Bebek Oyunları

0/1

Bebek Oyunları Bebek oyunları oynamak için en doğru adrestesiniz sizler için özenle hazırlanmış olan en iyi ve en yeni bebek oyunları, bebek bakma oyunları, bakıcı oyunları, bebek giydirme oyunlarını oynayabilirsiniz.

Şirin bebeği süsleme Şirin bebeği süsleme Şirin bebeği süsleme şirin bebeğe özel hazırlanan oyununda güzel bebeğin etrafında yer alan butonları kullanarak kısa süre içerisinde uygun giysileri seçin ve bebeği güzelleştirmeyi deneyiniz.

Bebek bakıcısı suzi Bebek bakıcısı suzi Bebek bakıcısı suzi suzi sizden kreşe bırakılan bebekler ile ilgilenmenizi ve istediklerini vermenizi istiyor. Oyunun ilk bölümünde bebeklerin sevdiği biberon ve su ihtiyaçlarını hızla karşılayınız. Bebeklerin istediklerini her verdiğinizde 50 puan kazanacaksınız. Zamanın dolmadan istenilen puanı toplamamız halinde bir üst seviyeye geçersiniz. Bebek bakıcısı suzi oyununda geçtiğiniz her yeni seviye ile birlikte bebeklerin istedikleri nesneler çoğalacaktır.

Çilek bebek giydirme Çilek bebek giydirme Çilek bebek giydirme Çilek bebeği giydirip süslemek isterseniz güzel kızın giysilerini inceleyin ve çilekten yapılmış bir giysi seçerek ona giydiriniz. Saç modeli ve göz rengini de siz seçebilirsiniz.

Milupa bebeği besle Milupa bebeği besle Milupa bebeği besle oyununda milupa bebeğin karnı çok acıkmış durumda. Amacınız gökyüzünden aşağı doğru düşen meyveleri yakalamaya ve kötülerden kaçmaya çalışıyorsunuz. Bebeğe yardım etmek isterseniz onu yönlendiriniz. Daha sonra bütün meyveleri toplayın ve ateşli kötülerden kaçınız.

Bebek kliniği Bebek kliniği Bebek kliniği Klinikte çalışan doktorun yönlendirerek bebeklerin ihtiyaçlarını karşılamaya ne dersiniz? İlk olarak iyileştirmeniz için karşınıza aynı anda birden en fazla iki bebek gelecek. Bebeklerin ihtiyaç durdukları işlemler başlarının üzerinde çıkan resimler ile belirtilmektedir. Bebeklerin ihtiyaçlarını zaman kaybetmeden hızlı bir şekilde gerçekleştirmeniz halinde oyunda seviye atlayarak yeni bölümlerde oynamaya hak kazanırsınız.

Çocuk bakımı Çocuk bakımı Çocuk bakımı Küçük bir çocuğun bakımını yaparak ihtiyaçlarını karşılıyorsunuz. Farenizi kullanarak çocuğun bütün bakımlarını yapmalısınız. Bu bakımdan dolayı çocuk çok mutlu olacaktır.

Berfin bebek Berfin bebek Berfin bebek Herkes tarafından bilinen bir şey vardır. O da bebeklere bakmanın ne kadar zor olduğu gerçeğidir. Eğer kendinize bebek bakıcılığı konusunda güveniyorsanız berfin bebek oyunu sizin aradığınız türden bir oyun olacaktır. Oyuna başladığını zaman ilk olarak berfin bebeği uyandırmanız gerekecek. Bebeği uyandırdıktan sonra onun ağlamasını engellemek için onu eğlendirmelisiniz. Bunu yaparken de o an ne istediğine bakmalı ve hemen isteklerini yerine getirmelisiniz. Berfin bebeği mutlu ettikten sonra sıra dişlerini fırçalamaya gelecektir. Bunun için ilk önce doğru malzemeleri seçmelisiniz. Malzeme seçimini tamamladıktan sonra artık dişlerinizi fırçalayınız. Dişleri fırçalama işlemi sırasında bilgisayarınızın faresini sağa sola hareket ettirmeniz yeterli olacaktır. Tüm işlemlerinizi bitirdikten sonra sizde oyunu başarılı bir şekilde tamamlamış olacaksınız.

Bebek uyku hazırlığı Bebek uyku hazırlığı Bebek uyku hazırlığı Küçük bir bebek uyku öncesinde dişleri fırçalanması, banyo yapması ve elbiselerini giymek için sizden yardım bekliyor. Yapılması gerekenler size ok işaretleri ile gösterilecektir. Bize verilmiş süre içerisinde bebeğin tüm bakımlarını yaparak onu mutlu etmeliyiz. Dikkat edin bebek ağlarsa hiç susturamazsınız.

