diken adam

Ajan Kadın Ajan Kadın Ajan Kadın W A S D ile saldırı yapın. Space ile saldırıyı iptal et. Fare ile silah ve bıçak kullan. Gizli bir ajan kadın ile birlikte verilen görevleri tamamlamak istersen onu kontrol ederek düşmanların bulunduğu binaya gizlice gir ve bütün kötü adamları gizlice öldürerek gizli belgelere ulaş ve binadan dışarı çık, ilerleyen seviyelerde yeni görevler çıkacak, onları tamamlayarak seviye atlayabilirsin. Oyun yüklenince, start game butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz.

Ateş ile buz adam Ateş ile buz adam Ateş ile buz adam 2 kişilik ateş ile buz adam isimli bu oyunumuzu play seçeneğine tıklama yaparak oyunu başlatınız. Oyunda toplam 25 bölüm bulunuyor. Birinci bölümden oyuna başlayarak tüm bölümleri geçene kadar durmayınız. W,A,S,D tuşlarıyla ateş adamı ve yön tuşlarıyla ise buz adamı kontrol ediniz. Eğer ateş adam ve buz adamdan herhangi biri yanarsa bölümü baştan oynamak zorunda kalabilirsiniz. Bu yüzden oyunu dikkatli bir şekilde oynayınız. Hepinize iyi eğlenceler dileriz.

Batman ve Buzadam Batman ve Buzadam iyi eğlenceler diler arkadaşlar

Ben 10 Ateş Adam Ben 10 Ateş Adam iyi eğlenceler diler arkadaşlar :)

Caveman Run Caveman Run Caveman Run (Mağara adamı koşusu) temple run benzeri bir oyundur. Bu oyundaki amaç yanardağ patlamadan yuvanıza varmanız. Ama yuvanıza varmadan karşınıza çıkan dinozorları yok etmeniz gerekiyor yoksa size çarpan kayalar ve dinozorlar sizin canınızı alır. Ne kadar fazla dinozor öldürürseniz o kadar çok puan alırsınız. Ok tuşları ile oynanıyor mouse ile ateş ediliyor. oyunboz iyi eğlenceler diler. Oyunboz farkı ile Dünyadan sonra Türkiye de ilk oyunlar sizlerle. Her gün yeni oyunlarla sizlerleyiz.

Çılgın Vuruş Çılgın Vuruş Çılgın Vuruş Çılgın Vuruş oyunumuzda çok eğleneceksiniz. Adama vurarak en uzağa ve en yükseğe ulaşmaya çalışacaksınız. Fakat bu oyunda görseller çok hoşunuza gidecek. Oyuna başlarken karakterinizi seçin. Puan topladıkça değişik aletler alabiliyorsunuz.

Çöp Adam Badminton Çöp Adam Badminton İsterseniz tek başınıza, isterseniz bir arkadaşınızla badminton oynayabileceğiniz çok güzel bir oyun. 1.oyuncu: W,A,S,D. 2.oyuncu: Yön tuşları.

Çöp Adam Badminton 2 Çöp Adam Badminton 2 Sevilen çöp adam badminton oyununun ikincisi ilk kez Klas Oyun da. Bu oyunu ister tek başınıza isterseniz bir arkadaşınızla karşılıklı oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

çöp adam savunma çöp adam savunma çöp adam savunma oyunu oyna çöp adam oyunumu oynamak istiyorsunuz o zaman tam yerindesiniz. oyunboz keyifli oyunlar diler.

Çöp adam tetris Çöp adam tetris Çöp adam tetris Çöp adamı yönlendirerek düşen blokların arasında geçiniz ve altında kalmamaya dikkat ediniz. Oyun alanında çöp adamı ok tuşları ile kontrol edebilirsiniz. Oyunda kaldığınız süre boyunca puan kazanırsınız.

Çubuk Adam Yakala Çubuk Adam Yakala Çubuk Adam Yakala sizde cubuk adamı yakalamaya çalışın iyi eğlenceler dileriz.

Demir Adam Demir Adam Lego Marvel Süper Kahramanlar Demir Adam ile savaşa engel olun.

Dikenli Adam 2 Dikenli Adam 2 Size piyasada bulunan en kaliteli oyunları sunmayı ilke edindik eminim böyle tuaf görünümlü bir adam görmemişsinizdir hayatınızda. dikenli adam yeni halk kahramanı olabilir, çünkü macera boyunca peleriniyle zorlu bir serüvene atılıyor. Kaktüs adam olarak bilinen oyun piyasada oldukça populer bir oyun

Hobo 1 oyunu Hobo 1 oyunu Hobo 1 oyunu iğrenç adam oyunu bu oyundaki adam sizi oynarken iğrendirecek inanın bu adamın yapmadığı iğrençlik yok. Mideniz sağlam değilse bu oyunu oynamayın. Bu adam tam bir hobo, iyi oyunlar

Hobo 2 - Hapisten Kaçış Hobo 2 - Hapisten Kaçış İğrenç adam hobo bu kez hapisten kaçıyor sizde ona yardım edeceksiniz. İnanın bu oyunu oynamak için iyi bir mideye sahip olmak gerekiyor. oyunu nasıl oynandığı videoda anlatılmıştır. hobo 2 şifreleri aşağıda verilmiştir. isteyen bu şifreleri kullanarak kaldığı yerden oyuna devam edebilir. İyi eğlenceler. Hobo-2 Hapisten Kaçış Şifreleri 1)dropsoap 1)megasoap 2)exodus 2)megaexodus 3)prisonbreak 3)prisonbreak

Kardan Adam Dekoru Kardan Adam Dekoru iyi eğlenceler diler arkadaşlar :)

Kirli Adam Hapiste Kirli Adam Hapiste Kirli Adam Hapiste Zorluğunu seçin ve oyuna başlayın. Oyuna başladıktan sonra oyun içerisinde hapishanede bulunduğunuzdan dolayı hapishane içerisindeki mahkumları ve gardiyanları öldürerek oyun içerisinde ilerlemeniz gerekmektedir. Oyun içerisinde klavyenizin yön tuşlarını kullanarak ilerleyebilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde bulunan gardiyanları ve mahkumları klavyenizin A, S, D tuşlarını kullanarak öldürebilirsiniz. Oyun içerisinde ilerledikten sonra eğer bölüm geçmeyi başarabilirseniz ilerleyen bölümlerde adamınıza yeni hareketler eklemenmektedir ve bu hareketler ile gardiyanları ve mahkumları daha kolay öldürebilmektedir. Ayrıca oyun içerisinde klavyenizin sağ yön tuşuna iki kere basarak hızlı koşabilirsiniz.

Mafya intikamı Mafya intikamı Mafya intikamı Mafya intikamı çok kanlı olacak. Mafya patronu öldürülünce, sağ kolu olan adamı, onu öldürenlere savaş açtı. Ok tuşlarıyla hareket edecek, A ve S tuşlarıyla atak yapacaksınız. R tuşuyla silahınızı dolduruyorsunuz.