Akıllı Salyangoz 3 oyunu oyna

18 Tekerlekli Tır 3 18 Tekerlekli Tır 3 18 tekerlekli tır şoförlüğü yaptığınız bu oyunda size verilen görevleri yerine getirin. Bunu yaparken kullandığınız tıra ve insanlara zarar vermemelisin. Daha fazla puan için hızlı olmalısın. Fren için boşluk, harita için M, tırı kullanmak için yön tuşlarını kullanıyoruz. İyi eğlenceler.

3 boyutlu yılan 3 boyutlu yılan 3 boyutlu olan bu yılan oyununda yön tuşları ile elmaları toplayarak puan kazanıyorsunuz. Çiftlik Oyunları İyi oyunlar diler...

53. Bölge 53. Bölge 53. Bölge aksiyon oyunumuza başlamak için Play ve Continue ikonlarına tıklamanız yeterli olacaktır. Bu aksiyon oyunumuzda, hedefte saldırgan zombiler var. 53. bölgeyi temizlemek sizin elinizde ve bunu başarmak için elemanımızı W,A,S,D tuşları ile yönlendirin, 1,2,3,4,5,6 tuşları ile de silah değişimi yapın, Space tuşu ile şarjör değiştirin. Mouse ile saldırgan zombilere hedef alın ve mouse sol tuş ile de silahınızı ateşleyip onları yok edin. Aksiyon oyunlarının kaynağı silahoyunlari.org dan ayrılmayın.

A Takımı A Takımı A Takımı oyununda Help ikonunda tuşlar açıklanmış ama kısaca bende yazayım. W,A,S,Dyönlendirme tuşları, 1,2,3,4 silah değiştirme tuşları, mouse ile hedef alıp mouse sol tuşu ile ateş ediyorsunuz. Bu oyunu beğeneceğinize eminim.

Akıllı Salyangoz 3 Akıllı Salyangoz 3 Akıllı Salyangoz 3 oyununda diğer serilerde olduğu gibi evinin yolunu bulamayan salyangoza yardım edip evine götürün kolay gelsin.

Akıllı Salyangoz 4 Akıllı Salyangoz 4 Akıllı Salyangoz 4 oyununda sizde akıllı salyongoz ile uzayda ilerleyin şimdiden iyi eğlenceler dileriz.

Balon patlatıcısı Balon patlatıcısı Balon patlatıcısı nişancılık konusunda iyi olduğunuzu düşünüyorsanız farenizi kullanarak en az 3 benzer nesneyi bir araya toplayın ve en kısa zamanda oyunu tamamlamayı deneyiniz. Topları ne kadar kısa sürede yok ederseniz kazanacağınız puan bir o kadar da fazla olur.

Batman Gece Motor Yarışı Batman Gece Motor Yarışı Batman Gece Motor Yarışı Süpermi süper kahramanımız Batman gece karanlığında kötülere karşı mücadele veriyor ve bu mücadel motorda sürüyor.Batman'a siz bu konuda yardımcı olacaksınız.Oyundaki amaç motoru kaza yaptırmadan bitiş çizxgisine kadar götürmek.Oyunda toplam 10 bölüm var her bölümü bitidriğinizde diğer bölüme geçmeye hak kazanacaksınız.Herhangi bir süre kısıtlaması yok oyundaki motoru sürmek için yön tuşlarınızı kullanacaksınız.Bakalım gece yarışı nasıl oluyor :) Batman Karanlık Gece Yarışı oyununda iyi eğlenceler diler...

Bombacı Robot 6 Bombacı Robot 6 Bombacı robot 6 oyunu yanı sıra bu linkten direkt olarak bombacı robot 1-2-3-4-5-6 oyununu da aynı anda oynayabilirsiniz. Bu oyunda amaç diğer versiyonlarını oynayanlar bilir. karşı rakiplerini önce patlatan oyunu kazanır. Oyun tanıtım videosunda ayrıntılı olarak oyun oynanması anlatılmıştır. oyun boz iyi oyunlar diler.

Bubble boom Bubble boom Bubble boom Oyunu içerisindeki amacınız sırayla gelen topları aynı renkten olan benzer topların yanına fırlatarak patlatmak olacak. Farenizin yardımıyla oynanan bubble boom oyununda balonların patlaması için en az 3 rengin bir araya gelmesi gerekiyor.

