araba yarışları

Arabada Makyaj Arabada Makyaj Arabada Makyaj Randevuya geç kalınca makyaj yapmak arabaya kalır. Araba sarsıldıkça yüzünü renk paletine çevirebilirsin.

Batmanin arabasını kullan Batmanin arabasını kullan iyi eğlenceler diler arkadaşlar

Ben 10 Araba Ben 10 Araba iyi eğlenceler diler arkadaşlar :)

Bombalı Yarış Bombalı Yarış Bombalı Yarış Düşmanlarınız iyice çıldırdı artık havadan size bomba atıyorlar.Sizinde savunmaya geçmeniz lazım.Onun için arabayı kontrol etmeli ve yukardaki düşmanları vurmalısınız.Oyunu farenizle oynayacaksınız sol tuşla ateş edebilir ve düşmanları vurarak yok edebilirsiniz.Ne kadar çok vurursanız puanınız o kadar artar.

Bugs Bunny Araba Bugs Bunny Araba En sevilen çizgi film kahramanlarından Bugs Bunny ile iyi bir sürücü olduğunu ispatlamak ister misin?

Bugs Bunny Araba Bugs Bunny Araba En sevilen çizgi film kahramanlarından Bugs Bunny ile iyi bir sürücü olduğunu ispatlamak ister misin?

Çiflikte Traktör Yarışı Oyna Çiflikte Traktör Yarışı Oyna Köydeki çiftlikte düzenlenen ve genelde çiftçilerin traktörleriyle katıldıkları bu yarışta sizlerde kendi traktörünüzü sürecek ve diğer çiftlik traktörlerini geçmek için yarışacaksınız. Traktörleri geçmek için stratejiniz şöyle olmalıdır; Kenarlara takılmadan yani çarpmadan ilerlemeli ve rakiplerinizi egale etmeli isiniz. Rakiplerinizi devre dışı bırakmanın tek yolu onları tarlanın için sürüklemektir. İki etaptan oluşan yarışların ilk bölümünde bunu yaparsanız diğer traktörler olmadan yarışı siz kazanabilirsiniz. Fakat bunu diğer traktörler de sizin için yapmaya çalışacaktır. İyi oyunlar

Dağda ATV Yarışı Dağda ATV Yarışı Dağda ATV Yarışı En yarışcı çocuklar ne güzel en yeni ATV yarışına hazır olun bu oyunda atv yarışı yapacaksınız ve büyük heyecanlı yarış dakikaları sizi bekliyor bu yarış oyununda.oyun yüklenince Start Game yazan yere tıklayın daha sonra yarışcı atv dağ yarışı oyunu açılacak.Hemen START deyin daha sonra 1. Bölümü seçerek oyuna başlayın.Diğer bölümler yarışları bitirdikçe açılacak.Oyun gördüğünüz gibi tamamen dağlarda ve atmosfer çok heyecanlı.Oyunu her motor atv yarışında olduğu gibi yön tuşları ile oynayacaksınız.Oyunda dik tepeler dağlar sizi bekliyor hepsini en hızlı şekilde aşın ve dağ yarışını geçerek atv motorlarındaki en iyi skoru kaydedin.

Dev Teker Yarışı Dev Teker Yarışı Dev Teker Yarışı ile tekrardan karşınızdayız. Bu harika oyunumuzda amaç kendi arabanızı oluşturup onu yükselterek yarışlarda birinci olmaktır. Oyun "Yön Tuşları" ve "Space(Boşluk)" ile oynanmaktadır. İyi eğlenceler.

Diego Afrika Turunda Diego Afrika Turunda Diego Afrika Turunda Diego afrikaya gitti ve bize oraların nasıl olduğunu tanıtıyor hemde kendi özel arabasıyla. Oyun yüklenince hemen play deyin ve skip diyerek haritadan bir bölge seçin dilerseniz daha sonra değiştirebilirsiniz. Bu haritaların her birisinde farklı hayvanlar ve farklı maceralar sizi bekliyor. Eğer afrika turu yapacağınız haritalardan birisini seçtiyseniz arabanızı farenizle kontrol edeceksiniz. Ama dikkatli olun engeller, çamurlara dikkat edin ki kaza yapmayın. Bakalım Diego ile ne çılgınlıklar yaşayacaksınız.

Dora Meyve Arabası Dora Meyve Arabası Dora Meyve Arabası Yoldaki tümseklere ve engellere dikkat ederek Doranın kamyonundaki meyveleri düşürmeden bitiş noktasına kadar götürmeye çalışmalısınız. Yön tuşlarını kullanarak Doranın meyve arabasını kullanın.

