Giysi Giydirme Oyunu Oyna

Barbie bebek Barbie bebek Barbie bebek Herkes tarafından bilinmektedir. Barbie bebeklerinizin küçüklüklerini merak ediyorsanız barbie bebek oyunu size barbie kızın küçüklüğünü gösterecektir. Bu oyunda yapmanız gerekenler çok basittir. Ekranın sağında ve solunda bulunan oklar sayesinde barbie kızına giydirmek istedikleriniz seçmelisiniz. Oyunu fare yardımı ile çok rahat bir şekilde oynayabilirsiniz. Oyuna başladığınız zaman ilk olarak barbie için uygun bir saç seçmelisiniz. Saç seçiminizi tamamladıktan sonra etek ve ayakkabı seçimlerinizde yapmalısınız. Daha sonra ise aksesuarların seçimini yapmalısınız. Tüm bu seçimleri yaptıktan sonra barbie bebeğinizin nasıl göründüğüne bakabilirsiniz. Sizde bebek giyimi konusunda kendinize güveniyorsanız bu oyunu oynayarak yeteneklerinizi kontrolden geçirebilirsiniz. Hem bu oyun sayesinde de oldukça eğlenmiş olacaksınız.

Barbie Bebek Bakıcısı Barbie Bebek Bakıcısı Barbie Bebek Bakıcısı Barbie küçük bebekleri çok seviyor.Barbie Bebeklere bakarken güzel giyinmesi gerekmekte sizin buradaki göreviniz barbiye en güzel kıyafetleri giydirmek..Oyunboz sitesi olarak keyifli oyunlar dileriz.

Barbie Giysi Makyaj Barbie Giysi Makyaj Barbie Giysi Makyaj oyunu oyna

Çilek bebek giydirme Çilek bebek giydirme Çilek bebek giydirme Çilek bebeği giydirip süslemek isterseniz güzel kızın giysilerini inceleyin ve çilekten yapılmış bir giysi seçerek ona giydiriniz. Saç modeli ve göz rengini de siz seçebilirsiniz.

Dilanı Giydir Dilanı Giydir Dilanı en güzel kıyafetlerle giydirmeye hazırmısınız sizde dilanı en güzel şekilde giydirin şimdiden iyi eğlenceler dileriz.

Gece Yarısı Düğünü Giydirme Gece Yarısı Düğünü Giydirme iyi eğlenceler diler arkadaşlar

Japon barbie giydirme Japon barbie giydirme Japon barbie giydirme japon halk giysilerinden giyinmek isteyen barbi bebeğe yardım etmek isterseniz moda konusundaki becerilerini sergileyin. Kızlar tarafından çok sevilen barbie bebek ile giysi giydirme konusunda yeteneklerini sergiledikten sonra aksesuar takınız. Daha sonra saç modeli ve diğer eşyaları uygun bir şekilde giydirebilirsiniz.

Kedilerin Düğünü Giydirme Kedilerin Düğünü Giydirme iyi eğlenceler diler

King Julien Giydirme King Julien Giydirme iyi eğlenceler diler

Küçük peri giydirme Küçük peri giydirme iyi eğlenceler diler

Muhteşem Gelin Giydirme Muhteşem Gelin Giydirme iyi eğlenceler diler arkadaşlar

Prenses Gelin Makyaj ve Giydirme Prenses Gelin Makyaj ve Giydirme iyi eğlenceler diler

Sevimli Suzi Sevimli Suzi Sevimli Suzi Akşam parti için hazırlanmak isteyen sevimli Suziye yardım etmeli ve Suzi nin sahip olduğu elbiseleri kullanarak onu giydirmelisiniz. Aynı zamanda elbiseye uygun makyajını da yapabilirsiniz.

Şirin bebeği süsleme Şirin bebeği süsleme Şirin bebeği süsleme şirin bebeğe özel hazırlanan oyununda güzel bebeğin etrafında yer alan butonları kullanarak kısa süre içerisinde uygun giysileri seçin ve bebeği güzelleştirmeyi deneyiniz.

Sue Giysi Katlıyor Sue Giysi Katlıyor iyi eğlenceler diler arkadaşlar

Winx modası giydirme oyunu Winx modası giydirme oyunu iyi eğlenceler diler arkadaşlar