araba yarışları

Arabada Makyaj Arabada Makyaj Arabada Makyaj Randevuya geç kalınca makyaj yapmak arabaya kalır. Araba sarsıldıkça yüzünü renk paletine çevirebilirsin.

Batmanin arabasını kullan Batmanin arabasını kullan iyi eğlenceler diler arkadaşlar

Ben 10 Araba Ben 10 Araba iyi eğlenceler diler arkadaşlar :)

Bombalı Yarış Bombalı Yarış Bombalı Yarış Düşmanlarınız iyice çıldırdı artık havadan size bomba atıyorlar.Sizinde savunmaya geçmeniz lazım.Onun için arabayı kontrol etmeli ve yukardaki düşmanları vurmalısınız.Oyunu farenizle oynayacaksınız sol tuşla ateş edebilir ve düşmanları vurarak yok edebilirsiniz.Ne kadar çok vurursanız puanınız o kadar artar.

Bugs Bunny Araba Bugs Bunny Araba En sevilen çizgi film kahramanlarından Bugs Bunny ile iyi bir sürücü olduğunu ispatlamak ister misin?

Bugs Bunny Araba Bugs Bunny Araba En sevilen çizgi film kahramanlarından Bugs Bunny ile iyi bir sürücü olduğunu ispatlamak ister misin?

Çiflikte Traktör Yarışı Oyna Çiflikte Traktör Yarışı Oyna Köydeki çiftlikte düzenlenen ve genelde çiftçilerin traktörleriyle katıldıkları bu yarışta sizlerde kendi traktörünüzü sürecek ve diğer çiftlik traktörlerini geçmek için yarışacaksınız. Traktörleri geçmek için stratejiniz şöyle olmalıdır; Kenarlara takılmadan yani çarpmadan ilerlemeli ve rakiplerinizi egale etmeli isiniz. Rakiplerinizi devre dışı bırakmanın tek yolu onları tarlanın için sürüklemektir. İki etaptan oluşan yarışların ilk bölümünde bunu yaparsanız diğer traktörler olmadan yarışı siz kazanabilirsiniz. Fakat bunu diğer traktörler de sizin için yapmaya çalışacaktır. İyi oyunlar

Dev Teker Yarışı Dev Teker Yarışı Dev Teker Yarışı ile tekrardan karşınızdayız. Bu harika oyunumuzda amaç kendi arabanızı oluşturup onu yükselterek yarışlarda birinci olmaktır. Oyun "Yön Tuşları" ve "Space(Boşluk)" ile oynanmaktadır. İyi eğlenceler.

Diego Afrika Turunda Diego Afrika Turunda Diego Afrika Turunda Diego afrikaya gitti ve bize oraların nasıl olduğunu tanıtıyor hemde kendi özel arabasıyla. Oyun yüklenince hemen play deyin ve skip diyerek haritadan bir bölge seçin dilerseniz daha sonra değiştirebilirsiniz. Bu haritaların her birisinde farklı hayvanlar ve farklı maceralar sizi bekliyor. Eğer afrika turu yapacağınız haritalardan birisini seçtiyseniz arabanızı farenizle kontrol edeceksiniz. Ama dikkatli olun engeller, çamurlara dikkat edin ki kaza yapmayın. Bakalım Diego ile ne çılgınlıklar yaşayacaksınız.

Dora Meyve Arabası Dora Meyve Arabası Dora Meyve Arabası Yoldaki tümseklere ve engellere dikkat ederek Doranın kamyonundaki meyveleri düşürmeden bitiş noktasına kadar götürmeye çalışmalısınız. Yön tuşlarını kullanarak Doranın meyve arabasını kullanın.

Drift arabası Drift arabası Drift arabası Oyuna başladıktan sonra size kırmızı bir araba veriliyor. Bu araba ile rakiplerinin arasında birinci olarak yarışı tamamlayınız. Eğer yolda gidemezseniz rakipleriniz sizlere çarpacak arabanıza hasar vereceklerdir. Sizin amacınız her zaman birinci olmak olmalıdır. İlerlemeye başladıktan sonra bazen karşınıza keskin virajlar gelecektir. Bu virajlar geldiği zaman frenli dönmenizde fayda bulunuyor. Eğer çok hızlı bir şekilde dönerseniz arabayı toplamanız zor olur. Yarış sahasının dışında ki çimlere doğru çıktığınız an araba yavaşlamaya başlayacaktır. Bu yüzden çimlere basmamaya dikkat etmelisiniz. Oyunda arabanızı yön tuşlarını kullanarak yönetiniz. Yön tuşlarının dışında farklı bir tuşa ihtiyacınız olmaz. Arabanız bir anda hızlanıyor. Yavaş yavaş hızlandığından dolayı çok acele etmemeniz gerekiyor.

Fırtına Kamyon Fırtına Kamyon Fırtına Kamyon Süper bir kamyon oyunu daha.Oyunun yüklenmesini bekleyin daha sonra Play a tıklayın.Sonrasında start deyin ve yukardan bir kamyon seçin artık büyük tekerli kamyon yarışı başlayacak.Arabayı yön tuşlarıyla kullanabilirsiniz.Boşluk tuşuylada zıplayabilirsiniz.Amacınız karşınıza çıkan şeyleri toplayarak puan almak

