Berfin bebek

Berfin bebek oyunu 2507 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 3 puan. Oyun Kategorileri Bebek Oyunları Bebek Bakım Oyunları

Berfin bebek Berfin bebek ; Berfin bebek Herkes tarafından bilinen bir şey vardır. O da bebeklere bakmanın ne kadar zor olduğu gerçeğidir. Eğer kendinize bebek bakıcılığı konusunda güveniyorsanız berfin bebek oyunu sizin aradığınız türden bir oyun olacaktır. Oyuna başladığını zaman ilk olarak berfin bebeği uyandırmanız gerekecek. Bebeği uyandırdıktan sonra onun ağlamasını engellemek için onu eğlendirmelisiniz. Bunu yaparken de o an ne istediğine bakmalı ve hemen isteklerini yerine getirmelisiniz. Berfin bebeği mutlu ettikten sonra sıra dişlerini fırçalamaya gelecektir. Bunun için ilk önce doğru malzemeleri seçmelisiniz. Malzeme seçimini tamamladıktan sonra artık dişlerinizi fırçalayınız. Dişleri fırçalama işlemi sırasında bilgisayarınızın faresini sağa sola hareket ettirmeniz yeterli olacaktır. Tüm işlemlerinizi bitirdikten sonra sizde oyunu başarılı bir şekilde tamamlamış olacaksınız.

Oyun Oyna

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Berfin bebek Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Misafir Oyuncu
Salı 10 Eylül 2013
+0

kardeşim bu oyunu çok sevdi bende öyle

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Uzaylı Bebekler Oyunu Uzaylı Bebekler Oyunu Uzaylı Bebek Evi Oyununda arkadasınız ile birlikte sizde uzaylı bebekler ile tüm yıldızları toplayarak ilerleyin iyi eğlenceler dileriz.

Sevimli Bebek Barbie Sevimli Bebek Barbie iyi eğlenceler diler arkadaşlar :)

Hazel bebek saç bakımı Hazel bebek saç bakımı Hazel bebek oyunlarının devamı bir oyunla daha sizlerleyiz. Hazel bebek bu kez banyo ve saç bakımı yapacak sizden ona yardımcı olmanızı istiyor. Oyunboz keyifli oyunlar diler.

Hazel bebek plajda Hazel bebek plajda Hazel Bebek bugün annesi ile plajda eğlenmeye gidecek. Bebek plaja gitmeden önce yanına bir çok malzeme almalı. Plajda çok eğlenceli bir gün olacak. Bu oyunda hazel bebebiğimiz sizler yardım ediyorsunuz. oyun diğer hazel bebek oyunlarında olduğu gibi mouse ile oynanıyor. oyunboz keyifli oyunlar diler.

Hazel Bebek Mutfakta Hazel Bebek Mutfakta Hazel bebek mutfakta oyununda ilk olarak süpermarketten alışveriş yapıyorsunuz. Hazel bebeğin isteklerini ne kadar çabuk yerine getirirseniz o kadar çok puan kazanırsınız.Daha sonra ise aldığınız ürünlerle hazel bebeğe mutfakta yemek hazırlamasına yardım edin. oyunboz keyifli oyunlar diler.

Hasta Bebek Hasta Bebek Hasta bebek oyununda hasta olan Hazel bebeğimizi iyileştirmeye çalışıyorsunuz. Oyun Mouse ile oynanıyor. Ne yapmanız gerektiği çıkan baloncuklarda anlatılmış. bakalım bebeğe ne kadar iyi bakıp mutlu edebileceksiniz. Oyunboz iyi eğlenceler diler.

Gece bebek bakımı Gece bebek bakımı Gece bebek bakımı Oyun açıldıktan sonra bebek ile zaman geçirirken geçen zamanı dikkate almalısınız. Geçen sınırlı sürede bebeğin mutlu olması için elinizden geleni yapınız. Happiness yazan mutluluk bar çubuğu ile bebeğin mutluluk seviyesini takip edebilirsiniz. Time kısmında geçen süreyi kontrol edin. Score yazan bölümde ise puanlarınıza bakabilirsiniz.

Dora Bebek Bakıcısı Dora Bebek Bakıcısı Dora Bebek Bakıcısı PLAY butonuna basın. Kaşif Dora nın bebekler için anlatacaklarını dinledikten sonra SKIP yazısına tıklayınız. Oyuna başladığınızda kendinizi iki bebeğe bakan bakıcı olarak bulacaksınız. Dora'nın da yardımıyla bebeklerin istediklerini güzelce yerine getirebilirsiniz. Siz bebeklerin ihtiyaçlarını güzelce karşıladığınızda dora da size teşekkür edecektir. Daha sonra oyunu tamamlamak için DONE yazan yere tıklayınız.

Çilek bebek giydirme Çilek bebek giydirme Çilek bebek giydirme Çilek bebeği giydirip süslemek isterseniz güzel kızın giysilerini inceleyin ve çilekten yapılmış bir giysi seçerek ona giydiriniz. Saç modeli ve göz rengini de siz seçebilirsiniz.