Ateş ile buz adam

Ateş ile buz adam oyunu 2198 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 3 puan. Oyun Kategorileri Ateş ve Su

Ateş ile buz adam Ateş ile buz adam ; Ateş ile buz adam 2 kişilik ateş ile buz adam isimli bu oyunumuzu play seçeneğine tıklama yaparak oyunu başlatınız. Oyunda toplam 25 bölüm bulunuyor. Birinci bölümden oyuna başlayarak tüm bölümleri geçene kadar durmayınız. W,A,S,D tuşlarıyla ateş adamı ve yön tuşlarıyla ise buz adamı kontrol ediniz. Eğer ateş adam ve buz adamdan herhangi biri yanarsa bölümü baştan oynamak zorunda kalabilirsiniz. Bu yüzden oyunu dikkatli bir şekilde oynayınız. Hepinize iyi eğlenceler dileriz.

Oyun Oyna

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Ateş ile buz adam Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zıplayan Adam Zıplayan Adam Zıplayan Adam Zıplayan Adamımızı yükselen kutuların üzerlerinde zıplayarak yükselmesini engelleyin ama dikkat edin suya düşüp boğulmayın.

Yumuşak Adam Yumuşak Adam Yumuşak adam oyununda sizde maceradan maceraya koşmaya hazırmısınız yapmanız gereken kahramanımızı karşısına çıkan engellerden geçerek ilerlemesini sağlayın arkadaşlarınzı ile birlikte maceradan maceraya atılmaya hazır olun.

Utangaç sevgililer Utangaç sevgililer Utangaç sevgililer Birbirine aşık iki sevgili bu oyunda kimseye yakalanmadan birbirlerini öpmeye çalışıyorlar. Etraflarında bulunan insanların gözleri malesef onların üzerinde. Bu aşıkları iki dakika içerisinde çevredeki insanlara yakalanmadan öpüşmeleri gerekiyor. Bu sayede öpüşme barınızı tamamen doldurabilirsiniz. Başarılı olmanız durumunda oyuna daha zorlu bölümler ile devam ediyorsunuz. Size verilen zaman sona erdiğinde öpüşme barının dolu olmaması halinde oyun sona ermektedir. Aşıkları öpüştürme için farenizin sol tuşuna basılı tutunuz. İnsanların ortaya çıkması ya da utangaç sevgililere bakması halinde hızla öpüşmeyi kesiniz.

Tembel işçiler Tembel işçiler Tembel işçiler oyununda sizde polise yakalanmadan herkesin kafasına vidaları atmaya çalışın iyi eğlenceler dileriz.

Sümüklü Adam Sümüklü Adam Sümüklü adam oyununda sümüğünüzle karşıda bulunan blokları devirmeye çalışıyorsunuz. Bu oyun sümüklü adam oyunu mouse ile oynanıyor.Evet oynamaya değer bir oyun bakalım ne kadar beceriklisiniz. Oyunboz iyi eğleceler diler. tanıtım için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Sinirli ateş ve su Sinirli ateş ve su Sinirli ateş ve su Ateş ve suyu mouseniz ile fırlatarak bölüm içerisindeki ateş ve su canavarlarına çarpmalarını sağlayınız. Bölüm içerisinde 10 adet atış yapma hakkınız bulunuyor. Haklarınızı tüketmeden önce tüm canavarları yok etmelisiniz. Oynadığınız bölümü başarılı bir şekilde tamamlayıp yeni bölümlere geçebilirsiniz.

Patates savaşı Patates savaşı Patates savaşı oyununda kahramanlarımız hamburger satan bir firmada çalışmaktadır ve haftanın bir günü ücretsiz olarak patatesli hamburger satmaktadırlar bir gün esrarengiz bir kişi gelir ve boyutlar arası bir kapı açar ve orada bulunan herkes boyut kapısından geçer burada sizin göreviniz boyut kapısında patates ülkesine giden tüm insanları kurtarmaktır. Oyunboz iyi oyunlar diler. Her gün yeni oyunlarla karşınızdayız.

Panda ve Zombiler Panda ve Zombiler iyi eğlenceler diler arkadaşlar :)

Örümcek Adam ATV Örümcek Adam ATV Çocukların en sevdiği kahramanların başında gelen Spiderman yani Örümcek Adam, hava koşullarından dolayı yeni görevine ATV motoru ile gitmek zorunda kaldı. Ona eşlik ederek bir an önce suçluların cezasını vermesini sağlayın.

Mağara adamı kaçışı Mağara adamı kaçışı Mağara adamı kaçışı oyununda çocuk uykuda olan mağara adamımızı uyandırıyor. Mağara adamı çok kızgın ona yakalanmadan kaçmaya çalışın yoksa kafanıza sobayı yersiniz. O yüzden çok hızlı kaçmalısınız. Kaçarken de altınları toplamayı unutmayın. Oyun Mouse veya Boşluk tuşu ile oynanıyor. oyunboz iyi eğlenceler diler.