Barbie bebek Barbie bebek Barbie bebek Herkes tarafından bilinmektedir. Barbie bebeklerinizin küçüklüklerini merak ediyorsanız barbie bebek oyunu size barbie kızın küçüklüğünü gösterecektir. Bu oyunda yapmanız gerekenler çok basittir. Ekranın sağında ve solunda bulunan oklar sayesinde barbie kızına giydirmek istedikleriniz seçmelisiniz. Oyunu fare yardımı ile çok rahat bir şekilde oynayabilirsiniz. Oyuna başladığınız zaman ilk olarak barbie için uygun bir saç seçmelisiniz. Saç seçiminizi tamamladıktan sonra etek ve ayakkabı seçimlerinizde yapmalısınız. Daha sonra ise aksesuarların seçimini yapmalısınız. Tüm bu seçimleri yaptıktan sonra barbie bebeğinizin nasıl göründüğüne bakabilirsiniz. Sizde bebek giyimi konusunda kendinize güveniyorsanız bu oyunu oynayarak yeteneklerinizi kontrolden geçirebilirsiniz. Hem bu oyun sayesinde de oldukça eğlenmiş olacaksınız.

Bebek yıkama Bebek yıkama Bebek yıkama Bebek yıkama bana göre diyorsanız bu oyunu oynamalı ve kendinizi göstermelisiniz. Oyuna başladığınız zaman bebeği düzgün bir şekilde yıkanabilmesi için size gösterilecek olan okları çok dikkatli takip etmelisiniz. Bu okların gidişatına ve yönüne göre sizde o tuşlara basmalısınız. Bu sayede bizde bebeğinizi başarılı bir şekilde yıkamış olacağız. Sizde arkadaşlarınızla ya da kendi başınıza oyunlar oynamak ve aynı zamanda da eğlenmek istiyorsanız bu oyunu oynamalısınız. Oyun sizlere saatlerce eğlence sunmaktadır. Bu oyun sayesinde sıkıldığınızda, yapacak bir şeyler bulamadığınız anlarda eğlenebilir ve mutlu olabilirsiniz.

Gece bebek bakımı Gece bebek bakımı Gece bebek bakımı Oyun açıldıktan sonra bebek ile zaman geçirirken geçen zamanı dikkate almalısınız. Geçen sınırlı sürede bebeğin mutlu olması için elinizden geleni yapınız. Happiness yazan mutluluk bar çubuğu ile bebeğin mutluluk seviyesini takip edebilirsiniz. Time kısmında geçen süreyi kontrol edin. Score yazan bölümde ise puanlarınıza bakabilirsiniz.

Hasta Bebek Hasta Bebek Hasta bebek oyununda hasta olan Hazel bebeğimizi iyileştirmeye çalışıyorsunuz. Oyun Mouse ile oynanıyor. Ne yapmanız gerektiği çıkan baloncuklarda anlatılmış. bakalım bebeğe ne kadar iyi bakıp mutlu edebileceksiniz. Oyunboz iyi eğlenceler diler.

Hazel Bebek Mutfakta Hazel Bebek Mutfakta Hazel bebek mutfakta oyununda ilk olarak süpermarketten alışveriş yapıyorsunuz. Hazel bebeğin isteklerini ne kadar çabuk yerine getirirseniz o kadar çok puan kazanırsınız.Daha sonra ise aldığınız ürünlerle hazel bebeğe mutfakta yemek hazırlamasına yardım edin. oyunboz keyifli oyunlar diler.

Hazel bebek saç bakımı Hazel bebek saç bakımı Hazel bebek oyunlarının devamı bir oyunla daha sizlerleyiz. Hazel bebek bu kez banyo ve saç bakımı yapacak sizden ona yardımcı olmanızı istiyor. Oyunboz keyifli oyunlar diler.

Hazel bebek plajda Hazel bebek plajda Hazel Bebek bugün annesi ile plajda eğlenmeye gidecek. Bebek plaja gitmeden önce yanına bir çok malzeme almalı. Plajda çok eğlenceli bir gün olacak. Bu oyunda hazel bebebiğimiz sizler yardım ediyorsunuz. oyun diğer hazel bebek oyunlarında olduğu gibi mouse ile oynanıyor. oyunboz keyifli oyunlar diler.

Bebek Bakıcısı Dadı Bebek Bakıcısı Dadı Bebek Bakıcısı Dadı Bebeklerin bakımı size verildi.Bebeklerin ne istediklerini verin.

Bebek Bakımı Bebek Bakımı Bebek Bakımı Çin yazılı butona tıklıyoruz.Ağlıyan bebeğe git ve ne istiyorsa bebeği alarak oraya git sonrada geri yatır. Üzerinde kalp işareti çıkan bebekleri alıp tekrar kapıya götür ve bırak.

Evcil Hayvan Besleme Evcil Hayvan Besleme Evcil Hayvan Besleme Yapmanız gereken önünüze gelen hayvanların üstlerinde çıkan kutucuktaki yiyeceğin aynısını hayvanın önüne koyarak bitirmesini sağlamak. Bunun için yemek tabağını sürüklemeniz yeterli olacaktır.

0/1
Sponsorlu Bağlantılar