barbi bebek bakıcısı

Asil Barbie Asil Barbie Asil Barbie oyunu oynayın ve asilzade olan barbie giydirin

Bakıcı Dora Bakıcı Dora Bakıcı Dora Dora şimdide çocuk bakıcısı oluyor ona bı zorlu ve maceralı oyunda yardımcı olun.

Barbie bak ve iyileştir Barbie bak ve iyileştir templerun1.org iyi eğlenceler diler arkadaşlar :)

Barbie bebek Barbie bebek Barbie bebek Herkes tarafından bilinmektedir. Barbie bebeklerinizin küçüklüklerini merak ediyorsanız barbie bebek oyunu size barbie kızın küçüklüğünü gösterecektir. Bu oyunda yapmanız gerekenler çok basittir. Ekranın sağında ve solunda bulunan oklar sayesinde barbie kızına giydirmek istedikleriniz seçmelisiniz. Oyunu fare yardımı ile çok rahat bir şekilde oynayabilirsiniz. Oyuna başladığınız zaman ilk olarak barbie için uygun bir saç seçmelisiniz. Saç seçiminizi tamamladıktan sonra etek ve ayakkabı seçimlerinizde yapmalısınız. Daha sonra ise aksesuarların seçimini yapmalısınız. Tüm bu seçimleri yaptıktan sonra barbie bebeğinizin nasıl göründüğüne bakabilirsiniz. Sizde bebek giyimi konusunda kendinize güveniyorsanız bu oyunu oynayarak yeteneklerinizi kontrolden geçirebilirsiniz. Hem bu oyun sayesinde de oldukça eğlenmiş olacaksınız.

Barbie Bebek Bakıcısı Barbie Bebek Bakıcısı Barbie Bebek Bakıcısı Barbie küçük bebekleri çok seviyor.Barbie Bebeklere bakarken güzel giyinmesi gerekmekte sizin buradaki göreviniz barbiye en güzel kıyafetleri giydirmek..Oyunboz sitesi olarak keyifli oyunlar dileriz.

Barbie Bisiklet Barbie Bisiklet iyi eğlenceler diler

Barbie Bisiklette Barbie Bisiklette Barbie Bisiklette oyunu oyna ve oyunboz ile sende eğlen

Barbie Defilesi Barbie Defilesi Barbie Defilesi oyunu oyna

Barbie Elbiselerle Barbie Elbiselerle iyi eğlenceler diler arkadaşlar :)

Barbie Giysi Makyaj Barbie Giysi Makyaj Barbie Giysi Makyaj oyunu oyna

Barbie ile Köpek Bakımı Barbie ile Köpek Bakımı Barbie ile Köpek Bakımı Barbie nin köpekleri bahçede çok oynamış ve oldukça kirlenmiş.Onları tekrar eve alması için güzel bir duştan geçirmesi gerekiyor. Köpekleri tek tek alarak küvete oturtun ardından sünger ile temizlemeye başlayın.

Barbie oyunu Barbie oyunu En güzel oyunlar : Bu gün yine sizlere en çok tutulan oyunlardan barbie oyunu oynama fırsatı sunuyoruz. oyunu oynamak çok basit kızımıza istediğin veya beğendiğin elbiseyi tut ve üzerine bırak. iyi oyunlar

Barbinin Düğün Elbiseleri Barbinin Düğün Elbiseleri iyi eğlenceler diler

Barbiyi Giydir Barbiyi Giydir iyi eğlenceler diler arkadaşlar :)

Bebek Bakıcılığı Bebek Bakıcılığı Hazel bebek oyunlarından olan bebek bakıcılığı oyununu diğer oyunlarımız gibi zevkle oynayacağınızı umuyoruz. oyunboz keyifli oyunlar diler.

Bebek Bakıcısı Dadı Bebek Bakıcısı Dadı Bebek Bakıcısı Dadı Bebeklerin bakımı size verildi.Bebeklerin ne istediklerini verin.

Bebek Bakıcısı Hemşire Bebek Bakıcısı Hemşire Bebek Bakıcısı Hemşire Oyunumuzda, birbirinden şirin mi şirin bebeklerimize bakmakla görevli bir hemşire oyunu oynayacağız.

Bebek bakıcısı suzi Bebek bakıcısı suzi Bebek bakıcısı suzi suzi sizden kreşe bırakılan bebekler ile ilgilenmenizi ve istediklerini vermenizi istiyor. Oyunun ilk bölümünde bebeklerin sevdiği biberon ve su ihtiyaçlarını hızla karşılayınız. Bebeklerin istediklerini her verdiğinizde 50 puan kazanacaksınız. Zamanın dolmadan istenilen puanı toplamamız halinde bir üst seviyeye geçersiniz. Bebek bakıcısı suzi oyununda geçtiğiniz her yeni seviye ile birlikte bebeklerin istedikleri nesneler çoğalacaktır.