çifçi hızlı servis

18 Tekerlekli Tır 3 18 Tekerlekli Tır 3 18 tekerlekli tır şoförlüğü yaptığınız bu oyunda size verilen görevleri yerine getirin. Bunu yaparken kullandığınız tıra ve insanlara zarar vermemelisin. Daha fazla puan için hızlı olmalısın. Fren için boşluk, harita için M, tırı kullanmak için yön tuşlarını kullanıyoruz. İyi eğlenceler.

Alev Traktör Alev Traktör alev traktör ile hızlı bir oyun sizi bekliyor. oyunu yön tuşları ile oynayın alev traktörü başarı ile kullanıp oyunu başarı ile tamamlayın. alev traktörün hızı sizi şaşırtacak ve eğlenmenize oldukça yardımcı olacak. en eğlenceli oyunların adresi olan sitemize hepinizi bekliyoruz Sitemiz iyi eğlenceler diler.

Altıncı Traktör Altıncı Traktör en yeni traktör oyunumuz ile eğlenceli bir oyun sizi bekliyor, siz de traktörün altın yüklenmesini bekleyin ve yön tuşları ile traktörü kullanıp yolda başarı ile ilerleyin. traktörü bekleyen tehlikeli köprüleri hızlıca geçin ve parkuru tamamlayın. Sitemiz en yeni oyunlarına sizi de bekliyor.

Ataçı Yakala Ataçı Yakala Ataçı Yakala oyununda sizde atacı en hızlı şekilde yakalamaya çalışın.

Bebek kliniği Bebek kliniği Bebek kliniği Klinikte çalışan doktorun yönlendirerek bebeklerin ihtiyaçlarını karşılamaya ne dersiniz? İlk olarak iyileştirmeniz için karşınıza aynı anda birden en fazla iki bebek gelecek. Bebeklerin ihtiyaç durdukları işlemler başlarının üzerinde çıkan resimler ile belirtilmektedir. Bebeklerin ihtiyaçlarını zaman kaybetmeden hızlı bir şekilde gerçekleştirmeniz halinde oyunda seviye atlayarak yeni bölümlerde oynamaya hak kazanırsınız.

Bir Ters Bir Düz Bir Ters Bir Düz Bir ters bir düz oyununda sizde bir ters bir düz giderek hızlı bir şekilde ilerleyin her bölümde birbirinden farklı bölümlerde hızlı bir şekilde ilerleyin dikkat edin ekrana takılmayın ve bölümü tamamlayın iyi eğlenceler dileriz.

Çekiçle Vur Çekiçle Vur Çekiçle Vur oyununda sizde çekiçle çok hızlı bir şekilde dogru vurusu yapın.

Çiftlik Kamyonu Çiftlik Kamyonu Çiftlik Kamyonu oyununda çiflikte yetiştirilen ürünleri hızlı bir şekilde yerine ulaştırın size iyi eğlenceler dileriz.

Çiftlik Taşımacılığı Çiftlik Taşımacılığı Oyunumuza hoş geldiniz arkadaşlar. Traktörümüzün kasasına yüklediğimiz yükleri hızlı ama dikkatli bir şekilde bitiş çizgisine ulaştırmalıyız. Oldu ya yarı yolda kasamızı bırakmak istedik o halde boşluk tuşunu kullanmalıyız. Boşluk tuşu oyunumuzda 2 şeye yarar. Kasa bırakma ve malları teslim edeceğimiz yerin kapısını açmaya. Oyunumuzun diğer kontrollerini ise yön tuşları sayesinde yapabiliriz. Oyunumuzda etapları kısa sürede ve malları eksik getirmememiz doğrultusunda daha fazla puan kazanırız.

Drift arabası Drift arabası Drift arabası Oyuna başladıktan sonra size kırmızı bir araba veriliyor. Bu araba ile rakiplerinin arasında birinci olarak yarışı tamamlayınız. Eğer yolda gidemezseniz rakipleriniz sizlere çarpacak arabanıza hasar vereceklerdir. Sizin amacınız her zaman birinci olmak olmalıdır. İlerlemeye başladıktan sonra bazen karşınıza keskin virajlar gelecektir. Bu virajlar geldiği zaman frenli dönmenizde fayda bulunuyor. Eğer çok hızlı bir şekilde dönerseniz arabayı toplamanız zor olur. Yarış sahasının dışında ki çimlere doğru çıktığınız an araba yavaşlamaya başlayacaktır. Bu yüzden çimlere basmamaya dikkat etmelisiniz. Oyunda arabanızı yön tuşlarını kullanarak yönetiniz. Yön tuşlarının dışında farklı bir tuşa ihtiyacınız olmaz. Arabanız bir anda hızlanıyor. Yavaş yavaş hızlandığından dolayı çok acele etmemeniz gerekiyor.

