İki Kişilik Oyunlar

0/1

İki Kişilik Oyunlar İki Kişilik Oyunlar Kategorisinde sizde en güzel iki kişilik oyunları sitemizde oynayabilirsiniz.

İkili Kaçış İkili Kaçış Bu keyifli kaçış oyununu bir arkadaşınızla beraber birbirinize rakip olarak oynayabilirsiniz. İlk oyuncu W,A,S,D, ikinci oyuncu yön tuşlarıyla oynayabilir. İyi eğlenceler.

Çöp Adam Badminton 2 Çöp Adam Badminton 2 Sevilen çöp adam badminton oyununun ikincisi ilk kez Klas Oyun da. Bu oyunu ister tek başınıza isterseniz bir arkadaşınızla karşılıklı oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Gölge Okçu Gölge Okçu İsterseniz bir arkadaşınızla isterseniz bilgisayara karşı oynayabileceğiniz güzel bir okçuluk oyunu.

Penguen Savaşı Penguen Savaşı İster iki kişilik ister tek kişilik oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyun. Karşı buz parçası üzerindeki penguenleri bazukalarla kar topu atarak düşürmeye çalışıyoruz.

Çöp Adam Badminton Çöp Adam Badminton İsterseniz tek başınıza, isterseniz bir arkadaşınızla badminton oynayabileceğiniz çok güzel bir oyun. 1.oyuncu: W,A,S,D. 2.oyuncu: Yön tuşları.

Köpek ve Kedi Köpek ve Kedi iyi oyunlar

iki kişilik mario savaşları iki kişilik mario savaşları 2 kişilik mario savaşları oyununda Mario ile birlikte oyun içerisinde bulunan düşmanlar ile savaşarak etkisiz hale getirmeye çalışınız. Birinci oyuncu kontrol için w,a,s,d tuşlarını kullanmalı. Ateş etmek için boşluk tuşunu kullansın. İkinci oyuncu ise hareket için yön tuşlarını ve ateş etmek için de enter tuşunu kullanmalı. Bölüm içerisinde başarılı olup yeni seviyelere geçebilmek için düşmanların tamamını etkisiz hale getiriniz. Düşmanlardan kurtulmak için ateş ettikten sonra baygın durumda iken üzerlerine gidip yok edebilirsiniz.

iki kişilik macera oyunu iki kişilik macera oyunu iki kişilik macera oyununda sizde arkadaşınız ile birlikte maceraya atılmaya hazır olun sizde arkadaşınız ile beraber maceradan maceraya atılın şimdiden iyi eğlenceler dileriz.

Osuruk Kralı Osuruk Kralı Osuruk kralı oyununda sizde en kaliteli osuruk oyununu oynayın size şimdiden iyi eğlenceler dileriz. Oyun nasıl oynanır evet arkadaşınız ile birlikte 2 kişi oynanıyor tek kişi oynamak gerçekten çok zor . iki kahramanımız ile tüm totemleri toplayın ve bölümü geçin şimdiden iyi eğlenceler.

Bela Baloncuklar Bela Baloncuklar Bela baloncuklar oyununda sizde başınıza bela olan balonları parçalayarak onlardan kurtulun şimdi ilerlerken bölümlerde en yüksek puanları toplayın şimdiden size iyi eğlenceler başınız bela balonlarla dertte :D

İçecek Yarışması İçecek Yarışması Oyuna arkadaşınız ile birlikte hızlı bir şekilde başlıyorsunuz yapmanız gereken arkadaşınızdan önce içecekleri bitirmek yapmanız gereken bu en hızlı içeceği siz için ve arkadaşınızı yenin şimdiden iyi eğlenceler dileriz.

İhtiyar Dövüşçüler İhtiyar Dövüşçüler İhtiyar kahramanızmızı seçtikren sonra tek başına yada 2 kişi oyunu oynayabiliryorsunuz ihtiyar kahramanımız sokak serserilerine karşı mücadele veriyor. OK tuşlarıyla yönlendirip `Virgül` tuşu ile darbe vurabiliyoruz, tüm saldırganları yere düşürdügümüzde ise özel gücümüzü `Nokta` tuşu ile kullanabiliyoruz. İki kişi beraber oynamak isterseniz diğer oyuncu `W,A,S,D` ve `G` tuşlarını kullanabiliyor.

Süper salyangoz Süper salyangoz Süper salyangoz (super snail) Bu oyun iki kişi ile oynanan güzel bir salyangoz yani sümüklü böcek oyunu Çünkü Bunların gerçekte isimleri sümüklü böcek oyunu, Bu oyun iki kişi ile oynanır 1. oyuncu WASD 2.oyuncu OK tuşları ile oyunu oynar. İyi oyunlar.oyunboz

Domuz Savaşları Domuz Savaşları Domuz savaşları oyununda kaçırılan dişi domuzu kurtarmanız gerekiyor. Şişman domuz ve deli domuza yardım edin ve tüm anahtarları toplayın. Bu sayede kilitli olan diş domuzu kurtarabilirsiniz. Bu oyun eğlenceli ve iki kişilik bir oyundur.

Bombacı Robot 6 Bombacı Robot 6 Bombacı robot 6 oyunu yanı sıra bu linkten direkt olarak bombacı robot 1-2-3-4-5-6 oyununu da aynı anda oynayabilirsiniz. Bu oyunda amaç diğer versiyonlarını oynayanlar bilir. karşı rakiplerini önce patlatan oyunu kazanır. Oyun tanıtım videosunda ayrıntılı olarak oyun oynanması anlatılmıştır. oyun boz iyi oyunlar diler.

Kedi Köpek Buluşması Kedi Köpek Buluşması Birbirlerini çok seven köpek tom ve kedi jim birbirlerinden ayrı düşmüşlerdir. Burada sizin göreviniz Tom ve Jim isimli iki kahramanımızı buluşturmaktır.İki kişilik bu oyunda, Köpek Tom ok tuşları ile oynuyor. Kedi Jim WASD tuşları ile oynuyor. Oyunboz iyi oyunlar diler.

İmkansız aşk İmkansız aşk İmkansız aşk oyununda iki sevgili birbirine deli gibi aşıktır. Ama aileleri bunların evlenmelerine izin vermemektedir. Sizin buradaki göreviniz bu aşık olan çiftimizi buluşturmak, dikkat edin aileleri yakalamasın. oyun iki kişi ile oynanan güzel bir oyun, iki kişilik oyun olarak ta geçmektedir.Tüm kalpleri toplayın ve buluşun. Kız karakter ok tuşları ile oynuyor. Erkek karakter ise WAD tuşları ile oynuyor. Oyunboz keyifli oyunlar diler.

Dinazor Kardeşler Dinazor Kardeşler Dinazor Kardeşler ile sizde küçük dinazor ve büyük dinazor ile maceradan maceraya atılmaya hazır olun. sadece iki kişi oynanan oyunda siz ve arkadaşınız birlikte ilerlemek zorundasınız oyunboz olarak iyi eğlenceler dileriz.

0/1
Sponsorlu Bağlantılar