Gazete dağıtma Gazete dağıtma Gazete dağıtma Bakkalın yanına yeni işe girmiş olan bakkalın çırağını yönetiyorsunuz. Oyunda bakkalın çırağı ufak bir çocuktur. Bakkalda ki görevi bakkaldan günlük gazeteyi isteyen kişilere gazetelerini sorunsuz bir şekilde ulaştırmaktır. Her gün bakkal size bir liste verecektir. Bu liste üzerinde gazete isteyen kişilerin kapı numaraları yazmaktadır. Siz bu kapı numaralarını gördüğünüz zaman hemen oradan geçerken gazeteyi atacaksınız. Gazeteyi kapının önüne atmak için oradan geçerken space tuşuna basıyorsunuz. Space bastığınız anda eğer doğru yerdeyseniz gazete atılacaktır. Gazetelerin tümünü bu şekil atarak günün görevini tamamlayacaksınız. Bakkalın söylediği görevleri iyi bir şekilde yerine getirdikçe size daha zor görevler verecektir. Her geçen gün daha fazla eve gazete ulaştırmaya başlayacaksınız. Gazeteleri ulaştırmak için bisikletle ilerlerken düşmemek için dikkatli olmanız gerekiyor. Bazı evlerin önünde ki köpek size saldıracaktır. Onlara karşı dikkatli davranınız. Bunun yanı sıra cadde üzerinde yer alan arabalara ve kaykaylara dikkat ediniz. Eğer araba veya kaykay size çarparsa yere düşersiniz. 5 Kez yere düşmeniz halinde bakkal sizi yanından gönderecektir. Yön tuşları ve space dışında hiç bir tuşa ihtiyacınız olmayacaktır. Şimdiden eğlenceli bir oyun dileriz.

Hırsız Polis Yakalama Hırsız Polis Yakalama Hırsız Polis Yakalama Hırsız polis yakalama oyunda polis arabası ile otobanda ilerlerken size anons edilen hırsızları yakalayarak etkisiz hale getirmeye çalışıyorsunuz. Sizin bulunduğunuz yola giren hırsızları etkisiz hale getirebilmek için arabalara çarparak yolun dışına itmelisiniz. Yol boyunca yakalamanız gereken arabaların üzerinde kırmızı ışıklar yanmaktadır. O arabaları bu şekilde tanıyarak hızlı bir şekilde üzerilerine giderek çarpmalı ve yoldan çıkarmalısınız. Hırsızları yakalamayı başaramaz ve yoldan çıkaramazsanız oyun kısa bir süre içerisinde sona ermektedir. Başarısız olmamak için hırsızları iyi takip etmeli ve hepsini etkisiz hale getirmelisiniz. Polis arabasının kontrolünü sağlayabilmek için klavyenizdeki yön tuşlarını kullanmanız gerekmektedir. Oyuna giriş yapabilmek için yüklenmesinin ardından play butonuna basınız. İyi eğlenceler dileriz.

Kar arabası Kar arabası Kar arabası Kar arabası sayesinde karlı yollarda çok rahat ilerleye biliyorsunuz. Sizin göreviniz kar arabasını sizden istenilen noktalara teslim edeceksiniz. Yollar çok buzlu olduğundan dolayı kar arabasını sürmeye sizden başka kimse cesaret edemez. Oyun bir çok bölümün bir araya gelmesi ile meydana gelmiştir. Bu bölümler arasında ilerledikçe ilerlemeniz gereken yollar zorlaşmaya başlar. Kar arabasının ilerlerken takla atma ihtimali oldukça yüksektir. Bu yüzden çok dikkatli olmanız gerekiyor. Oyun daha önce oynadığınızı düşündüğümüz engelleri aşmanın amaç olduğu dev tekerli araba oyunlarına benziyor. Oyuna başladıktan sonra pek fazla tuşa ihtiyacınız olmuyor. Oyunda yalnızca yön tuşlarını kullanacaksınız. İlerlerken yokuşlar da sağ yön tuşuna basıp arabayı düz tutmaya çalışın. Yoksa araba kolayca takla atacaktır. Bütün bölümleri tamamladığınız zaman oyunu başarıyla bitirmiş olacaksınız. Başladıktan çok kısa bir süre sonra işleyişi kavrayacağınıza eminiz. Sözü daha fazla uzatmadan sizi bu eğlence dolu oyun ile baş başa bırakıyoruz. Şimdi oyunda becerilerinizi gösterme sırası size düşüyor. İyi eğlenceler dileriz.

Kırmızı araba Kırmızı araba Kırmızı araba Çok sevimli ve çekingen olan bu arabayla maceralara katılarak ilerleyin ve bölümleri geçiyorsunuz. Her bölümde kırmızı elmasları toplayarak puan kazanın. Bitiş noktasına kadar en çok puanı toplamanız lazım. Yoldaki engelleri aşarak kırmızı araba ile ilerler ve elmasları toplayınız. Yön tuşlarıyla arabayı kontrol eder ve Z tuşuyla turbo alabilirsiniz. Turbonuz bittiğinde ise yoldaki yuvarlak sembolleri toplayarak turbo enerjinizi doldurabilirsiniz. Bu şekilde turboyu daha çok kullanma imkanınız olur. Rampalardan uçarken turboya basarak kırmızı arabayı uçurabilir ve yükseklerdeki puanlarıda toplayabilirsiniz. Her bölümde toplayabildiğiniz en çok puanı toplayın ve bitiş noktasına varın. Ramplardan uçarken yön tuşlarıyla arabaya taklalar attırarak akrobasi de yapabilirsiniz. Kırmızı arabanın eğlenceli macerasına sizde ortak olun ve onunla puanları toplayınız.

Mario Arabası Mario Arabası iyi eğlenceler diler arkadaşlar

Muhteşem Arabalar Muhteşem Arabalar Sürüşte kazanacağınız puanlarla 8 muhteşem yeni arabadan dilediğinizi seçin ve özelliklerini yükseltin.