çete savaşı 2 oyna

2 kişilik sünger bob 2 kişilik sünger bob 2 kişilik sünger bob oyunumuzda keyif veren bir macera sizi bekliyor. bu oyunda denizaltında yaşayan sevimli sarı sünger ile prensesi kurtarmak için kale şövalyeleri ile savaşacaksınız.

2 Kişilik Totem Çiftlik 2 Kişilik Totem Çiftlik Totem Village adındaki bu oyunda iki küçük kaharamanız mevcuttur. Bu iki çiftçimizin biri iyi huylu diğeri kötü huyludur. Peki Sen kimzin iyimi kötümü. Bu harika totem köyünü kurtarmak sana kalmış oyun hem 2 iki kişilik hemde tek kişilik oyunlar kategorisinden olup istediğiniz şekilde oyanayabilirsiniz. Oyun 2 seçenekli dilden oluşmakta olup ingizilizce seçeneği ile daha rahat oynanmaktadır.

2012 Yarışı 2012 Yarışı 2012 Yarışı O da ney yeryüzünde olmadık şeyler oluyor acaba kıyametmi kopacak.Bu oyunda yıl 2012 olarak alınmış ve kaçmanız gerekiyor heryer yanıp yıkılıyor.Çok dikkatli olmalısınız.2012 oyunu yüklenince play diyerek büyük kaçış oyununa başlayacaksınız.Oyunda karşınıza bir çok heyecanlı yer çıkacak özellikle yıkılan ollar köprüler ve evler sizi dahada heyecanlandırıcak.2012 yarış oyununda amacınız yol bitene kadar kaçmak ve diğer bölümlere geçmeye hak kazanmak bakalım kaçıncı bölümde nasıl heyecanlar yaşayacaksınız ve en önemlisi 2012 oyununda kaçabilecek misiniz ve kurtulabilecekmisiniz bu afetten.

299 Sıpartalı 299 Sıpartalı tusu ile kalkan tusu ile mızrak, ok tuslari ile hareket edin.İyi eğlenceler.

53. Bölge 53. Bölge 53. Bölge aksiyon oyunumuza başlamak için Play ve Continue ikonlarına tıklamanız yeterli olacaktır. Bu aksiyon oyunumuzda, hedefte saldırgan zombiler var. 53. bölgeyi temizlemek sizin elinizde ve bunu başarmak için elemanımızı W,A,S,D tuşları ile yönlendirin, 1,2,3,4,5,6 tuşları ile de silah değişimi yapın, Space tuşu ile şarjör değiştirin. Mouse ile saldırgan zombilere hedef alın ve mouse sol tuş ile de silahınızı ateşleyip onları yok edin. Aksiyon oyunlarının kaynağı silahoyunlari.org dan ayrılmayın.

A Takımı A Takımı A Takımı oyununda Help ikonunda tuşlar açıklanmış ama kısaca bende yazayım. W,A,S,Dyönlendirme tuşları, 1,2,3,4 silah değiştirme tuşları, mouse ile hedef alıp mouse sol tuşu ile ateş ediyorsunuz. Bu oyunu beğeneceğinize eminim.

Alev Makinesi Alev Makinesi Bir ejderha onlarca insana karşı savaşıyor. Silahı ise sadece alevi.

Ateş ile buz adam Ateş ile buz adam Ateş ile buz adam 2 kişilik ateş ile buz adam isimli bu oyunumuzu play seçeneğine tıklama yaparak oyunu başlatınız. Oyunda toplam 25 bölüm bulunuyor. Birinci bölümden oyuna başlayarak tüm bölümleri geçene kadar durmayınız. W,A,S,D tuşlarıyla ateş adamı ve yön tuşlarıyla ise buz adamı kontrol ediniz. Eğer ateş adam ve buz adamdan herhangi biri yanarsa bölümü baştan oynamak zorunda kalabilirsiniz. Bu yüzden oyunu dikkatli bir şekilde oynayınız. Hepinize iyi eğlenceler dileriz.

Ateş ve su son Ateş ve su son Ateş ve su son oyunlarından olan bu oyunu beğenerek oynayacağınızı düşünüyoruz. Bu oyunda amaç oyunun sonunda bulunan çıkış kapısına ulaşmaktır.Ateş ve su oyununda aynı diğer ateş ve su oyunlarında olduğu gibi 1. oyuncu WASD 2. oyuncu ok tuşları ile oynar. İyi oyunlar.

