iki kişilik aşk oyunu

2 kişilik sünger bob 2 kişilik sünger bob 2 kişilik sünger bob oyunumuzda keyif veren bir macera sizi bekliyor. bu oyunda denizaltında yaşayan sevimli sarı sünger ile prensesi kurtarmak için kale şövalyeleri ile savaşacaksınız.

2 Kişilik Totem Çiftlik 2 Kişilik Totem Çiftlik Totem Village adındaki bu oyunda iki küçük kaharamanız mevcuttur. Bu iki çiftçimizin biri iyi huylu diğeri kötü huyludur. Peki Sen kimzin iyimi kötümü. Bu harika totem köyünü kurtarmak sana kalmış oyun hem 2 iki kişilik hemde tek kişilik oyunlar kategorisinden olup istediğiniz şekilde oyanayabilirsiniz. Oyun 2 seçenekli dilden oluşmakta olup ingizilizce seçeneği ile daha rahat oynanmaktadır.

Aşk Yapboz Aşk Yapboz iyi eğlenceler diler arkadaşlar

Ateş ile buz adam Ateş ile buz adam Ateş ile buz adam 2 kişilik ateş ile buz adam isimli bu oyunumuzu play seçeneğine tıklama yaparak oyunu başlatınız. Oyunda toplam 25 bölüm bulunuyor. Birinci bölümden oyuna başlayarak tüm bölümleri geçene kadar durmayınız. W,A,S,D tuşlarıyla ateş adamı ve yön tuşlarıyla ise buz adamı kontrol ediniz. Eğer ateş adam ve buz adamdan herhangi biri yanarsa bölümü baştan oynamak zorunda kalabilirsiniz. Bu yüzden oyunu dikkatli bir şekilde oynayınız. Hepinize iyi eğlenceler dileriz.

Bacak Ameliyatı 2 Bacak Ameliyatı 2 Orjinal ismi: Leg Surgery. Basketbol oynarken düşüp bacağını kıran gencin ameliyatını acilen gerçekleştirmelisiniz. Tabi bunu yaparken tedaviyi doğru şekilde yapmalısınız.

Batman ikili takım Batman ikili takım iyi eğlenceler diler arkadaşlar

Bebek kliniği Bebek kliniği Bebek kliniği Klinikte çalışan doktorun yönlendirerek bebeklerin ihtiyaçlarını karşılamaya ne dersiniz? İlk olarak iyileştirmeniz için karşınıza aynı anda birden en fazla iki bebek gelecek. Bebeklerin ihtiyaç durdukları işlemler başlarının üzerinde çıkan resimler ile belirtilmektedir. Bebeklerin ihtiyaçlarını zaman kaybetmeden hızlı bir şekilde gerçekleştirmeniz halinde oyunda seviye atlayarak yeni bölümlerde oynamaya hak kazanırsınız.

Bomba Yüklü Kamyon 2 Bomba Yüklü Kamyon 2 Askeri kamyona yüklenen bombaları süre dolmadan teslim etmelisiniz.

Çiflikte Traktör Yarışı Oyna Çiflikte Traktör Yarışı Oyna Köydeki çiftlikte düzenlenen ve genelde çiftçilerin traktörleriyle katıldıkları bu yarışta sizlerde kendi traktörünüzü sürecek ve diğer çiftlik traktörlerini geçmek için yarışacaksınız. Traktörleri geçmek için stratejiniz şöyle olmalıdır; Kenarlara takılmadan yani çarpmadan ilerlemeli ve rakiplerinizi egale etmeli isiniz. Rakiplerinizi devre dışı bırakmanın tek yolu onları tarlanın için sürüklemektir. İki etaptan oluşan yarışların ilk bölümünde bunu yaparsanız diğer traktörler olmadan yarışı siz kazanabilirsiniz. Fakat bunu diğer traktörler de sizin için yapmaya çalışacaktır. İyi oyunlar

Çöp Adam Badminton 2 Çöp Adam Badminton 2 Sevilen çöp adam badminton oyununun ikincisi ilk kez Klas Oyun da. Bu oyunu ister tek başınıza isterseniz bir arkadaşınızla karşılıklı oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Dinazor Kardeşler Dinazor Kardeşler Dinazor Kardeşler ile sizde küçük dinazor ve büyük dinazor ile maceradan maceraya atılmaya hazır olun. sadece iki kişi oynanan oyunda siz ve arkadaşınız birlikte ilerlemek zorundasınız oyunboz olarak iyi eğlenceler dileriz.

Domuz Savaşları Domuz Savaşları Domuz savaşları oyununda kaçırılan dişi domuzu kurtarmanız gerekiyor. Şişman domuz ve deli domuza yardım edin ve tüm anahtarları toplayın. Bu sayede kilitli olan diş domuzu kurtarabilirsiniz. Bu oyun eğlenceli ve iki kişilik bir oyundur.

Dora Bebek Bakıcısı Dora Bebek Bakıcısı Dora Bebek Bakıcısı PLAY butonuna basın. Kaşif Dora nın bebekler için anlatacaklarını dinledikten sonra SKIP yazısına tıklayınız. Oyuna başladığınızda kendinizi iki bebeğe bakan bakıcı olarak bulacaksınız. Dora'nın da yardımıyla bebeklerin istediklerini güzelce yerine getirebilirsiniz. Siz bebeklerin ihtiyaçlarını güzelce karşıladığınızda dora da size teşekkür edecektir. Daha sonra oyunu tamamlamak için DONE yazan yere tıklayınız.

Havan Topu 2 Havan Topu 2 Havan Topu 2 havan topuyla uzak hedefteki düşman askerlerini öldürüyorsunuz.

Hobo 4 Total War Hobo 4 Total War Hobo serisinin devamı olan bu Hobo 4 Total War kaldığı yerden sizleri iğrendirmeye devam ediyor. Bu hobo 4 kahramanımızın Türkiye karşılığı Recep İvedik dir. Bu oyunda dünyada genel savaş çıkmış ve hobo askere çağrılmıştır asi ve iğrenç olan kahramanımız askere gitmek istememektedir. Ona askerden kaçması için yardım edin komboların bir çoğu açık olan bu oyunu videolu anlatımını izlerseniz daha rahat anlarsınız. oyunboz iyi eğlenceler diler.

İhtiyar Dövüşçüler İhtiyar Dövüşçüler İhtiyar kahramanızmızı seçtikren sonra tek başına yada 2 kişi oyunu oynayabiliryorsunuz ihtiyar kahramanımız sokak serserilerine karşı mücadele veriyor. OK tuşlarıyla yönlendirip `Virgül` tuşu ile darbe vurabiliyoruz, tüm saldırganları yere düşürdügümüzde ise özel gücümüzü `Nokta` tuşu ile kullanabiliyoruz. İki kişi beraber oynamak isterseniz diğer oyuncu `W,A,S,D` ve `G` tuşlarını kullanabiliyor.

iki kişilik macera 2 iki kişilik macera 2 iki kişilik macera 2 oyna oyununda sizde arkadaşınız ile birlikte en güzel şekilde oynayabileceğiniz harika bir oyun bulmaya ne dersiniz. şimdiden iyi eğlenceler dileriz.