bombacı robot oyunları

Bombacı 6 Bombacı 6 Bombacı Robot 6 oyununda sizde harika bombacı oyununda sizde arkadaşlarınız ile birlikte düşmanları bombalayın.

Bombacı Robot 6 Bombacı Robot 6 Bombacı robot 6 oyunu yanı sıra bu linkten direkt olarak bombacı robot 1-2-3-4-5-6 oyununu da aynı anda oynayabilirsiniz. Bu oyunda amaç diğer versiyonlarını oynayanlar bilir. karşı rakiplerini önce patlatan oyunu kazanır. Oyun tanıtım videosunda ayrıntılı olarak oyun oynanması anlatılmıştır. oyun boz iyi oyunlar diler.

Buhar Droid Buhar Droid Buhar Droid PLAY butonuna tıklıyoruz.Ardından yine PLAY butonuna tıklatıkdan sonra ilk seviyede oyuna başlıyoruz.İlk seviyede oyuna başlamak içinde level1 yazan yere tıklıyoruz. Daha sonra START butonuna tıklıyoruz ve oyuna giriyoruz. Buhar Droid i W,A,S,D tuşlarıyla kontrol edebilir mause(fare) ile ateş edebilirsiniz.Oyunun amacı Buhar Droidin aynısı olan arkadaşlarını diğer robotların elinden kurtarmaktır. Kurtarmak için gördüğünüz Buhar Droidlerine dokunmanız yeterlidir.

Robot Boks Robot Boks Robot Boks Robotlarda ringe nihayet çıktı. Boks yapıyorlar. Oyun biraz sert geçeceğe benziyor. Siz de rakibinizi hafife almayın.

Robotlardan Kaç Robotlardan Kaç Robotlardan Kaç Robotlardan kaç. Saldıran robotlar ve robotlardan kaç kurtul. Onlara yakalanma. Robotların istilası

Yeşil Robot Yeşil Robot Yeşil Robot Ok tuşları - Hareket et. Z - Nesneleri tut ve at. X - Nesneleri ye. Yeşil kutu kafalı robotla birlikte şehirde aksiyon dolu bir oyun. Kutu kafalı robotu kontrol ederek çocukları ye, polisleri döv ve kutulara yumruk at. Üzerine gelen insanları Z tuşu ile tutabilir ve fırlatabilirsin. Kaçışan çocukları ile tutarak yiyebilirsin. İnsanlar seni yok etmek isteyecek, onların sana saldırmasıne ve zarar vermesine asla izin verme. İlerleyen zamanlarda güçlü canavarlarla karşılaşacaksın. Onları yenmek için etraftaki nesneleri fırlatmalısın. Canavarları, polisleri ve diğerlerini yeme, yoksa 1 canını kaybedersin. Oyun yüklenince, New Game butonuna tıklayarak oynamaya başlayabilirsin.

Zombi Çıkmazı Zombi Çıkmazı Zombilerin istilasına uğramış lanetli bir şehirde tek yardımcınız silahlarınız... Terk edilmiş şehirdeki polisi kontrol ettiğiniz oyunda, karşınıza çıkan zombileri bir bir alt ederek şehirde kalan tek insanı kurtarmalısınız. `W`, `A`, `S` ve `D` tuşları ile polisi yönlendirebilir, `E` tuşu ile bıçağı kullanabilir, farenizin sol tuşuyla ateş edebilir ve `R` tuşu ile silahınızı yeniden doldurabilirsiniz. Ölü şehirde karşınıza çıkacak kutuları silahlarınız yardımıyla parçalayarak yeni silahları elde edebilirsiniz. Silahlarınızı görmek için boşluk tuşuna basabilir, `F` tuşu ile de silahlarınız arasında hızlıca geçiş yapabilirsiniz. Zombilerin saldırısına uğramadan onlardan kurtulabilmek için kafalarına nişan almanız onların daha çok zarar almasını sağlayacak. Robot Oyun bol şanslar diler...