bedava çiftlik oyunları

2 Kişilik Totem Çiftlik 2 Kişilik Totem Çiftlik Totem Village adındaki bu oyunda iki küçük kaharamanız mevcuttur. Bu iki çiftçimizin biri iyi huylu diğeri kötü huyludur. Peki Sen kimzin iyimi kötümü. Bu harika totem köyünü kurtarmak sana kalmış oyun hem 2 iki kişilik hemde tek kişilik oyunlar kategorisinden olup istediğiniz şekilde oyanayabilirsiniz. Oyun 2 seçenekli dilden oluşmakta olup ingizilizce seçeneği ile daha rahat oynanmaktadır.

3 boyutlu yılan 3 boyutlu yılan 3 boyutlu olan bu yılan oyununda yön tuşları ile elmaları toplayarak puan kazanıyorsunuz. Çiftlik Oyunları İyi oyunlar diler...

Ali Babanın Çiftliği Ali Babanın Çiftliği Ali Babanın Çiftliği oyunu, Ali Babanın Çiftliğinde koyunlar inekler atlar ve diğer nesneler biraz dağınık halde. Onları toparlamaya çalışın.. çiftlik ve çiftlik kurma oyunları, çiftçi oyunları

altın çiftlik altın çiftlik Altın dolu bir maden tam sizin çiftlik in içinde bu güzel altın çiftlik oyununda çuvalınızı altınlarla doldurmanız gerekiyor bunun için madeni kazmalısınız çuval dolunca yukarı çıkıp onları boşaltın iyi eğlenceler... altın gibi oyun sitesi.

Ben 10 Traktörü Ben 10 Traktörü ben 10 ile çiftlik yolunda traktörü ile ilerlemeye ne dersiniz? oyunu yön tuşları ile oynayın ben 10 ile engebeli yolda traktörü başarı ile sürüp çiftliğe vaktinde varın ve oyunu tamamlayın. Sitemiz iyi eğlenceler diler.

Çiflikte Traktör Yarışı Oyna Çiflikte Traktör Yarışı Oyna Köydeki çiftlikte düzenlenen ve genelde çiftçilerin traktörleriyle katıldıkları bu yarışta sizlerde kendi traktörünüzü sürecek ve diğer çiftlik traktörlerini geçmek için yarışacaksınız. Traktörleri geçmek için stratejiniz şöyle olmalıdır; Kenarlara takılmadan yani çarpmadan ilerlemeli ve rakiplerinizi egale etmeli isiniz. Rakiplerinizi devre dışı bırakmanın tek yolu onları tarlanın için sürüklemektir. İki etaptan oluşan yarışların ilk bölümünde bunu yaparsanız diğer traktörler olmadan yarışı siz kazanabilirsiniz. Fakat bunu diğer traktörler de sizin için yapmaya çalışacaktır. İyi oyunlar

Çiftçi Mario Çiftçi Mario marionun mantar çiftliğinde traktör sürmeye hazır mısınız? mantarı çok seven mario kendine mantar çiftliği kurmuş, çiftlikteki işler marioyu bekliyor, traktörü ile yola çıkan marioya eşlik etmek için yön tuşlarını kullanın. çiftlikte özenle toplanan mantarları traktörüne yükleyen mario ile pazara doğru ilerleyin ve pazar yolunu başarı ile tamamlayın. Sitemiz ile en eğlenceli oyunlar sizi bekliyor.

Çiftlik Alanı Dekoru Çiftlik Alanı Dekoru iyi eğlenceler diler arkadaşlar :)

Çiftlik Hayvanlarının Bakımı Çiftlik Hayvanlarının Bakımı Çiftlik Hayvanlarının Bakımı Hayvanlarımızın ihtiyacı olan malzemeleri onların önüne fare yardımı ile götürerek bakımlarını yapacağız, oldukça rahat bir oyuumuz. Güzel bir çiftlik hayatı yaşamanın en önemli gereksinimi hayvanlarınızın ve arazilerinizin bakımını yaparak çiftlik hayatınızı mükemmel yapacaksınız.

Çiftlik Kamyonu Çiftlik Kamyonu Çiftlik Kamyonu oyununda çiflikte yetiştirilen ürünleri hızlı bir şekilde yerine ulaştırın size iyi eğlenceler dileriz.

Çiftlik Taşımacılığı Çiftlik Taşımacılığı Oyunumuza hoş geldiniz arkadaşlar. Traktörümüzün kasasına yüklediğimiz yükleri hızlı ama dikkatli bir şekilde bitiş çizgisine ulaştırmalıyız. Oldu ya yarı yolda kasamızı bırakmak istedik o halde boşluk tuşunu kullanmalıyız. Boşluk tuşu oyunumuzda 2 şeye yarar. Kasa bırakma ve malları teslim edeceğimiz yerin kapısını açmaya. Oyunumuzun diğer kontrollerini ise yön tuşları sayesinde yapabiliriz. Oyunumuzda etapları kısa sürede ve malları eksik getirmememiz doğrultusunda daha fazla puan kazanırız.

Çiftlik Traktörü Yarışması Çiftlik Traktörü Yarışması geleneksel traktör yarışması çiftliğimizde sizi bekliyor, oyunumuza katılın yön tuşları ile traktörü kullanıp çiftlikteki parkurda başarı ile ilerleyin. traktörler için özel hazırlanan parkurda dolambaçlı yolu aşmak için traktörün kontrolünü iyi yapın ve oyunu tamamlayın. Sitemiz birbirinden renkli oyunlar ile sitemizde eğlenmeye ne dersiniz? katılın ve eğlenin.

Kırmızı traktör Kırmızı traktör Kırmızı traktör Traktörünün arkasına bağladığımız römork ile çiftlikte üretilen malları taşıyacaksınız. Yön tuşlarını kullanarak kontrol ettiğimiz traktörümüz ile önce römorku alıyoruz. Daha sonra yükleme işleminin yapılacağı noktaya götürerek, kısa bir süre taşıyacağımız malların yüklenmesini bekliyoruz. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra ışığın yeşile döndüğünü göreceksiniz. Bu traktör ile hareket edebileceğiniz anlamına gelmektedir. Yeşil ışık yandıktan sonra traktörümüz ile ilerliyor ve markete ulaşmaya çalışıyoruz. Fakat bu pek de kolay değil. Yol oldukça engebeli bu yüzden traktörü kontrol etmekte güçlük çekebilirsiniz. Bu yüzden dikkatli olmalı ve traktörü devirmemeye çalışmalısınız. Ayrıca dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise zaman. Oyunda kısıtlı süreniz bulunmaktadır. Bu süre içerisinde traktörü markete ulaştırmalısınız. Başaramazsanız oyunu kaybedebilirsiniz. Bölüm sonunda kazandığınız altınlar ile yeni bir traktör alabilirsiniz. Kırmızı traktör oyununda iyi eğlenceler dileriz.

Kışlık Hotel İşlet Kışlık Hotel İşlet Şu anda Kışlık Hotel İşlet oyununu oynuyorsun. Ciftlikoyunlari.com te diğer güzel Otel İşletme Oyunlarından birini de oynayabilirsin! CiftlikOyunlari.Com Türkiye nin En iyi Çiftlik Oyunları Sitesi.

sünger bob bisiklet sünger bob bisiklet Eğlenceli bir çiftlikte Sünger Bob bisikleti ile eğlenceli bir gezintiye çıkıyor.