Hazel bebek oyunu

Barbie bebek Barbie bebek Barbie bebek Herkes tarafından bilinmektedir. Barbie bebeklerinizin küçüklüklerini merak ediyorsanız barbie bebek oyunu size barbie kızın küçüklüğünü gösterecektir. Bu oyunda yapmanız gerekenler çok basittir. Ekranın sağında ve solunda bulunan oklar sayesinde barbie kızına giydirmek istedikleriniz seçmelisiniz. Oyunu fare yardımı ile çok rahat bir şekilde oynayabilirsiniz. Oyuna başladığınız zaman ilk olarak barbie için uygun bir saç seçmelisiniz. Saç seçiminizi tamamladıktan sonra etek ve ayakkabı seçimlerinizde yapmalısınız. Daha sonra ise aksesuarların seçimini yapmalısınız. Tüm bu seçimleri yaptıktan sonra barbie bebeğinizin nasıl göründüğüne bakabilirsiniz. Sizde bebek giyimi konusunda kendinize güveniyorsanız bu oyunu oynayarak yeteneklerinizi kontrolden geçirebilirsiniz. Hem bu oyun sayesinde de oldukça eğlenmiş olacaksınız.

Barbie Bebek Bakıcısı Barbie Bebek Bakıcısı Barbie Bebek Bakıcısı Barbie küçük bebekleri çok seviyor.Barbie Bebeklere bakarken güzel giyinmesi gerekmekte sizin buradaki göreviniz barbiye en güzel kıyafetleri giydirmek..Oyunboz sitesi olarak keyifli oyunlar dileriz.

Bebek Bakıcılığı Bebek Bakıcılığı Hazel bebek oyunlarından olan bebek bakıcılığı oyununu diğer oyunlarımız gibi zevkle oynayacağınızı umuyoruz. oyunboz keyifli oyunlar diler.

Bebek Bakıcısı Dadı Bebek Bakıcısı Dadı Bebek Bakıcısı Dadı Bebeklerin bakımı size verildi.Bebeklerin ne istediklerini verin.

Bebek Bakıcısı Hemşire Bebek Bakıcısı Hemşire Bebek Bakıcısı Hemşire Oyunumuzda, birbirinden şirin mi şirin bebeklerimize bakmakla görevli bir hemşire oyunu oynayacağız.

Bebek bakıcısı suzi Bebek bakıcısı suzi Bebek bakıcısı suzi suzi sizden kreşe bırakılan bebekler ile ilgilenmenizi ve istediklerini vermenizi istiyor. Oyunun ilk bölümünde bebeklerin sevdiği biberon ve su ihtiyaçlarını hızla karşılayınız. Bebeklerin istediklerini her verdiğinizde 50 puan kazanacaksınız. Zamanın dolmadan istenilen puanı toplamamız halinde bir üst seviyeye geçersiniz. Bebek bakıcısı suzi oyununda geçtiğiniz her yeni seviye ile birlikte bebeklerin istedikleri nesneler çoğalacaktır.

Bebek Bakım Evi Bebek Bakım Evi Bebek Bakım Evi Bu oyunda, bakımevinize gelen bebeklere bakmakla yükümlüsünüz. START butonuna tıklayarak oyuna başlayın. Gelen bebeği alarak beşiklerden birine yatırın. İhtiyaçlarını giderin. Oyun MOUSE ile oynanıyor.

Bebek Bakımı Bebek Bakımı Bebek Bakımı Çin yazılı butona tıklıyoruz.Ağlıyan bebeğe git ve ne istiyorsa bebeği alarak oraya git sonrada geri yatır. Üzerinde kalp işareti çıkan bebekleri alıp tekrar kapıya götür ve bırak.

Bebek Baloncukları Bebek Baloncukları Bebek Baloncukları Bebeğin istediği oyuncaklar yukarıda baloncukların içinde geçiyor.Bebek ne istiyosa ona fare ile tıklayıp verin.

Bebek Besleme Bebek Besleme Bebek Besleme Bebeye iyi bir şekilde bakmanız gerekiyor.

