bombacı robot 6

53. Bölge 53. Bölge 53. Bölge aksiyon oyunumuza başlamak için Play ve Continue ikonlarına tıklamanız yeterli olacaktır. Bu aksiyon oyunumuzda, hedefte saldırgan zombiler var. 53. bölgeyi temizlemek sizin elinizde ve bunu başarmak için elemanımızı W,A,S,D tuşları ile yönlendirin, 1,2,3,4,5,6 tuşları ile de silah değişimi yapın, Space tuşu ile şarjör değiştirin. Mouse ile saldırgan zombilere hedef alın ve mouse sol tuş ile de silahınızı ateşleyip onları yok edin. Aksiyon oyunlarının kaynağı silahoyunlari.org dan ayrılmayın.

Amatör Cerrah Amatör Cerrah Not: Bu oyun 16 yaş ve üzeri için uygundur. Daha küçük yaştaki oyun severler lütfen oyunu oynamayınız. Oyun Açıklaması: Pizza dağıtıcısı olan kahramanımız aynı zamanda amatör olarak cerrahlık yapıyor. Pizzacı çocuğa yardım ederek en büyük hayali olan cerrahlığı başarıyla yapmasını sağlayabilirsiniz.

Bacak Ameliyatı Bacak Ameliyatı Bacağına ok saplanmış bir yaralıyı ameliyat edeceğiniz bu oyunu mouse ve yön tuşları ile oynayabilirsiniz. Ameliyatı yaparken yaralı insanın canının yanmamasına dikkat edin. Oyun 16 yaşından küçük oyuncularımız için sakıncalı olabilir.

Bombacı 6 Bombacı 6 Bombacı Robot 6 oyununda sizde harika bombacı oyununda sizde arkadaşlarınız ile birlikte düşmanları bombalayın.

Bombacı Robot 6 Bombacı Robot 6 Bombacı robot 6 oyunu yanı sıra bu linkten direkt olarak bombacı robot 1-2-3-4-5-6 oyununu da aynı anda oynayabilirsiniz. Bu oyunda amaç diğer versiyonlarını oynayanlar bilir. karşı rakiplerini önce patlatan oyunu kazanır. Oyun tanıtım videosunda ayrıntılı olarak oyun oynanması anlatılmıştır. oyun boz iyi oyunlar diler.

Buhar Droid Buhar Droid Buhar Droid PLAY butonuna tıklıyoruz.Ardından yine PLAY butonuna tıklatıkdan sonra ilk seviyede oyuna başlıyoruz.İlk seviyede oyuna başlamak içinde level1 yazan yere tıklıyoruz. Daha sonra START butonuna tıklıyoruz ve oyuna giriyoruz. Buhar Droid i W,A,S,D tuşlarıyla kontrol edebilir mause(fare) ile ateş edebilirsiniz.Oyunun amacı Buhar Droidin aynısı olan arkadaşlarını diğer robotların elinden kurtarmaktır. Kurtarmak için gördüğünüz Buhar Droidlerine dokunmanız yeterlidir.

Kulak Ameliyatı Kulak Ameliyatı Billy, sağ kulağındaki işitme yetisinin yaklaşık yüzde 60ını kaybetti ve bu da onun sürekli sorun yaşamasına neden oluyor. Bu yüzden bu genç hastanın işitme yetisini geliştirmek için ameliyat olması gerekiyor. Derhal ameliyathaneye git doktor!

Maymunu Mutlu Et 6 Maymunu Mutlu Et 6 Popüler oyun serisi Maymunu Mutlu Et 6.oyunuyla her zaman olduğu gibi yine siz oyun severlerin beğenisini kazanacak. Çeşitli yollarla maymunları mutlu edip bölümleri tamamlamalısınız.

Robot Boks Robot Boks Robot Boks Robotlarda ringe nihayet çıktı. Boks yapıyorlar. Oyun biraz sert geçeceğe benziyor. Siz de rakibinizi hafife almayın.

Robotlardan Kaç Robotlardan Kaç Robotlardan Kaç Robotlardan kaç. Saldıran robotlar ve robotlardan kaç kurtul. Onlara yakalanma. Robotların istilası

SüngerBob 7 Fark SüngerBob 7 Fark SüngerBob 7 Fark Bulma oyunu sizi bekliyor. 60 saniye içerisinde gizlenen 7 ayrıntıyı bulun. Sünger bob kare şort'un 7 fark bulmaca oyununda çekilen fotoğrafların içerisine birde sponge bob müziği eklendi.

Temple Run 6 Temple Run 6 temple run oyna

Yeşil Robot Yeşil Robot Yeşil Robot Ok tuşları - Hareket et. Z - Nesneleri tut ve at. X - Nesneleri ye. Yeşil kutu kafalı robotla birlikte şehirde aksiyon dolu bir oyun. Kutu kafalı robotu kontrol ederek çocukları ye, polisleri döv ve kutulara yumruk at. Üzerine gelen insanları Z tuşu ile tutabilir ve fırlatabilirsin. Kaçışan çocukları ile tutarak yiyebilirsin. İnsanlar seni yok etmek isteyecek, onların sana saldırmasıne ve zarar vermesine asla izin verme. İlerleyen zamanlarda güçlü canavarlarla karşılaşacaksın. Onları yenmek için etraftaki nesneleri fırlatmalısın. Canavarları, polisleri ve diğerlerini yeme, yoksa 1 canını kaybedersin. Oyun yüklenince, New Game butonuna tıklayarak oynamaya başlayabilirsin.

Zombi Çıkmazı Zombi Çıkmazı Zombilerin istilasına uğramış lanetli bir şehirde tek yardımcınız silahlarınız... Terk edilmiş şehirdeki polisi kontrol ettiğiniz oyunda, karşınıza çıkan zombileri bir bir alt ederek şehirde kalan tek insanı kurtarmalısınız. `W`, `A`, `S` ve `D` tuşları ile polisi yönlendirebilir, `E` tuşu ile bıçağı kullanabilir, farenizin sol tuşuyla ateş edebilir ve `R` tuşu ile silahınızı yeniden doldurabilirsiniz. Ölü şehirde karşınıza çıkacak kutuları silahlarınız yardımıyla parçalayarak yeni silahları elde edebilirsiniz. Silahlarınızı görmek için boşluk tuşuna basabilir, `F` tuşu ile de silahlarınız arasında hızlıca geçiş yapabilirsiniz. Zombilerin saldırısına uğramadan onlardan kurtulabilmek için kafalarına nişan almanız onların daha çok zarar almasını sağlayacak. Robot Oyun bol şanslar diler...