Candy crush Candy crush Candy crush Karşınıza çıkan şekerlemeleri yok etmek istiyorsanız hemen play tuşuna basarak oyuna başlayın. Şekerci dükkanındaki tüm şekerleri yok etmeye çalışıyoruz. Oyunun en önemli kuralı 23 adet şekeri yanyana getirerek onları yok etmelisiniz. Her yok ettiğimiz her şekerler için puan kazanıyoruz. Kazanmış olduğumuz puanlar ile bir sonraki bölüme geçiyoruz. Oyun içinde zorlandığınız noktalarda bize hangi şekerin yerini değiştirilmesi için bize uyarıyı veriyor sistem.

Diş Çekme Diş Çekme Dişlerini fırçalamadığı için gorilin bazı dişleri çürümüştür ve şiddetli ağrı yapmaktadır. Çürüyen bu düşleri gorilin canını yakmadan çekmelisiniz. Çürük dişler kısa bir süre size gösterilecek ve daha sonra bu dişleri çekmeniz istenecek. Yanlış dişleri çekmeyin, aksi takdirde gorili sinirlendirebilirsiniz. Unutmayın arkadaşlar. Günde 3 kez her öğünden sonra dişlerimizi fırçalamalıyız. En güzel ve en yeni ameliyat oyunlarını sitemizde oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler...

Diş Temizliği Diş Temizliği Diş ve diş etlerindeki mikroplardan kurtulmak ve sağlıklı dişlere sahip olmak için dişlerimizi her gün her öğünden sonra olmak üzere 3 kez fırçalamayı unutmayalım.

Dora Bebek Bakıcısı Dora Bebek Bakıcısı Dora Bebek Bakıcısı PLAY butonuna basın. Kaşif Dora nın bebekler için anlatacaklarını dinledikten sonra SKIP yazısına tıklayınız. Oyuna başladığınızda kendinizi iki bebeğe bakan bakıcı olarak bulacaksınız. Dora'nın da yardımıyla bebeklerin istediklerini güzelce yerine getirebilirsiniz. Siz bebeklerin ihtiyaçlarını güzelce karşıladığınızda dora da size teşekkür edecektir. Daha sonra oyunu tamamlamak için DONE yazan yere tıklayınız.

Dünya Kupası Zombileri Dünya Kupası Zombileri Devam eden Brezilya 2014 Dünya Kupası'nda Uruguaylı yıldız Suarez'in İtalyan futbolcu Giorgio Chiellini'yi maç sırasında ısırması sonrasında yaşanan bu olaydan esinlenerek sizleri Dünya Kupası Zombileri adlı oyunla karşı karşıya getiriyoruz. Oyunda zombi karakteri ile futbolcuları ısırarak onları zombiye çevirmek. Futbol Oyunları kategorisinde yer alan bu oyun hem klavye hemde fareyle oynanmaktadır. Oyunda ki yönlendirmeleri fare ile takip ederek klavyenin yön tuşlarıyla da futbolcuları takip edip futbolcuları ısırın.

Friv 3 Friv 3 Friv 3 Oyununda sizde en iyi friv kızını giydirin şimdiden iyi eğlenceler dileriz.

Gezinmek İçin Binme Gezinmek İçin Binme İstediğinizi 3 araçtan birini seçerek oyuna başlayın. İsterseniz balonu isterseniz deveyi isterseniz ise traktörü seçin ve yarışa başlayın. Oyunda yoldaki altınları toplayarak bitiş çizgisine ulaşmanız gerekiyor. Size verilen bir süre var o süre içerisinde bitiş çizgisine ulaşamazsanız oyun sona erecek ve baştan başlamak zorunda kalacaksınız. Hemen oyuna başlayın istediğiniz bir karakter ile yarışı tamamlayın. Süre dolmadan bitiş çizgisine ulaşın ve oyunun birincisi siz olun. Sitemiz iyi eğlenceler diler.

Herşeyi Bilen Kadın Herşeyi Bilen Kadın Herşeyi bilen kadın oyununda aklınızdan çok güzel birşey seçin ve o sizin aklınızdakini bulmaya çalışssın akıllı çay bardağı olarakta geçen oyun yapay zeka düzeyinde yapılan en iyi oyun olarak bilinmektedir.