anahtar topla

3 boyutlu yılan 3 boyutlu yılan 3 boyutlu olan bu yılan oyununda yön tuşları ile elmaları toplayarak puan kazanıyorsunuz. Çiftlik Oyunları İyi oyunlar diler...

Altın Maden Yeri Altın Maden Yeri Büyük ve kacaman bir vinçle altın madeninden büyük parçalar halinde altınları toplamak oyundaki amacınızdır. Sağa ve sola hareket eden kancayı öyle bir noktada aşağıya salınki en büyük altın madenini sırtlansın gelsin yukarıya. Ayrca verilen süreyide çok iyi kullanın ve tüm parçaları toplamaya çalışın.

Ateş ile buz adam Ateş ile buz adam Ateş ile buz adam 2 kişilik ateş ile buz adam isimli bu oyunumuzu play seçeneğine tıklama yaparak oyunu başlatınız. Oyunda toplam 25 bölüm bulunuyor. Birinci bölümden oyuna başlayarak tüm bölümleri geçene kadar durmayınız. W,A,S,D tuşlarıyla ateş adamı ve yön tuşlarıyla ise buz adamı kontrol ediniz. Eğer ateş adam ve buz adamdan herhangi biri yanarsa bölümü baştan oynamak zorunda kalabilirsiniz. Bu yüzden oyunu dikkatli bir şekilde oynayınız. Hepinize iyi eğlenceler dileriz.

Balon Avı Balon Avı Balon avı oynamak için en doğru adrese geldiğiniz aynı renkte bulunan balonları bir araya toplayın ve yok edin şimdiden size iyi eğlenceler dileriz.

Balon patlatıcısı Balon patlatıcısı Balon patlatıcısı nişancılık konusunda iyi olduğunuzu düşünüyorsanız farenizi kullanarak en az 3 benzer nesneyi bir araya toplayın ve en kısa zamanda oyunu tamamlamayı deneyiniz. Topları ne kadar kısa sürede yok ederseniz kazanacağınız puan bir o kadar da fazla olur.

Balonlu kirpi Balonlu kirpi Balonlu kirpi Bu oyuna play yazan butona tıklayarak başlıyoruz. Fare ile etrafta bulunan cisimleri ya da balon haklarımızı kullanarak bütün elmaları toplamalıyız. Bölüm içerisinde başarılı olmak isterseniz yıldızları toplamayı unutmayınız.

Bebek bakıcısı suzi Bebek bakıcısı suzi Bebek bakıcısı suzi suzi sizden kreşe bırakılan bebekler ile ilgilenmenizi ve istediklerini vermenizi istiyor. Oyunun ilk bölümünde bebeklerin sevdiği biberon ve su ihtiyaçlarını hızla karşılayınız. Bebeklerin istediklerini her verdiğinizde 50 puan kazanacaksınız. Zamanın dolmadan istenilen puanı toplamamız halinde bir üst seviyeye geçersiniz. Bebek bakıcısı suzi oyununda geçtiğiniz her yeni seviye ile birlikte bebeklerin istedikleri nesneler çoğalacaktır.

Bela Baloncuklar Bela Baloncuklar Bela baloncuklar oyununda sizde başınıza bela olan balonları parçalayarak onlardan kurtulun şimdi ilerlerken bölümlerde en yüksek puanları toplayın şimdiden size iyi eğlenceler başınız bela balonlarla dertte :D

Bodrum Canavarı 2 Bodrum Canavarı 2 Bodrum Canavarı 2 Oyunda ipuçlarını toplayıp,sır perdesini çözmeniz gerecektir. Zor bir obje bulma oyunuda denilebilir. Oyun görsellik ve ses açısından çok zengin bir oyundur.Karşınıza sizi uyaran hayaletler çıkabilir. Oyuna başlarken BEGIN yazısına tıkladıktan sonra alttaki çıkan bütün yazılara tıklayıp oyuna başlıyoruz.Oyunda işinize yarayabilecek obje bulduğunuzda üzerine tıklayınız.Diğer odalarda dolşamanız,hatta dışarı çıkmanız bile mümkündür. Oyunu dikkatli oynarsanız sırrı çözebiliceksiniz.