Bebek Fok Bebek Fok iyi eğlenceler diler arkadaşlar :)

Bebek kliniği Bebek kliniği Bebek kliniği Klinikte çalışan doktorun yönlendirerek bebeklerin ihtiyaçlarını karşılamaya ne dersiniz? İlk olarak iyileştirmeniz için karşınıza aynı anda birden en fazla iki bebek gelecek. Bebeklerin ihtiyaç durdukları işlemler başlarının üzerinde çıkan resimler ile belirtilmektedir. Bebeklerin ihtiyaçlarını zaman kaybetmeden hızlı bir şekilde gerçekleştirmeniz halinde oyunda seviye atlayarak yeni bölümlerde oynamaya hak kazanırsınız.

Bebek Temizliği Bebek Temizliği Bebek Temizliği Oyuna girmek için sağ alt köşedeki sağ yön işaretine tıklayınız.Oyunda yapmanız gereken ilk önce bebeği yıkamak,sonra kurulayıp yatağına yatırmaktır.İlk önce banyoda güzelce eğlenin,oyuncakların,şampuanların tadını çıkartın.Oyun sadece mause(fare) ile oynanıyor.Oyunda bebeği çok iyi bakarsanız rüya görmesini sağlayabilirsiniz.Oyundaki yeşil ok işaretlerini takip edip gerekenleri yapınız.İyi oyunlar.

Bebek uyku hazırlığı Bebek uyku hazırlığı Bebek uyku hazırlığı Küçük bir bebek uyku öncesinde dişleri fırçalanması, banyo yapması ve elbiselerini giymek için sizden yardım bekliyor. Yapılması gerekenler size ok işaretleri ile gösterilecektir. Bize verilmiş süre içerisinde bebeğin tüm bakımlarını yaparak onu mutlu etmeliyiz. Dikkat edin bebek ağlarsa hiç susturamazsınız.

Bebek yıkama Bebek yıkama Bebek yıkama Bebek yıkama bana göre diyorsanız bu oyunu oynamalı ve kendinizi göstermelisiniz. Oyuna başladığınız zaman bebeği düzgün bir şekilde yıkanabilmesi için size gösterilecek olan okları çok dikkatli takip etmelisiniz. Bu okların gidişatına ve yönüne göre sizde o tuşlara basmalısınız. Bu sayede bizde bebeğinizi başarılı bir şekilde yıkamış olacağız. Sizde arkadaşlarınızla ya da kendi başınıza oyunlar oynamak ve aynı zamanda da eğlenmek istiyorsanız bu oyunu oynamalısınız. Oyun sizlere saatlerce eğlence sunmaktadır. Bu oyun sayesinde sıkıldığınızda, yapacak bir şeyler bulamadığınız anlarda eğlenebilir ve mutlu olabilirsiniz.

Bebeklerin Bakımı Bebeklerin Bakımı Bebeklerin Bakımı Oyunumuzda, bebeklerimizin ihtiyaçları daha da arttı, onları bakalım.Bebeklerin istediklerini ağlatmadan yerine getirin.

Berfin bebek Berfin bebek Berfin bebek Herkes tarafından bilinen bir şey vardır. O da bebeklere bakmanın ne kadar zor olduğu gerçeğidir. Eğer kendinize bebek bakıcılığı konusunda güveniyorsanız berfin bebek oyunu sizin aradığınız türden bir oyun olacaktır. Oyuna başladığını zaman ilk olarak berfin bebeği uyandırmanız gerekecek. Bebeği uyandırdıktan sonra onun ağlamasını engellemek için onu eğlendirmelisiniz. Bunu yaparken de o an ne istediğine bakmalı ve hemen isteklerini yerine getirmelisiniz. Berfin bebeği mutlu ettikten sonra sıra dişlerini fırçalamaya gelecektir. Bunun için ilk önce doğru malzemeleri seçmelisiniz. Malzeme seçimini tamamladıktan sonra artık dişlerinizi fırçalayınız. Dişleri fırçalama işlemi sırasında bilgisayarınızın faresini sağa sola hareket ettirmeniz yeterli olacaktır. Tüm işlemlerinizi bitirdikten sonra sizde oyunu başarılı bir şekilde tamamlamış olacaksınız.