Drift arabası Drift arabası Drift arabası Oyuna başladıktan sonra size kırmızı bir araba veriliyor. Bu araba ile rakiplerinin arasında birinci olarak yarışı tamamlayınız. Eğer yolda gidemezseniz rakipleriniz sizlere çarpacak arabanıza hasar vereceklerdir. Sizin amacınız her zaman birinci olmak olmalıdır. İlerlemeye başladıktan sonra bazen karşınıza keskin virajlar gelecektir. Bu virajlar geldiği zaman frenli dönmenizde fayda bulunuyor. Eğer çok hızlı bir şekilde dönerseniz arabayı toplamanız zor olur. Yarış sahasının dışında ki çimlere doğru çıktığınız an araba yavaşlamaya başlayacaktır. Bu yüzden çimlere basmamaya dikkat etmelisiniz. Oyunda arabanızı yön tuşlarını kullanarak yönetiniz. Yön tuşlarının dışında farklı bir tuşa ihtiyacınız olmaz. Arabanız bir anda hızlanıyor. Yavaş yavaş hızlandığından dolayı çok acele etmemeniz gerekiyor.

Drift Ralli Yarışı Drift Ralli Yarışı Drift Ralli Yarışı Dünyanın en yeni ralli yarış oyununu oynamaya hazır olun bu yarışta hem ralli yapacaksınız ve bunulada kalmayıp birde drift yapmaya çalışacaksınız.Bu oyun hiçte kolay değil.Oyun yüklenince Play Game diyerek oyuna başlayacaksınız.Oyunda gerçek bir yarış havası var tam drift yapılacak bir yol seçilmiş aynı hızlı ve öfkeli filminde olduğu gibi güzel bir yarış oyunun oynayacaksınız.daha sonra proceed diyeceksiniz Start Race dediğinizde güzel drift ralli oyunu başlayacak.Amacınız kırmızı noktaları bulmak .Arabayı yön tuşlarıyla kontrol edeceksiniz.Fakat dikkatli olun oyun drift oyunu olduğu için yerler çok kaygan yani tam bir drift havasını yaşayacaksınız.Bakalım bu güzel ve yeni drift oyununda acaba neler yapacaksınız ?

Fırtına Kamyon Fırtına Kamyon Fırtına Kamyon Süper bir kamyon oyunu daha.Oyunun yüklenmesini bekleyin daha sonra Play a tıklayın.Sonrasında start deyin ve yukardan bir kamyon seçin artık büyük tekerli kamyon yarışı başlayacak.Arabayı yön tuşlarıyla kullanabilirsiniz.Boşluk tuşuylada zıplayabilirsiniz.Amacınız karşınıza çıkan şeyleri toplayarak puan almak

Gazete dağıtma Gazete dağıtma Gazete dağıtma Bakkalın yanına yeni işe girmiş olan bakkalın çırağını yönetiyorsunuz. Oyunda bakkalın çırağı ufak bir çocuktur. Bakkalda ki görevi bakkaldan günlük gazeteyi isteyen kişilere gazetelerini sorunsuz bir şekilde ulaştırmaktır. Her gün bakkal size bir liste verecektir. Bu liste üzerinde gazete isteyen kişilerin kapı numaraları yazmaktadır. Siz bu kapı numaralarını gördüğünüz zaman hemen oradan geçerken gazeteyi atacaksınız. Gazeteyi kapının önüne atmak için oradan geçerken space tuşuna basıyorsunuz. Space bastığınız anda eğer doğru yerdeyseniz gazete atılacaktır. Gazetelerin tümünü bu şekil atarak günün görevini tamamlayacaksınız. Bakkalın söylediği görevleri iyi bir şekilde yerine getirdikçe size daha zor görevler verecektir. Her geçen gün daha fazla eve gazete ulaştırmaya başlayacaksınız. Gazeteleri ulaştırmak için bisikletle ilerlerken düşmemek için dikkatli olmanız gerekiyor. Bazı evlerin önünde ki köpek size saldıracaktır. Onlara karşı dikkatli davranınız. Bunun yanı sıra cadde üzerinde yer alan arabalara ve kaykaylara dikkat ediniz. Eğer araba veya kaykay size çarparsa yere düşersiniz. 5 Kez yere düşmeniz halinde bakkal sizi yanından gönderecektir. Yön tuşları ve space dışında hiç bir tuşa ihtiyacınız olmayacaktır. Şimdiden eğlenceli bir oyun dileriz.

Hırsız Polis Yakalama Hırsız Polis Yakalama Hırsız Polis Yakalama Hırsız polis yakalama oyunda polis arabası ile otobanda ilerlerken size anons edilen hırsızları yakalayarak etkisiz hale getirmeye çalışıyorsunuz. Sizin bulunduğunuz yola giren hırsızları etkisiz hale getirebilmek için arabalara çarparak yolun dışına itmelisiniz. Yol boyunca yakalamanız gereken arabaların üzerinde kırmızı ışıklar yanmaktadır. O arabaları bu şekilde tanıyarak hızlı bir şekilde üzerilerine giderek çarpmalı ve yoldan çıkarmalısınız. Hırsızları yakalamayı başaramaz ve yoldan çıkaramazsanız oyun kısa bir süre içerisinde sona ermektedir. Başarısız olmamak için hırsızları iyi takip etmeli ve hepsini etkisiz hale getirmelisiniz. Polis arabasının kontrolünü sağlayabilmek için klavyenizdeki yön tuşlarını kullanmanız gerekmektedir. Oyuna giriş yapabilmek için yüklenmesinin ardından play butonuna basınız. İyi eğlenceler dileriz.