Düello Ustası Düello Ustası Düello Ustası Düello Ustası oyunumuzda, tek tek rakiplerinizle duello yapıyorsunuz. Zil sesini duyana kadar bekleyin ve duyar duymaz ateş edin. Hızlı ateş eden kazanıyor. Haydi bakalım ne kadar hızlı silah çekeceksiniz.

Gizmo traktör Gizmo traktör Gizmo traktör Oyunda görevlerinizi başarılı bir şekilde tamamlamaya çalışınız. Yön tuşları ile traktörünüzün kontrolünü sağlayabilirsiniz. Traktör ile hızlı gitmek isterseniz X tuşuna basabilirsiniz. Yolda ilerlerken karşınıza çıkan puanları toplayın ve puanınızı yükseltiniz. Bölüm sonuna ulaşmayı başarmanız halinde oyuna yeni seviyeler ile devam edebilirsiniz. Traktör ile yolda ilerlerken çok dikkatli olmalısınız.

Hasat Toplama Hasat Toplama Sıcak bir yaz gününde tarlaya ektiğiniz ürünleri toplamak için traktörün üstüne binin ve tarlaya ulaşmak için çaba gösterin.Traktörü yönlendirmek için yön tuşlarını kullanmanız gerekmektedir.Traktör ile tarlada gezinerek karşınıza çıkan ayçiçekleri ve mısırları toplamanız için çok hızlı olmanız gerekiyor.Tarlada önünze çıkan inekler ve domuzlara çarpmamanız gerekiyor,hayvanlara çarptığınız an puan kaybedersiniz.Ekranın sol tarafında bulunan bölümde topladığınız ürünlerin adeti yazmaktadır.Oyunda bol şans ve iyi vakitler geçirmeniz dileği ile iyi oyunlar.

Hayvan Barınağı Hayvan Barınağı Hayvan Barınağı Oyun içerisinde çok fazla hayvan olduğundan dolayı hayvanların üzerine tıkladıktan sonra en başta bulunan sağlık simgesine tıkladıktan sonra karınlarını doyurabilir yada futbol topu simgesine tıklayarak barınaktaki haycanların eğlenmelerini sağlayabilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde ilgiliz bıraktığınız hayvanlar üzülmektedir. Bu yüzden dolayı bütün hayvanlara hızlı bir şekilde bakmanız gerekmektedir.

Hırsız Bob 2 Hırsız Bob 2 haydut Hırsız bob 2 ile kimseciklere yakalanmadan hızlı bir şekilde tüm paraları toplayın. sessiz ve hızlı olmak zorundasınız en çok puanı siz toplayın şimdiden iyi eğlenceler

Hırsız Polis Yakalama Hırsız Polis Yakalama Hırsız Polis Yakalama Hırsız polis yakalama oyunda polis arabası ile otobanda ilerlerken size anons edilen hırsızları yakalayarak etkisiz hale getirmeye çalışıyorsunuz. Sizin bulunduğunuz yola giren hırsızları etkisiz hale getirebilmek için arabalara çarparak yolun dışına itmelisiniz. Yol boyunca yakalamanız gereken arabaların üzerinde kırmızı ışıklar yanmaktadır. O arabaları bu şekilde tanıyarak hızlı bir şekilde üzerilerine giderek çarpmalı ve yoldan çıkarmalısınız. Hırsızları yakalamayı başaramaz ve yoldan çıkaramazsanız oyun kısa bir süre içerisinde sona ermektedir. Başarısız olmamak için hırsızları iyi takip etmeli ve hepsini etkisiz hale getirmelisiniz. Polis arabasının kontrolünü sağlayabilmek için klavyenizdeki yön tuşlarını kullanmanız gerekmektedir. Oyuna giriş yapabilmek için yüklenmesinin ardından play butonuna basınız. İyi eğlenceler dileriz.

Hızlı Traktör Hızlı Traktör Oyun klavyenin yön tuşları ile oynanıyor. Oyundaki amaç traktörünüzün kasasını almak için geri gelin romok bağlandığı zaman ilerlemeye başlayın. Bitiş çizgisine ne kadar kısa sürede ulaşırsanız o kadar çok puan kazanacaksınız. Yolda giderken kasanızdaki malzemeleri düşürmemeye çalışın. Her teslimatta para kazanacaksınız. Bu paralarla kasanızı değiştirebilirsiniz. Kasanızı büyütün ve malzemeleri götürürken zorluk yaşamayın. Sitemiz iyi eğlenceler diler.

Hızlı Traktörler Hızlı Traktörler Size bugunde çok güzel bir traktör oyunu ile karşınızdayız. Bu traktörlerin hızı arttırılmış ve yarış için en uygun traktörler. Piste çıkın ve geri sayımdan sonra yarışa başlayın parkur etrafında dönerek yarışta birinci kalmaya çalışın. Kontrolü yön tuşları ile sağlayın.