hobo hapisten kaçış

2012 Yarışı 2012 Yarışı 2012 Yarışı O da ney yeryüzünde olmadık şeyler oluyor acaba kıyametmi kopacak.Bu oyunda yıl 2012 olarak alınmış ve kaçmanız gerekiyor heryer yanıp yıkılıyor.Çok dikkatli olmalısınız.2012 oyunu yüklenince play diyerek büyük kaçış oyununa başlayacaksınız.Oyunda karşınıza bir çok heyecanlı yer çıkacak özellikle yıkılan ollar köprüler ve evler sizi dahada heyecanlandırıcak.2012 yarış oyununda amacınız yol bitene kadar kaçmak ve diğer bölümlere geçmeye hak kazanmak bakalım kaçıncı bölümde nasıl heyecanlar yaşayacaksınız ve en önemlisi 2012 oyununda kaçabilecek misiniz ve kurtulabilecekmisiniz bu afetten.

Hapishaneden Kaçış Hapishaneden Kaçış Hapishaneden Kaçış Mahkumlar isyan çıkartıyor ve hapishaneden kaçmaya çalışıyor, sizin göreviniz hapishaneden kaçmaya çalışan suçluları etkisiz hale getirmek. Siz orada sniper olarak görev almakdasınız.

Hobo 1 oyunu Hobo 1 oyunu Hobo 1 oyunu iğrenç adam oyunu bu oyundaki adam sizi oynarken iğrendirecek inanın bu adamın yapmadığı iğrençlik yok. Mideniz sağlam değilse bu oyunu oynamayın. Bu adam tam bir hobo, iyi oyunlar

Hobo 2 - Hapisten Kaçış Hobo 2 - Hapisten Kaçış İğrenç adam hobo bu kez hapisten kaçıyor sizde ona yardım edeceksiniz. İnanın bu oyunu oynamak için iyi bir mideye sahip olmak gerekiyor. oyunu nasıl oynandığı videoda anlatılmıştır. hobo 2 şifreleri aşağıda verilmiştir. isteyen bu şifreleri kullanarak kaldığı yerden oyuna devam edebilir. İyi eğlenceler. Hobo-2 Hapisten Kaçış Şifreleri 1)dropsoap 1)megasoap 2)exodus 2)megaexodus 3)prisonbreak 3)prisonbreak

Hobo 3 Hobo 3 Hobo oyunlarının devamı niteliinde olan bu oyun hobo -3 wanted oyunu bu oyunuda diğer oyunlar gibi zevkle ve iğrenerek oynayacağınız umut ediyoruz. iyi eğlenceler Bu oyunun şifreleri aşağıda verilmişti. Hobo 3 şifre ULTRAHOBO ULTRABURGERS BOTTLES ULTRABOTTLES GUNS Bu şifreleri girerseniz kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Hobo 4 Total War Hobo 4 Total War Hobo serisinin devamı olan bu Hobo 4 Total War kaldığı yerden sizleri iğrendirmeye devam ediyor. Bu hobo 4 kahramanımızın Türkiye karşılığı Recep İvedik dir. Bu oyunda dünyada genel savaş çıkmış ve hobo askere çağrılmıştır asi ve iğrenç olan kahramanımız askere gitmek istememektedir. Ona askerden kaçması için yardım edin komboların bir çoğu açık olan bu oyunu videolu anlatımını izlerseniz daha rahat anlarsınız. oyunboz iyi eğlenceler diler.

İkili Kaçış İkili Kaçış Bu keyifli kaçış oyununu bir arkadaşınızla beraber birbirinize rakip olarak oynayabilirsiniz. İlk oyuncu W,A,S,D, ikinci oyuncu yön tuşlarıyla oynayabilir. İyi eğlenceler.

Kadınlar Tuvaletinden Kaçış Kadınlar Tuvaletinden Kaçış iyi eğlenceler diler arkadaşlar

Mağara adamı kaçışı Mağara adamı kaçışı Mağara adamı kaçışı oyununda çocuk uykuda olan mağara adamımızı uyandırıyor. Mağara adamı çok kızgın ona yakalanmadan kaçmaya çalışın yoksa kafanıza sobayı yersiniz. O yüzden çok hızlı kaçmalısınız. Kaçarken de altınları toplamayı unutmayın. Oyun Mouse veya Boşluk tuşu ile oynanıyor. oyunboz iyi eğlenceler diler.

Yeşil Robot Yeşil Robot Yeşil Robot Ok tuşları - Hareket et. Z - Nesneleri tut ve at. X - Nesneleri ye. Yeşil kutu kafalı robotla birlikte şehirde aksiyon dolu bir oyun. Kutu kafalı robotu kontrol ederek çocukları ye, polisleri döv ve kutulara yumruk at. Üzerine gelen insanları Z tuşu ile tutabilir ve fırlatabilirsin. Kaçışan çocukları ile tutarak yiyebilirsin. İnsanlar seni yok etmek isteyecek, onların sana saldırmasıne ve zarar vermesine asla izin verme. İlerleyen zamanlarda güçlü canavarlarla karşılaşacaksın. Onları yenmek için etraftaki nesneleri fırlatmalısın. Canavarları, polisleri ve diğerlerini yeme, yoksa 1 canını kaybedersin. Oyun yüklenince, New Game butonuna tıklayarak oynamaya başlayabilirsin.