Bowling Topları Bowling Topları iyi eğlenceler diler arkadaşlar

Bubble boom Bubble boom Bubble boom Oyunu içerisindeki amacınız sırayla gelen topları aynı renkten olan benzer topların yanına fırlatarak patlatmak olacak. Farenizin yardımıyla oynanan bubble boom oyununda balonların patlaması için en az 3 rengin bir araya gelmesi gerekiyor.

Çiftçi Mario Çiftçi Mario marionun mantar çiftliğinde traktör sürmeye hazır mısınız? mantarı çok seven mario kendine mantar çiftliği kurmuş, çiftlikteki işler marioyu bekliyor, traktörü ile yola çıkan marioya eşlik etmek için yön tuşlarını kullanın. çiftlikte özenle toplanan mantarları traktörüne yükleyen mario ile pazara doğru ilerleyin ve pazar yolunu başarı ile tamamlayın. Sitemiz ile en eğlenceli oyunlar sizi bekliyor.

Çılgın Vuruş Çılgın Vuruş Çılgın Vuruş Çılgın Vuruş oyunumuzda çok eğleneceksiniz. Adama vurarak en uzağa ve en yükseğe ulaşmaya çalışacaksınız. Fakat bu oyunda görseller çok hoşunuza gidecek. Oyuna başlarken karakterinizi seçin. Puan topladıkça değişik aletler alabiliyorsunuz.

Dinazor Treni Dinazor Treni Dinazor treni oyunu severek izlenen dinazor trenine benzer bir oyundur. bu oyundaki amaç arılar sizi yakalamadan tüp yumurtaları toplamaktır. oyunboz olarak sizlere keyifli oyunlar dileriz.

Domuz Savaşları Domuz Savaşları Domuz savaşları oyununda kaçırılan dişi domuzu kurtarmanız gerekiyor. Şişman domuz ve deli domuza yardım edin ve tüm anahtarları toplayın. Bu sayede kilitli olan diş domuzu kurtarabilirsiniz. Bu oyun eğlenceli ve iki kişilik bir oyundur.

Dora Çilek Diyarında Dora Çilek Diyarında Dora Çilek Diyarında Dora ile çilek dünyasında çilekleri toplamaya başlayın. Yön tuşları ile Dorayı hareket ettirin. Odalara girebilmek için Space tuşunu kullanabilirsiniz. Etraftaki hayvanlar Doraya zarar verebilir. Hayvaların üstlerine basarak onları öldürebilirsiniz.Çilekleri toplayarak puanlarınız artırın.

Dora Uçan Süpürge Dora Uçan Süpürge Dora Uçan Süpürge Kaşif Dora uçan süpürgesi ile gezintiye çıkıyor.Yön tuşları ile ilerleyin.Yoldaki iksirleri toplayarak güç kazanın.Space(boşluk) tuşu ile yoldaki canavarların insana dönüşmesini sağlayın.

Drift arabası Drift arabası Drift arabası Oyuna başladıktan sonra size kırmızı bir araba veriliyor. Bu araba ile rakiplerinin arasında birinci olarak yarışı tamamlayınız. Eğer yolda gidemezseniz rakipleriniz sizlere çarpacak arabanıza hasar vereceklerdir. Sizin amacınız her zaman birinci olmak olmalıdır. İlerlemeye başladıktan sonra bazen karşınıza keskin virajlar gelecektir. Bu virajlar geldiği zaman frenli dönmenizde fayda bulunuyor. Eğer çok hızlı bir şekilde dönerseniz arabayı toplamanız zor olur. Yarış sahasının dışında ki çimlere doğru çıktığınız an araba yavaşlamaya başlayacaktır. Bu yüzden çimlere basmamaya dikkat etmelisiniz. Oyunda arabanızı yön tuşlarını kullanarak yönetiniz. Yön tuşlarının dışında farklı bir tuşa ihtiyacınız olmaz. Arabanız bir anda hızlanıyor. Yavaş yavaş hızlandığından dolayı çok acele etmemeniz gerekiyor.