anahtar topla

3 boyutlu yılan 3 boyutlu yılan 3 boyutlu olan bu yılan oyununda yön tuşları ile elmaları toplayarak puan kazanıyorsunuz. Çiftlik Oyunları İyi oyunlar diler...

Altın Maden Yeri Altın Maden Yeri Büyük ve kacaman bir vinçle altın madeninden büyük parçalar halinde altınları toplamak oyundaki amacınızdır. Sağa ve sola hareket eden kancayı öyle bir noktada aşağıya salınki en büyük altın madenini sırtlansın gelsin yukarıya. Ayrca verilen süreyide çok iyi kullanın ve tüm parçaları toplamaya çalışın.

Ateş ile buz adam Ateş ile buz adam Ateş ile buz adam 2 kişilik ateş ile buz adam isimli bu oyunumuzu play seçeneğine tıklama yaparak oyunu başlatınız. Oyunda toplam 25 bölüm bulunuyor. Birinci bölümden oyuna başlayarak tüm bölümleri geçene kadar durmayınız. W,A,S,D tuşlarıyla ateş adamı ve yön tuşlarıyla ise buz adamı kontrol ediniz. Eğer ateş adam ve buz adamdan herhangi biri yanarsa bölümü baştan oynamak zorunda kalabilirsiniz. Bu yüzden oyunu dikkatli bir şekilde oynayınız. Hepinize iyi eğlenceler dileriz.

Balon Avı Balon Avı Balon avı oynamak için en doğru adrese geldiğiniz aynı renkte bulunan balonları bir araya toplayın ve yok edin şimdiden size iyi eğlenceler dileriz.

Balon patlatıcısı Balon patlatıcısı Balon patlatıcısı nişancılık konusunda iyi olduğunuzu düşünüyorsanız farenizi kullanarak en az 3 benzer nesneyi bir araya toplayın ve en kısa zamanda oyunu tamamlamayı deneyiniz. Topları ne kadar kısa sürede yok ederseniz kazanacağınız puan bir o kadar da fazla olur.

Balonlu kirpi Balonlu kirpi Balonlu kirpi Bu oyuna play yazan butona tıklayarak başlıyoruz. Fare ile etrafta bulunan cisimleri ya da balon haklarımızı kullanarak bütün elmaları toplamalıyız. Bölüm içerisinde başarılı olmak isterseniz yıldızları toplamayı unutmayınız.

Batman Gece Motor Yarışı Batman Gece Motor Yarışı Batman Gece Motor Yarışı Süpermi süper kahramanımız Batman gece karanlığında kötülere karşı mücadele veriyor ve bu mücadel motorda sürüyor.Batman'a siz bu konuda yardımcı olacaksınız.Oyundaki amaç motoru kaza yaptırmadan bitiş çizxgisine kadar götürmek.Oyunda toplam 10 bölüm var her bölümü bitidriğinizde diğer bölüme geçmeye hak kazanacaksınız.Herhangi bir süre kısıtlaması yok oyundaki motoru sürmek için yön tuşlarınızı kullanacaksınız.Bakalım gece yarışı nasıl oluyor :) Batman Karanlık Gece Yarışı oyununda iyi eğlenceler diler...

Bebek bakıcısı suzi Bebek bakıcısı suzi Bebek bakıcısı suzi suzi sizden kreşe bırakılan bebekler ile ilgilenmenizi ve istediklerini vermenizi istiyor. Oyunun ilk bölümünde bebeklerin sevdiği biberon ve su ihtiyaçlarını hızla karşılayınız. Bebeklerin istediklerini her verdiğinizde 50 puan kazanacaksınız. Zamanın dolmadan istenilen puanı toplamamız halinde bir üst seviyeye geçersiniz. Bebek bakıcısı suzi oyununda geçtiğiniz her yeni seviye ile birlikte bebeklerin istedikleri nesneler çoğalacaktır.

Bela Baloncuklar Bela Baloncuklar Bela baloncuklar oyununda sizde başınıza bela olan balonları parçalayarak onlardan kurtulun şimdi ilerlerken bölümlerde en yüksek puanları toplayın şimdiden size iyi eğlenceler başınız bela balonlarla dertte :D

Bodrum Canavarı 2 Bodrum Canavarı 2 Bodrum Canavarı 2 Oyunda ipuçlarını toplayıp,sır perdesini çözmeniz gerecektir. Zor bir obje bulma oyunuda denilebilir. Oyun görsellik ve ses açısından çok zengin bir oyundur.Karşınıza sizi uyaran hayaletler çıkabilir. Oyuna başlarken BEGIN yazısına tıkladıktan sonra alttaki çıkan bütün yazılara tıklayıp oyuna başlıyoruz.Oyunda işinize yarayabilecek obje bulduğunuzda üzerine tıklayınız.Diğer odalarda dolşamanız,hatta dışarı çıkmanız bile mümkündür. Oyunu dikkatli oynarsanız sırrı çözebiliceksiniz.

