çılgın hırsız oyna

Çılgın Anne Çılgın Anne Çılgın Anne Karnı açıkan çocukların yemeklerini vermeniz gerekiyor.

Çılgın Saçlar Kuaför Çılgın Saçlar Kuaför iyi eğlenceler diler

Çılgın Vuruş Çılgın Vuruş Çılgın Vuruş Çılgın Vuruş oyunumuzda çok eğleneceksiniz. Adama vurarak en uzağa ve en yükseğe ulaşmaya çalışacaksınız. Fakat bu oyunda görseller çok hoşunuza gidecek. Oyuna başlarken karakterinizi seçin. Puan topladıkça değişik aletler alabiliyorsunuz.

Diego Afrika Turunda Diego Afrika Turunda Diego Afrika Turunda Diego afrikaya gitti ve bize oraların nasıl olduğunu tanıtıyor hemde kendi özel arabasıyla. Oyun yüklenince hemen play deyin ve skip diyerek haritadan bir bölge seçin dilerseniz daha sonra değiştirebilirsiniz. Bu haritaların her birisinde farklı hayvanlar ve farklı maceralar sizi bekliyor. Eğer afrika turu yapacağınız haritalardan birisini seçtiyseniz arabanızı farenizle kontrol edeceksiniz. Ama dikkatli olun engeller, çamurlara dikkat edin ki kaza yapmayın. Bakalım Diego ile ne çılgınlıklar yaşayacaksınız.

Hayvan Kuaförü Hayvan Kuaförü Hayal gücünüzü kullanarak hayvan dostlarımızın saçlarını çılgın ve komik şekillere sokabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Hırsız Bob 2 Hırsız Bob 2 haydut Hırsız bob 2 ile kimseciklere yakalanmadan hızlı bir şekilde tüm paraları toplayın. sessiz ve hızlı olmak zorundasınız en çok puanı siz toplayın şimdiden iyi eğlenceler

Kaçak Hırsız Kaçak Hırsız Kaçak Hırsız Oyunda bulunan dükkanların ve bankaların üzerinde bulunan elmasları ve paraları toplayarak o bölgeden polislere yakalanmadan kaçmanız gerekmektedir. Oyunu klavyenizin sağ ve sol yön tuşları ile oynayak ilerleyebilir ve oyun içerisinde zıplayabilmek için klavyenizin space yani boşluk tuşunu kullanabilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde ilerlerken köpeklerede dikkat etmeniz gerekmektedir. Köpekler sizi gördüğü an içerisinde oyun en baştan başlamaktadır.

Kentsel ATV Yarışı Kentsel ATV Yarışı Çılgın ATV yarışçısı kentin altını üstüne getiriyor. Eğer isterseniz puan toplaması için çılgın yarışçıya eşlik edebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Minion Rush Minion Rush En güzel oyunlar : Oyunboz olarak sizlere en güzel oyunları sunmaya devam ediyoruz. Şimdide telefon tabletlerde zevkle oynanan minion rush oyunu yani çılgın hırsız oyunu ile sizlerleyiz. İyi oyunlar

Polis takibi Polis takibi Polis takibi Hırsızları ve kötü işler yapan tüm araçları bularak onları takibe alıyorsunuz. Yön tuşlarıyla arabanızın kontrolünü sağlayarak ok işareti ile size gösterilen aracı bulun ve çarparak onu saf dışı bırakınız. Yolda ilerlerken karşınıza çıkan mavi kutuları da alarak boşluk tuşu ile turboyu devreye alın. Bu şekilde takip ettiğiniz aracı daha da çabuk yakalayabilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.