Atla Atlama 2 Atla Atlama 2 Atla Atlama 2 Atalam atlama oyununun 1. versiyonundan sonra 2. versiyonuda karşımıza çıktı.Oldukça etkileyici ve sürükleyici sahnelerle dolu olan oyunda amacınız karşınıza çıkan bariyer veya diğer bir değişler engelleri aşmak üzerilerinden hoplama ve zıplamak.Oyunda bir çok renk at bulunuyor.Oyun yüklendikten sonra SKIP yazan yere tıklayın dha sonra New game diyerek isminizi yazın ve OK deyin.Select your hourse kısmından atınızın rengini rahatlıkla değiştirebilirsiniz.Alt kısımda bulunan medium ve hard seçenekleriylede oyunun zorluk seviyesini ayarlayabilirsiniz.Eğer ilk defa oynayacaksanız oyunu Medium seviyede oynamanızı tavsiye ediyorum.Kontorller şu şekilde olacak: Atı sağ sol yapmak için yön tuşlarını kullanın, zıplanmasını sağlamak içinde boşluk tuşu işinize görecektir. Atla Atlama 2 oyununda iyi eğlenceler diler...

Bacak Ameliyatı 2 Bacak Ameliyatı 2 Orjinal ismi: Leg Surgery. Basketbol oynarken düşüp bacağını kıran gencin ameliyatını acilen gerçekleştirmelisiniz. Tabi bunu yaparken tedaviyi doğru şekilde yapmalısınız.

Balon patlatma yarışı Balon patlatma yarışı Balon patlatma yarışı Göreviniz karakterinizin diğer karakterden daha kısa sürede balonunu şişirip patlatmaya çalışmaktır. Oyun yüklendikten sonra dilinizi seçip 1 player ya da 2 player butonlarına basıp oyuna başlayınız. Karakterinizi kontrol etmek için enter butonuna basıp balonları şişirmek için çalışıyorsunuz. Hepinize iyi eğlenceler dileriz.

Bodrum Canavarı 2 Bodrum Canavarı 2 Bodrum Canavarı 2 Oyunda ipuçlarını toplayıp,sır perdesini çözmeniz gerecektir. Zor bir obje bulma oyunuda denilebilir. Oyun görsellik ve ses açısından çok zengin bir oyundur.Karşınıza sizi uyaran hayaletler çıkabilir. Oyuna başlarken BEGIN yazısına tıkladıktan sonra alttaki çıkan bütün yazılara tıklayıp oyuna başlıyoruz.Oyunda işinize yarayabilecek obje bulduğunuzda üzerine tıklayınız.Diğer odalarda dolşamanız,hatta dışarı çıkmanız bile mümkündür. Oyunu dikkatli oynarsanız sırrı çözebiliceksiniz.

Bomba Yüklü Kamyon 2 Bomba Yüklü Kamyon 2 Askeri kamyona yüklenen bombaları süre dolmadan teslim etmelisiniz.

Bombacı Robot 6 Bombacı Robot 6 Bombacı robot 6 oyunu yanı sıra bu linkten direkt olarak bombacı robot 1-2-3-4-5-6 oyununu da aynı anda oynayabilirsiniz. Bu oyunda amaç diğer versiyonlarını oynayanlar bilir. karşı rakiplerini önce patlatan oyunu kazanır. Oyun tanıtım videosunda ayrıntılı olarak oyun oynanması anlatılmıştır. oyun boz iyi oyunlar diler.

Bratz Öpüşme 2 Bratz Öpüşme 2 Bratz kızlarını kim öpmek ister? Bu oyundaki tek kuralımız kimseye yakalanmamak :) En güzel ve en yeni Bratz Oyunları Türkiye nin en iyi oyun sitesi ..

Candy crush Candy crush Candy crush Karşınıza çıkan şekerlemeleri yok etmek istiyorsanız hemen play tuşuna basarak oyuna başlayın. Şekerci dükkanındaki tüm şekerleri yok etmeye çalışıyoruz. Oyunun en önemli kuralı 23 adet şekeri yanyana getirerek onları yok etmelisiniz. Her yok ettiğimiz her şekerler için puan kazanıyoruz. Kazanmış olduğumuz puanlar ile bir sonraki bölüme geçiyoruz. Oyun içinde zorlandığınız noktalarda bize hangi şekerin yerini değiştirilmesi için bize uyarıyı veriyor sistem.