kapış dart oyunu ise mouse ile oynanıyor. Yapmanız gereken oyunun yüklenmesini beklemek ve Arcade mode yazan yere basmak olacak. Yapmanız gereken mavi renk ile size gösterilen yerleri hedeflemek ve vurmak olacak. Bölümler atladıkça daha zor bir dart oyunu karşınıza çıkacak.

Madenci Ninja Madenci Ninja Köstebeğimiz ninja maden işine girmiştir. Köstebek aynı zamanda bir ninjadır. Oyunda amaç tüm elmas ve zümrütleri toplayıp tekrar çıkış kapısına gitmektir. Oyunboz sitesi ayrıcalığı ile bu oyunu oynamanızı tavsiye ederiz. oyunboz eğlenceli oyunlar diler.

Patates savaşı Patates savaşı Patates savaşı oyununda kahramanlarımız hamburger satan bir firmada çalışmaktadır ve haftanın bir günü ücretsiz olarak patatesli hamburger satmaktadırlar bir gün esrarengiz bir kişi gelir ve boyutlar arası bir kapı açar ve orada bulunan herkes boyut kapısından geçer burada sizin göreviniz boyut kapısında patates ülkesine giden tüm insanları kurtarmaktır. Oyunboz iyi oyunlar diler. Her gün yeni oyunlarla karşınızdayız.

Siyah top Siyah top Siyah top Oyunumuzda siyah topa yardımcı olarak tüm engelleri geçin ve çıkış kapısına ulaşınız. İlk önce boşluk tuşuna basarak siyah gözün kontrolünü sağlayın ve topun engelleri geçebileceği bir şekilde yerleştiriniz. Daha sonra yine boşluk tuşuna basın ve topun kontrolünü sağlayarak yön tuşlarıyla çıkış kapısına gidiniz. Bölümü geçebilmek için hem gözü hemde topu çıkış kapısına götürünüz.