Bowling Topları Bowling Topları iyi eğlenceler diler arkadaşlar

Bubble boom Bubble boom Bubble boom Oyunu içerisindeki amacınız sırayla gelen topları aynı renkten olan benzer topların yanına fırlatarak patlatmak olacak. Farenizin yardımıyla oynanan bubble boom oyununda balonların patlaması için en az 3 rengin bir araya gelmesi gerekiyor.

Çiftçi Mario Çiftçi Mario marionun mantar çiftliğinde traktör sürmeye hazır mısınız? mantarı çok seven mario kendine mantar çiftliği kurmuş, çiftlikteki işler marioyu bekliyor, traktörü ile yola çıkan marioya eşlik etmek için yön tuşlarını kullanın. çiftlikte özenle toplanan mantarları traktörüne yükleyen mario ile pazara doğru ilerleyin ve pazar yolunu başarı ile tamamlayın. Sitemiz ile en eğlenceli oyunlar sizi bekliyor.

Çılgın ATV Motor Offroad Yarışı Çılgın ATV Motor Offroad Yarışı Çılgın ATV Motor Offroad Yarışı Yine mükemmel bir ATV yarış oyunu daha.Oyunda ki amacınız belirlenen puanı çeşitli hareketler yaprak toplamak.Ayrıca süreninde aşmamasını sağlamak.Aksi halde bölümü tekrar oynamak zorunda kalabilirsiniz.Şuan tahminim piyasadaki en iyi ATV yarış oyunlarından birtanesi Çılgın ATV Offroad Yarışı. Oyunu yön tuşları, yardımıyla rahatça oynayabilirsiniz.Çeitli hareketleride klavyenin üstündeki rakamlarla yapabilirsiniz. İyi eğlenceler

Çılgın Vuruş Çılgın Vuruş Çılgın Vuruş Çılgın Vuruş oyunumuzda çok eğleneceksiniz. Adama vurarak en uzağa ve en yükseğe ulaşmaya çalışacaksınız. Fakat bu oyunda görseller çok hoşunuza gidecek. Oyuna başlarken karakterinizi seçin. Puan topladıkça değişik aletler alabiliyorsunuz.

Çıplak Düşman Çıplak Düşman Çıplak Düşman A D - Hareket et. W - zıpla. S - Topla. Fare ile nişan al ve ateş et. Çıplak düşmanlara karşı mücadele eden minik kahramanımıza yardım etmek istersen miniği kontrol et ve karşına çıkan bütün çıplakları silahla öldürmeye çalış, onların sana zarar vermesine izin verme ve mermilerinden kaçın. Platformların üzerinde bulunan silahları toplayarak işini kolaylaştırabilirsin. Yıldızları ve diğer puan kazandıracak nesneleri toplayarak daha çok skor toplayabilirsin. Oyun yüklenince, oyun modunu seçerek oynamaya başlayabilirsin.

Çöp Kamyonu 2 Çöp Kamyonu 2 Çöp Kamyonu 2 Çöp kamyonu oyununun 2. versiyonu karşınızda.Oyunda diğerine göre daha yenilikçi bir hava ve dış katmanlar var.Kısaca oyunun özetini, ana fikrini ve nasıl oynanacağını anlatacak olursak: İlk önce oyununm yüklenmesini bekleyin.Daha sonra karşınıza PLAY yazısı çıktında ona tıklayın.Daha sonrasında START yazan yere tıklayarak oyun bölümünü seçin eğer oyunu ilk defa oynayacaksanız sadece 1. bölüm açılacağı için 1. bölümü seçerek oyuna başlayın.Çöp Kamyonu 2 oyununda toplam sekiz adet bölüm var ve bölümler gittikçe zorlaşıyor. Oyun başladıktan sonra geri giderek kamyonunuzun kasasına çöpleri doldurun.Büyük makinenin altına gelin ve SPACE (boşluk) tuşuna basın.Daha sonra kamyonu bitiş noktasına içindekileri devirmeden götürmeye çalışın.Götürdüğünüzde de Z ve X tuşlarıyla kamyonun kasasını havaya kaldırıp kasadaki herşeyi boşaltın ve puanları kapın.Cerezoyun.com çöp kamyonu 2 oyununda iyi eğlenceler diler...

Dinazor Treni Dinazor Treni Dinazor treni oyunu severek izlenen dinazor trenine benzer bir oyundur. bu oyundaki amaç arılar sizi yakalamadan tüp yumurtaları toplamaktır. oyunboz olarak sizlere keyifli oyunlar dileriz.